Modemy

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Sentello 6. 3. 2011 22:15

Žádná taková není používám O2 správce. Ten jsem ale odinstaloval. Prostě to nechápu a co jsem tak pročítal internet jedná se o častou chybu...
Sentello
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 6. 3. 2011 22:56

O2 správce jsi odinstaloval, ovladače Huawei nepoužíváš...jak se má tedy modem nainstalovat? Nějak tomu nerozumím.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior

Odeslat příspěvekod Sentello 6. 3. 2011 23:08

O2 správce má svoje ovladače. Navíc jsem před chvilkou našel tento návod a ovladače.

Je to přímo od výrobce modemu, ale nepomohlo mě to.
Sentello
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 7. 3. 2011 11:46

Na začátku tohoto tématu jsou linky na ovladače Huawei, můj návrh zní smazat balast od O2 a zkusit to s tím, co je tady na fóru. Když to funguje ostatním, proč hledáš nějakou svou jinou cestu?
Policak
Junior

Odeslat příspěvekod Sentello 7. 3. 2011 16:48

Protože tohle jsem už vyzkoušel X krát a k ničemu to nebylo. Problém je v tom že systém má v sobě někde starý ovladače který nefungojou. Otázkou je jak je smazat.

Takhle nějak to vypadá. Na Huawei Mobile connect to ovladače najde. Pak se instaluje Huawei Mobile a to už nenajde nic ani ručně tam nepasuji :-(
Obrázek
Naposledy upravil Fíla dne 7. 3. 2011 19:23, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
Sentello
Junior

Odeslat příspěvekod Sentello 7. 3. 2011 20:15

připojil jsem modem a stejné okno, ovladače to nenašlo... ;(
Sentello
Junior

Odeslat příspěvekod KubbY 7. 3. 2011 20:20

Sentello: mám naprosto stejný problem, nejvtipnější na tom je, že nepomohl ani reinstal woken, přitom modem v jinym PC šlape normálně a jiný modem na mém PC také funguje...
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sentello 7. 3. 2011 21:05

Co s tím uděláme? Psát asi na O2 nemá smysl.
Sentello
Junior

Odeslat příspěvekod KubbY 8. 3. 2011 12:38

Nahodil jsem Win7 a jede to OK :-)
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sentello 8. 3. 2011 16:15

Taky řešení, takže jsem v tom sám ;)
Sentello
Junior

Odeslat příspěvekod maysider 10. 3. 2011 12:42

prolouskal jsem to tu, ale nějak jsem nenašel odpověď na moji otázku:

Je modem Huawei E1750 schopen pojmout jakoukoliv SIM kartu, co je do obyč telefonů, tudíž využívat obyč stejné 3g, edge a gprs jako v obyč mobilu?

je na to i aplikace na obyč volání?

edit: děkuji za odpověď :)
Naposledy upravil maysider dne 10. 3. 2011 14:04, celkově upraveno 2
maysider
Junior

Odeslat příspěvekod Sentello 10. 3. 2011 16:58

Fíla píše:Sentello: Máš ve Win XP nainstalován SP2, příp. SP3? Nejsou-li nalezeny ovladače, zkus k nim ručně zadat cestu, a to "C:\HUAWEI\Driver", pokud používáš ty z úvodního příspěvku.

Ahoj, mám Win XP prof SP3, aktualizované a dá se říci že i čisté - 3 měsíce staré :D a ovladače používám ty od tebe.
Ručně jsem cestu zkusil zadat, ale průvodce nenašel nic. Zkrátka na zařízení které je v tom screenshotu nejsou ovladače (nebo je to neumí najít samo). Když bych je vybíral ručně tak nevím které přesně zvolit aby pasovali na Huawei Mobile. Co jsem zkusil nefungovalo, správce zařízení označil zařízení vykřičníkem
Sentello
Junior

Odeslat příspěvekod Policak 10. 3. 2011 21:46

Napsal jsi, že problémy nastaly po aktualizaci dashboardu. Zkusil jsi vrátit zpět předchozí verzi, případně přehrát FW?
Policak
Junior

Odeslat příspěvekod Sentello 10. 3. 2011 22:03

Zkoušel, tak že jsem si půjčil modem který nebyl upravovaný. Nepřipojil se a chtělo to ovladače, stejně jako je u toho aktualizovaného
Sentello
Junior

Odeslat příspěvekod Sentello 11. 3. 2011 22:20

@ Fíla :

Zkusil jsem všechny možné čistící programy. A před chvilkou i opravu Windows XP z CD, oprava (instalační proces) se ale zasekne na 34 minutě a nepokračuje dál – na googlu jsem se dozvěděl, že tahle chyba vznikne při nalezení špatných ovladačů. Ještě že jsem si udělal zálohu systému a nahodil ji zpátky. Takže jedině smazat a čistě nainstalovat XP nebo upgrade na Win7. Po pravdě ani do jednoho se mě nechce.

I to jsem zkoušel.

Všechna zařízení jsem odpojil, modem opakovaně připojoval do všech portů bez výsledku. Zkoušel jsem i před nastartováním os zapojit, taky to nepomohlo.

No já se obávám, že to už nerozchodím, prostě zase se něco ***** ve windows...
Naposledy upravil Fíla dne 1. 10. 2011 06:42, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
Sentello
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka