O2: Internet v Mobilu (FAQ na první stránce)

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod havros 11. 3. 2010 22:51

Teď koukám, že Internet v mobilu PLUS donedávna stál 390,-
Nyní nově je za 300,-
| iPhone 7 Plus | iPhone SE |
---
havros
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 3. 2010 23:28

nejaka forma omezeni se ale uplatnuje.. kdyz jsem jenom pripojeny treba pres 5 hodin, tak pak jedu 0.22 Mb flat .. staci se reconnectnout
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 12. 3. 2010 00:18

havros: Pravda pravda, díky za upozornění.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eviloctopus 22. 3. 2010 02:20

Mám na předplacence od loňského srpna IVM a v pátek mně přišla sama od sebe tahle sms (nic jsem neaktivoval): Za predplatne sluzby na WAP O2 Active Vam bylo odecteno 75.00 Kc

1) Jak se to nechá deaktivovat?
2) Zpráva je poněkud kryptická. Za co přesně je těch 75 Kč - mělo by jít konkrétně o nějakou jednu službu, nebo je to za celý WAP O2 active?
3) Na jakou dobu to předplatné je?

Za odpovědi předem dík.
eviloctopus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jsmach 22. 3. 2010 06:37

WAP je WAP ne internet (účtování je cca 60hal/1kB oproti 6hal/1kB u internetu), pokud máš WAP v ceně internetu, půjde nejsíš o nějaké placené stánky, např péčka atd.

-- 22. 3. 2010 05:38 --

nejspíš o nějaké placené stránky
jsmach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 22. 3. 2010 07:37

Tohle předplatné mohou být třeba nějaké tóny, prostě placený obsah speciálně objednaný. Zavolej na linku a nech si to zrušit, když nevíš co přesně to je, deaktivaci nemůžeme poradit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod msimcard 3. 4. 2010 16:37

zdravim,
mam doataz:
Zitra mi dobehne IVM za 40 Kč na týden a nechci aby se to už obnovovalo na další. Ale chtěl bych to zaktivovat až v průběhu příštího týdne(prostě za 2, 3 dny)
Je to možné? Vim, že jednou jsem s tím měl problémy, že nějak týden to pak nejde aktivovat.

Děkuji za odpověď
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 3. 4. 2010 22:17

No teď to deaktivuješ a pak pošleš aktivační příští týden. Nevidím problém?
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod msimcard 3. 4. 2010 22:30

právě, že to bývalo tak, že když jsi to deaktivoval, tak pak to šlo znovu aktivovat až za týden. Tak jestli tohle už neplatí, tak je to fajn.
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 3. 4. 2010 22:33

No nemělo by, když to deaktivuješ a říkáš že zítra to vyprší, tak si myslím že nemusíš čekat na nic.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod msimcard 3. 4. 2010 23:01

fajn, diky, zitra jeste pro jistotu zavolam na operatora. Snad natrefim na nekoho znaleho...
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 4. 4. 2010 01:58

tak to nech bezet ne? kvuli dvou dnum takovej povyk :oboze
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod glock69 4. 4. 2010 07:15

Nevím, jestli se něco změnilo,ale když jsem před měsícem? deaktivovat IVM, tak mě mj infolince důrazně upozorňovali, že to nepůjde týden znova aktivovat.
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 4. 2010 08:59

Teď si vzpomínám, že ono to asi půjde, vždycky se mi IVM obnovoval v neděli, ale pak byly nějaký prázdniny a já ho vypnul. No a pak jsem ho zapnul ne za 7 dní, ale za 8, čili se mi obnovoval v pondělí...a tak je to dodnes.
Nepokradeš
Sasakr
Maniak

Odeslat příspěvekod msimcard 4. 4. 2010 11:10

tak jsem pro jistotu jeste volal na operatora a rikal, ze to je tak jak to byvalo driv, takze kdyz to zrusim, tak to pujde zaktivovat az zase za tyden.. Pekne na nic - nechapu, proc by to nemohlo jit zaktivoat treba za 2 dny...
msimcard
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka