O2pripojse z 3G modulu uvnitr NB

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ROOOM 31. 10. 2010 10:36

Ahoj,

muze mi nekdo poradit (vysvetlit) proc se nemohu dosta na mou osobni stranku O2pripojse.cz kdyz mam datovou SIM strcenou primo v UMTS modulu v NB a Jsem pres ni pripojenej na net?

Mam aktivovany 5ti denni balicek a kdyz je SIM v E1750 tak to jde kdyz je v Lifebooku S7220 (nejakej 3G modul Sierra Wireless MC8790 (HSDPA 7.2 MBit/s, HSUPA 2.0 MBit/s - se SW FSC 3G Watcher) tak se dostanu na tu zakladni informacni stranku jako kdokoliv z netu a dal nic :-(

To mi celkem komplikuje aktivaci dalsich balicku atd.

Diky za jakoukoliv napovedu

R.
ROOOM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 31. 10. 2010 10:37

O2 Připojse má nyní několikadenní odstávku, veškeré případné změny provádí nyní linka 800 02 02 02.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 11. 2010 09:12

Nemá někdo informace, kdy ta odstávka skončí? Na infolince pouze tajemný hrad s tím, že odstávka je neplánovaná. Nic víc, po týdnu s mobilní sadou mně místo 4 týdnů balíčku zdarma za registraci odkázali na placený balíček..
octaviampi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 1. 11. 2010 09:15

Pokud je odstávka již neplánováná (původně měla mít 2 dny), těžko někdo z nás bude mít lepší informace, než samotné O2 ;)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 11. 2010 09:39

Jenže často zde bývají informace, které jsou rovnou z prdů ve vodě. Proto jsem se ptal.

Pokud by měl někdo informace o tom, kde najít dashboard pro E1750, prosím SZ. Už jsem se jednou ptal a vlákno bylo bez jakéhokoli komentáře (netuším proč) smazáno, aniž bych cokoli porušil. Jinému člověku pak zamknuto. Díky.

Nemám totiž moc zájem být bez internetu nebo si kupovat nový modem.
octaviampi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 11. 2010 01:20

Díky, mám radost, že zdravý rozum zvítězil. Pokud by se někdo dozvěděl nějakou novinku o O2pripojse.cz, budu rád. když dáte vědět. Zatím to řeším čekáním a zítra bych asi musel začít hledat alternativy :/
octaviampi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KubbY 3. 11. 2010 08:48

O2pripojse.cz naprosto v pohodě funguje, ověřeno na 3 simkach
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 5. 11. 2010 18:31

Hm, naprosto v pohodě. Akorát si zkus uvědomit, žes to moudro napsal 31,5 hodiny po posledním příspěvku. :idea:
octaviampi
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků