Kolik zaplatím za wap u O2 ??

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Thom 9. 1. 2007 17:17

Ta sazba je 0,20 kč bez daně je minimálně u Pohody, Silver, Bronz, jinak nevím, zas tak proštudované to nemám. Ale jinak máš recht, je to hrozně moc ... :? :pozor2
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 9. 1. 2007 17:28

0,24Kc za kB, plati pro tarify SMS, BRONZ, SILVER, POHODA, START.
Pro ostatni, vyssi, tarify, je platna cena 0,03Kc
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 9. 1. 2007 18:03

tommy: Ovšem je nutné zdůraznit, že u tarifu Gold a vyššího si člověk musí aktivovat nadstavbový datový tarif E-mail (neplatí se paušál), jinak platí stejně jako zákazníci s nižšími tarify, tj. 0,238 Kč/ kB. :D

lu.kas: Jen zkopíruji svůj příspěvek a tam máš všechny možnosti cen O2 pro "malá" data. :wink:

esquire píše:APN internet u O2 stojí u paušálů 0,238 Kč/ kB u tarifů nižších než je Golde/b] (základní cena). Lze využít také nadstavbový tarif [b]E-mail Plus, kde za 355,81 Kč
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 9. 1. 2007 18:15

A co (Pohoda) Simple? Předpokládám, že tam taky platí ta šílenost 0,238 ... Právě proto, že Simple a firemní tarify nevím, jsem se podrobněji nerozepisoval (a nehdlám to hledat natož používat). Jen ještě doplním, že u Individualu to je, myslím, polovina, tedy 0,119.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 9. 1. 2007 18:24

Thom: Pohoda nebo Pohoda Simple samozřejmě taky cena 0,238 Kč/ kB.
Pro tarif Individual platí cena 0,12 Kč/ kB nebo si lze zakoupit jeden z balíčků pro APN internet, 1 MB za 89,25 Kč, 2 MB za 119 Kč či 5 MB za 178,50 Kč.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 9. 1. 2007 18:29

Mně šlo spíš o tarify Simple jako takové, včetně Pohody, proto jsem ji napsal do závorky. Ale vsadím se, že je to taky ta nekřesťanská cena :x
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 9. 1. 2007 18:35

Thom: V ceníku O2 není pro tarify Simple uvedena žádná výjimka nebo jiná cena, takže předpokládám, že se to vztahuje i na ně.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 10. 1. 2007 11:34

tommy:-) píše:0,24Kc za kB, plati pro tarify SMS, BRONZ, SILVER, POHODA, START.
Pro ostatni, vyssi, tarify, je platna cena 0,03Kc

Me spis nejde do hlavy proc je to u predplacenek za normalni cenu a u tarifu takhle drahe.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 1. 2007 12:27

Fido+ píše:Me spis nejde do hlavy proc je to u predplacenek za normalni cenu a u tarifu takhle drahe.
o tom mi povidej. Cele leto jsem kvuli tomu pouzival kartu. Protoze tam je i lepsi motivacni program a tak diky datum a volani mi pak vychazely sms na 0,70 s dani. Nechapu, kam s tim O2 miri. Vzdyt podpora na prechod na tarif se timhle hrozne snizuje. Nebo jestli je ucel hrat na nevedomost a na tom vydelat? Treba prijdou nove tarify. Temhle nedavam uz ani rok ;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fido+ 10. 1. 2007 14:40

Nove tarify prijdou urcite ale zrovna v tomhle smeru bych to nevidel moc nadejne. Nove tarify se vzdycky tykaly volnych minut, ceny za sms a hovory ale nikdy se nehybalo s cenou za data.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 10. 1. 2007 22:34

tommy: O2 vždy propagoval jen své neomezené datové tarify a nikdy se nechlubil cenami "malých" dat, takže se obávám, že se ani s příchodem nových tarifů nic v této oblasti nezmění, leda k ještě horšímu.
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 1. 2007 22:42

Kazde tarify mely sve ceny dat, tedy i magneticke tarify prisly se svymi cenami a urcite kazde dalsi take prijdou. Tarify jsou paketem nabizenych sluzeb, pripadna obmena neomezenych muze byt zvlast, samozrejme, ale jednotkove ceny jsou vzdy soucasti dane verze tarifu.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod esquire 10. 1. 2007 22:45

tommy: Já jsem myslel, že s příchodem Magnetických tarifů s cenami dat nehýbali. V tom případě, kolik ještě za Relaxu, Optimum atd. stál 1 kB pro APN internet?? To už si opravdu nepamatuju. :hm
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 10. 1. 2007 23:01

praveze u vsech tarifu 0,03. Si jeste pamatuju, jak jsem na notasku sledoval kolik mam preneseno mega a jedno vychazelo na 30Kc.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ondratel 15. 6. 2007 13:27

Chtěl bych se zeptat, zda-li se již něco u O2 změnilo, konkrétně u tarifu pohoda nebo jestli stojí pořád kilobajt přes APN internet 0,238 kč :(
Ericsson A1018s > Nokia 5110 > Panasonic GD93 > Ericsson R320s > Nokia 5510> Sony Ericsson T300 > Samsung E100 > Sony Ericsson W710i

Nejmilejší hračka: Ericsson T39m

Celeron 433 Mhz > Athlon 2500+

Mercedes-Benz 190D (W201)
ondratel
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků