Internet do NTB v Německu na 3 měsíce

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xcmaniax 10. 7. 2010 06:59

Ahoj! Jsem zhruba v půlce pobytu, tak považuji za vhodné napsat jak to nakonec dopadlo. Pořídil jsem Tchibo USB stick s tarifem za 20€ a FUP 5GB, rychlost v essenu super. Na surfovani staci, skype se neseka, spokojenost. Jediny problem nastal pri registraci pres net, musel jsem jit se svym mobilem do Starbucksu a udelat to pres wifi pripojeni - s mym stupidnim firemnim laptopem s VPN pro me neresitelna vec (VPN potrebuje byt uz pripojeny k netu, ale wifi v kavarne se pred pripojenim potrebuje potvrdit a odsouhlasit podminky - zacarovany kruh:-). V Tchibo neumi skoro nikdo anglicky, nemecky moc neumim (ve firme se mluvi anglicky), ale nakonec se to zvladlo. Jeste jsem za 1€ poridil druhou simku do HTC Desire a je tam internet na 1 mesic zadara s FUP 500Mb, pak 10€ mesi. Mejte se
xcmaniax
Junior

Odeslat příspěvekod legomaniak 10. 7. 2010 09:53

jj ted maj good levnej tarif 10€ mesicne a 500MB FUP pak 64kb/s ;-)
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod m.korych 28. 11. 2010 23:57

Dobrý den, pořídil jsem si sim kartu Tchibo, mám chatu v pohraničí, kde je přesah signálu německého O2, takže bych ji využíval na internet. Avšak nevím jak ji mohu nabíjet. Na stránkách tchibo-mobil.de je jenom možnost dobití přes bankovní účet, ale já žádný německý účet nemám. Nejlepší by pro mně bylo ji dobíjet přes kreditní katru online, avšak na O2 portálu mě to nechce pustit. Dále mně napadlo jestli by ji šlo dobíjet přes dobíjecí kupon německého O2, když karta běží v jejich síti. Prosím někoho kdo tuto karta používá o radu.
m.korych
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod legomaniak 29. 11. 2010 21:54

Da se zakoupit kupon v Tchibo obchode a nebo v nekolika obchodek myslim ze Kaufland atd! Pokud tam mas jen nemeckej o2 tak o2-de a pokud tam mas i treba O2-CZ s dobrym signalem tak by sis mohli zaridit i Internet za 300kc mas 500MB 2GB = 500kc!
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod Babikaa 8. 6. 2011 21:25

legomaniak píše:o2-de sem dneska testoval :-) pro tebe :D takhle to jede i vecer porad ;-) pokud si v HSDPA :)
Obrázek

Testovano v Nürnberg
S Huawei E160

Dobry den,poradte,jezdime s obytnym autem casto do Nemecka a rada bych tam vyuzila internet do notebooku,tady jsem narazila na kartu od Tchiba,to jsem si vsimla v obchode,ze tam maji,ale vymyslet si nemeckou adresu nechci a stellplatz nebo kemp neni nic moc :-D .Jsem uzivatelka internetu a to ve snyslu jake je pocasi,kam pojedem na cesty apod. tedy nespoustejte na me moc odborne obraty.Nas poradce pres telefony v cesku me nedokazal rict jak to funguje v nemecku,nabizel me neco jak fleschku a tam si mam koupit sim kartu,ale v Nemecku to asi bez zavazku nejde-Prosim kdo poradi laikovi???? :-D
Babikaa
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků