T-Mobile: Uctovani internetu Surf+

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tweak 17. 1. 2010 01:16

Dobry den vsem,
pokud uz se resilo, omlouvam se, nedokazal jsem to najit.

Zajima me takova vec: Mam telefon Nokia 6700 Classic, potrebuji pristup na internet. Uvazuji o tarify Surf+ tusim za nejakych 99,- Kc. T-Mobile upozornoval, ze muzu jen na web (port 80 a 443) a za vsechno ostatne budu platit zvlast.

Chci se vas zeptat, jestli je to tak. Kdyz sputim A-GPS, ICQ atd jestli mi skutecne operator bude neco uctovat.

P.S. Pokud ano, proc lidi co maji G1 a iPhone muzou mit ten zakladni Surf+ a pouzivat veskere aplikace a plati pouze 99-,?
In Trance We Trust
Nokia 6700 Classic Black / T-Mobile CZ
Tweak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 17. 1. 2010 11:05

No, právě že nemohou. Např. ICQ jede přes port 80, Google Maps také (opravte mě, jestli se pletu). Spousta jiných aplikací se ale připojuje jinak. Proto je dost nerozum brát si Surf+ k telefonům jako je iPhone. Čistě teoreticky by se daly přes operátora ostatní porty zablokovat. Do konce měsíce by ale měly být nové datové tarify, tak doufejme, že zde toto omezení zmizí.
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 17. 1. 2010 12:01

Plno aplikací je v rámci Surf+ zdarma. Surf+ jsem používal na E90, N97, G1 a nově používám na HTC HD2. U aplikací jako je Google Mapy, Počasí, Opera (Mini), Facebook a plno dalších je provoz zdarma a není potřeba nic měnit. A-GPS je placené, i když kámoši ho mají v rámci Surf+. Jedině, že by byl rozdíl v Surf+ u tarifu a u Twistu. Já používá T-Mobile Combi 300 (vlastně Twist) a kamarádi kreditní tarif.
R.

edit: u G1čky jsem vypnul veškerou synchronizaci a pak se dala používat i se Surf+.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tweak 17. 1. 2010 14:11

Tak jsem hodne zvedavy na ty nove tarify, pokud vubec budou.
Vodafone a O2 dokazou nabidnout internet za cca 100,- skutecne bez omezeni portu, jen ten T-Mobile.... :-(
In Trance We Trust
Nokia 6700 Classic Black / T-Mobile CZ
Tweak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 17. 1. 2010 14:58

Tak za sto nejsou, ale omezení nemají. Vodafone má za 177 Kč a O2 za 150 Kč
R.

edit: ale jak uz je mnohokrát psal, pokud potřebuješ net (web) v telefonu, je to nejlevnější řešení.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tweak 17. 1. 2010 15:19

Zekon
Jj, mas pravdu. Jen ti lidi, co hrozili Vodafonu, ze odejdou + majitele iPhonu to maji za 99,-
In Trance We Trust
Nokia 6700 Classic Black / T-Mobile CZ
Tweak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 17. 1. 2010 15:31

To je pak jiná. Bral jsem pouze ceníkové ceny. I u T-Mobile se dá vyhádat lepší cena.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jack16 17. 1. 2010 16:06

A co Surf&Mail? Ten ma take nejaka omezeni?
jack16
Junior

Odeslat příspěvekod Tweak 17. 1. 2010 16:34

jack16
Bohuzel ano. Schova se stejne jako Surf+, jen tam lze posilat emaily + vetsi FUP

P.S. Nevite nekdo nahodou nejake informace ohledne novych datovych tarifu?
In Trance We Trust
Nokia 6700 Classic Black / T-Mobile CZ
Tweak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 17. 1. 2010 17:11

V Surf&Mail máš 100 MB na vše ostatní. Tím pádem to omezené není. Pouze velikosti FUP.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 1. 2010 17:46

u O2 80 Kc a Vdf 89 Kc momentalne .u O2 na predplacence a u vdf u tarifu lze aktivovat. pokud samozrejme predtim se to u O2 nepouzival internet v mobilu.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audis 17. 1. 2010 18:02

a proc ja jak kripl platim pausal a maam to u o2 za 150? ja chci taky za 80kc:-(
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod legomaniak 17. 1. 2010 18:09

Tweak píše:Tak jsem hodne zvedavy na ty nove tarify, pokud vubec budou.
Vodafone a O2 dokazou nabidnout internet za cca 100,- skutecne bez omezeni portu, jen ten T-Mobile.... :-(



Njn T-mobile to ma v kazdy zemi kvuli tomu ho moc nemusim :pozor
legomaniak
O2 fanatik

Odeslat příspěvekod audiobullys 17. 1. 2010 21:06

ja uz pausal u O2 zrusil , preci jen za net 150 kc a k tomu zdarma volani ktery funguje tak napul- ze se vetsinou uctuje do faktury a musim ho stale reklamovat- nepotrebuju kdyz mam ted u vdf 98 min za 177 Kc (nabito 350 s 50 procentni slevou a vdf extra )
a navic jde dat na predplacence O2 volani zdarma na mobil O2 za 25 kc tydne. tak me to vyjde skoro stejne.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyZi 20. 1. 2010 22:31

zekon: 100 mb je fup na povolené porty, jakýkoliv jiný provoz je účtován
JohnyZi
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron