T-Mobile Internet v mobilu (info na 1. stránce)

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Snekac 15. 8. 2010 18:10

Podívej se laskavě na první příspěvek. Máš tam jasný ceník a u IVM pro paušály napsáno neomezeně.
Obrázek
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jakuub 15. 8. 2010 18:16

Doufám, že to tak bude.. Jen upozorňuji co píšou ve formuláři kde si objednáváš toto zvýhodnění.

-- 15. 8. 2010 19:28 --

jakuub píše:Doufám, že to tak bude.. Jen upozorňuji co píšou ve formuláři kde si objednáváš toto zvýhodnění.

Tak dle infolinky je to tak jak psal snekac. Jestli to někoho zmátne tak alespoň tam nemusí volat :)
Naposledy upravil Snekac dne 15. 8. 2010 18:17, celkově upraveno 1
Důvod: Poslední příspěvek se necituje
jakuub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obrbaz 15. 8. 2010 23:10

A co twisťáci? Je to na prd asi budu přenášet číslo.
obrbaz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alneo 16. 8. 2010 02:20

Srovnání:
Tmobile 139 kč a 100 MB fup
O2 150 kč a 150 MB fup
Vodafone 177 kč a 100 MB fup.
Nenáročnému uživateli sto mega stačí, takže tmobile vítězí cenou. O2 má vyšší cenu a vyšší fup. Vodafone vychází nejhůře. Také v tom že má nejnižší rychlost připojení. O2 a tmo kolem 3mbit vodafone max 1.5mbit na 3g síti.
Tmobile má všude edge což je velké plus.
Za tyto nové tarify však svůj starý surf nevyměním ale ostatním to doporučím
alneo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zekon 16. 8. 2010 07:44

ondraschoffka: stejné jako u O2 i Vodafone, tak nevím, co je na tom divné?

legomaniak: ceny srovnatelné a pokrytí je věcí jednotlivce. Mě je třeba 3G v "horní dolní" k ničemu. Já potřebuji, aby mi to jelo tam, kde se pohybuji nejvíc. A tím pádem má pro mě nejlepší pokrytí T-Mobile a Vodafone. Všude tam, kde není 3G, jedu na EDGE. To se zatím u O2 neděje, ale je vidět, že se na tom i u O2 pracuje. Momentálně jsem v Harrachově a ještě loni jsem se raději připojoval jen v telefonu T-Mobile a Surf+ (EDGE), protože net od O2, který mám v NTB byl nepoužitelný (GPRS a ještě hodně pomalé). Dneska tady má i O2 EDGE (teď zrovna jedu v NTB přes O2).

audis: mobilní net používám v N97 a HD2. Nemám problém s FUP i když mám "pouze" 200MB (Surf@mail). Ano, blbosti jako Youtube v telefonu nepoužívám a asi i proto jsem nikdy neměl problém se Surf+ a omezením portů.

Osobně si myslím, že mohl T-Mobile udělat více, ale i toto je konkurence schopné. Výhodu vidím v tom, že na rozdíl od konkurence si můžu dokoupit další MB.

R.

PS: jak se furt někdo řeší, že u Vodafone platí 90 Kč za 100MB (na zavolání), také platím pouze 100 Kč za 200MB u T-Mobile. I zde platí to co u tarifu. Chcete slevu? Nebojte se zeptat.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 16. 8. 2010 09:33

Chlapi berte v potaz že ceny musej bejt udělány tak aby byli+- konkurence schopné a aby tam byl prostor pro slevu pro některé a pro firemní klientelu.Obyčejný marketing.Nebude se zatím nic nabízet levněji než musí.Nejsou blázni aby si snižovali marže navzájem.Krom jiného uživatelů co chtěj 3G je fakt minimum, myšleno versus počet zákazníků GSM.Za další je jasné, že si nechtěj nechat zahltit síť.Prostě je to rádio...
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 16. 8. 2010 10:02

Nějak nechápu, kdo by si aktivoval IVM Premium, kde je 1GB za 499 Kč, když MI Standard stojí stejně a má 2 GB a díky 2v1 je možné mít MI Standard dokonce za 339 Kč, nebo mi něco uniká?
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod Tudy 16. 8. 2010 11:52

Chtel jsem si dneska novy tarif aktivovat, ale zda se, ze maji nejake problemy. Slecna na infolince mi chvili po objednavce volala, ze z technickych duvodu to asi chvili potrva nez se mi sluzba aktivuje. Ze by byl takovy zajem ?
Tudy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 16. 8. 2010 12:16

No určitě bude velký zájem ;-)

Tisková zpráva už zde: http://t-press.cz/tiskove_zpravy/2010/1118/
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zekon 16. 8. 2010 12:54

xtonda: 2GB nelze aktivovat k hlasovemu tarifu.
R.
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 16. 8. 2010 13:08

Zekon, to znamená co? Na webu T-Mobile je, jak sem psal, naopak uvedena sleva na MI Standard pokud mám i hlasový tarif. Chceš tím říct, že MI musí být povinně na jiné SIM kartě, než je ten hlasový tarif?

EDIT: -- 16. 8. 2010 14:41 --

Tak podle toho, co lze kde zvolit a nastavit v T-Zones, je IVM pouze jako doplněk k nějakému základnímu (hlasovému) tarifu, naopak MI je základní tarif pro SIM, čili jej nelze na jedné SIM kombinovat s hlasovým tarifem (je otázka, jestli z této SIM nelze vůbec volat, nebo se aplikuje nějaká základní drahá sazba). Každopádně jelikož T-Mobile nemá žádný tarif s nízkým paušálem jako je O2 Zero nebo Vodafone Odepiš a ani nelze, jestli jsem to dobře pochopil, tato nová IVM zvýhodnění aktivovat k předplacené kartě, tak to v podstatě znemožňuje mít tento T-Mobile IVM na samostatné SIM aniž bych platil zbytečně něco navíc.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod legomaniak 16. 8. 2010 14:07

Zekon píše:ondraschoffka: stejné jako u O2 i Vodafone, tak nevím, co je na tom divné?

legomaniak: ceny srovnatelné a pokrytí je věcí jednotlivce. Mě je třeba 3G v "horní dolní" k ničemu. Já potřebuji, aby mi to jelo tam, kde se pohybuji nejvíc. A tím pádem má pro mě nejlepší pokrytí T-Mobile a Vodafone. Všude tam, kde není 3G, jedu na EDGE. To se zatím u O2 neděje, ale je vidět, že se na tom i u O2 pracuje. Momentálně jsem v Harrachově a ještě loni jsem se raději připojoval jen v telefonu T-Mobile a Surf+ (EDGE), protože net od O2, který mám v NTB byl nepoužitelný (GPRS a ještě hodně pomalé). Dneska tady má i O2 EDGE (teď zrovna jedu v NTB přes O2).

audis: mobilní net používám v N97 a HD2. Nemám problém s FUP i když mám "pouze" 200MB (Surf@mail). Ano, blbosti jako Youtube v telefonu nepoužívám a asi i proto jsem nikdy neměl problém se Surf+ a omezením portů.

Osobně si myslím, že mohl T-Mobile udělat více, ale i toto je konkurence schopné. Výhodu vidím v tom, že na rozdíl od konkurence si můžu dokoupit další MB.

R.

PS: jak se furt někdo řeší, že u Vodafone platí 90 Kč za 100MB (na zavolání), také platím pouze 100 Kč za 200MB u T-Mobile. I zde platí to co u tarifu. Chcete slevu? Nebojte se zeptat.

Chapu GPRS byl na nic ale do konce zari bude 100% pokryti EDGE na vsech BTSek! Ja bych k T-mobilu nikdy nesel potore se musis porad necim omezovat treba s internetem atd! Tady v Karlovarskym kraju ma minimum lidi T-mobile! Tady ma vetsina o2 a pak Vodafone. Taky ti muzu rict proc ma T-mobile nejvetsi pocet zakazniku, ja mam sam jednu T-mobile kartu sem nekdy dostal od nich mam ji 5 let ani jednou sem ji nenabil a je porad funkcni je tam asi 7KC da se sni volat vsechno este! 5 let!! porad funguje! To delaj s kazdou predplacenou kartou a pak ji lidi nekdy vyhodi a ona bude porad funkcni a zapocita se do souctu! O2 uz nepocita predplacene karty jaky se 3 Mesice nepouzivali!

//Snekac: Tak a teď zase zpátky k tématu ;-)
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod T.E.CH 17. 8. 2010 09:17

Ten balíček dva v jednom,(internet na cesty) k hlasovému tarifu do 600kč(339) a nad 600 kč (249) a Fupka 2GB vypadá zajímavě.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod Zekon 17. 8. 2010 09:58

OT: před 14ti dny mi volali z T-Mobile (jsem u nich od roku 1997), jestli bych neměl zájem o ADSL. Prý by mi ho dali za 299 Kč. Bohužel jsem týden před tím vzal na další rok ADSL u O2 za 500 Kč (ADSL + 300 min do pevné). Jelikož mi od O2 již po několikáté přišla faktura na nesmyslnou sumu, možná popřemýšlím a přejdu.
R.

PS: u T-Mobile mám tarif Přátelé v síti + Surf&mail za který platím 50%
Zekon
Junior

Odeslat příspěvekod Mautinek 17. 8. 2010 10:52

Zdravím,
nemá někdo zkušenosti s následujícím: mám od T-mobile surf'n'mail cca měsíc na smlouvu (12 měsíců), teď když zavedly nové tarify, je možnost na ně přejít (jsou levnější)? V podmínkách mají popsaný přestup pouze pokud je smlouva na dobu neurčitou. Nemá s tím někdo zkušenosti? Díky
Mautinek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka