Kolik zaplatím za wap u O2 ??

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tommy:-) 11. 11. 2006 22:40

ja bych sel do t-mobilu... ovsem predne se zbavit toho uvazku u O2. pripadne je moznost dat si tarif individual a sestavit si data a dat si tam balicek top sms. kdyz uz mas tu smlouvu. ale jest to skoda. ta data jsou u o2 priserne draha, pokud nemas neomezena:-( moznosti je take vodafone pripojeni na dlouho, tam se graduje cena tarifu podle dat



jannn: prosim, podivej se na me operatory ;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tamasha 11. 11. 2006 22:45

tommy, já se koukala, máš VDF a TMO :-D, hustý... my máme doma všechny operátory, ale nejvíce je VDF... Jsme Oskarova rodina :-D , ale mé srdce patří TMO... Ikdyž O2, jako není zas tak děsný, ale bojím se faktury, kvůli tomu wapu a netu...
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 11. 11. 2006 22:49

tamasha: Jestli půjdeš do datového zvýhodnění u T-Mobile, tak bych si na 2 měsíce zdarma vzal určitě to hodnotnější zvýhodnění Surf&Mail+. Pak si ho třeba snížíš na Surf+ za 118 Kč nebo zůstaneš na Surf&Mail+ za 237 Kč měsíčně.
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 11. 11. 2006 22:53

pokud mas smlouvu, musela bys doplatit pocet mesicu krat 150kc minimalni tarifni plneni. coz se bohuzel asi nevyplati. takze moznosti: koupit nove cislo u t-m a o2 si dat tarif individual a minimalni tarif plnit treba ze nabijes nekomu goucko,anebo druha. dat si tarif individual (0kc/mesic), balicek 200sms (150kc/mesic), balicek data (potrebny pocet dat). tedy zaplatis min za vic sms +data
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 11. 2006 22:55

tommy:-) píše:jannnn: prosim, podivej se na me operatory ;-)
no tos docela prekvapil :) Stejne mi ale nevymluvis, ze jsi O2 "fanda" :wink: Ale to uz jsme OT.
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommy:-) 11. 11. 2006 23:00

jannn: jen odbocim a omlouvam se za to. ne, nejsem fanda, jen toho vim za tech deset let nejvic. tak kdyz nekomu radim, reknu o tom, o cem vim a co znam, a predpokladam, ze nekdo zase rekne o tom dalsim op a ten clovek si pak udela svuj nazor. nemuzu tu nekomu nabizet neco o cem nic nevim, na to je tu dost lidi, kteri to delaji:-D
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radegast 12. 12. 2006 08:00

Dobrý den,
prosím o rychlou radu. Do teď jsem měl T-Mobile, takže se celkem orientuji, ale teď mám O2 a zatím se nechytám.
U T-Mobile je u základních tarifů, bez žádných nástaveb a zvýhodnění, cena za přenesený kB via GPRS 0,06 Kč pro APN Internet a 0,50 Kč pro WAP.
Jak je to u O2? Nevím totiž jestli to hledám správně. Zatím co jsem vyhledal, tak 0,20 Kč za kB pro APN Internet, což se mi zdá, že málo to zrovna není.
Díky všem.

//ales76: Upraven název vlákna.
radegast
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 12. 12. 2006 08:21

Njn maj to tam tak napsane ... zalezi do jake miry to hodlas vyuzivat, jestli by nebylo lepsi zvolit nejaky tarif s omezenim na data treba..
Koukni na O2 Data 120, pausal 357 vcetne DPH, tam je 0.03 za Kb ... je pravda, ze ted se orientovat v ceniku O2 je des. Nevim, jestli to dobre chapu nebo si vysvetluji, ale za ten tarif co zaplatis 357,- by jsi za kB platil 0.03 Kc a mel k dobru 120 volnych minut pro volani ??? Moc to nechapu ... pro data by melo platit, ze si uctujou za objem stazenych dat a ne za cas straveny pripojenim ...
Ja mam starej tarif O2 Data nonstop za pausal 699,- bez DPH s 60 volnymi minutami pro volani - objem dat neomezeny..
Uz se mi nekolikrat pokouseli lanarit, abych si ten tarif zmenil za vyhodnejsi co maji v nabidce, ale zatim jsem odolal... vyznat se v te dzungli je dost problematicke.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rk747 12. 12. 2006 08:38

Hoši,máte to popletené,skutečnost je trochu jiná:

Ceny za WAP:
O2 Active WAP 0,30Kč/1KB(stránky O2)
O2 Internet WAP 0,70/1KB(ostatní stránky)

Ceny za klasický internet:

GPRS Instant 0,06Kč/1KB

U tarifu "Eurotel Data Nonstop" je GPRS Instant přes APN "internet" zdarma bez omezení, na WAP platí výše uvedené ceny, každý měsíc je k dispozici bezplatný kredit 500KB.
SONY CMDX-1000/SONY CMD Z-5/N7650/N7610/N70/N73/N95/iPhone 3G 16 GB/Samsung I8910HD/iPhone 3GS 32 GB Black/iPhone4/SONY Xperia S/SONY Xperia T/SONY Xperia Z/SONY Xperia Z Ultra
rk747
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 12. 12. 2006 08:45

2 rk747

Popletene to nemam :-) ja jsem popisoval co jsem videl za tarif, tyhle udaje co jsi napsal jsou celkem vseobecne zname ...ale najit je na strankach O2 se mi nepodarilo :-) zkus sem hodit link
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thomyy 12. 12. 2006 10:30

U předplacenek je cena za APN internet GPRS opravdu 0,06Kč/kB, ale u nižších paušáli je tam cena 0,238Kč/kB a od tarifů O2 Gold i v Max verzi je cena za 1kB 0,036... Tuto cenu můžete také získat u nižších tarifů, ovšem s poplatkem 232 Kč/měsíc...

Všechny cenu jsou s DPH!
SE KW800i, Samsung i900 Omnia -> O2
N1600 -> VF
Thomyy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 12. 12. 2006 11:06

Thomyy: je to přesně takhle jak píšeš, protože před týdnem jsem psal na O2 takovej "stěžovací dopis" o tom , že majitelé O2 karet jsou na tom líp než majitelé paušálů(těch nižších) a že to vypadá na to že si O2 spíše váží majitelů O2 karet. Samozřelmě napsali mi že je to různý a že když si pořídím třeba Gold nebo jiný lepší tak budu mít 0,036 kč/1kb. Prý to ale poustoupí svému Marketingovému oddělení jako návrh na zlepšení služeb. :mrgreen: :mrgreen:
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 12. 12. 2006 12:50

Takze se nestane vubec nic. Presne tohle jsem jim psal uz pred delsi dobou a odpovedeli mi uplne totez.
A totez mi odpovedeli, kdyz jsem se ptal, jestli jde zaridit aby se i datova nebo faxova spojeni odecitaly z volnych minut.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 12. 12. 2006 21:28

Nezapomeň že budou vánoce :mrgreen: a jejížek O2 nám třeba něco příjemného nadělí :D :D :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radegast 13. 12. 2006 06:58

rk747 píše:Hoši,máte to popletené,skutečnost je trochu jiná:

Ceny za WAP:
O2 Active WAP 0,30Kč/1KB(stránky O2)
O2 Internet WAP 0,70/1KB(ostatní stránky)

Ceny za klasický internet:

GPRS Instant 0,06Kč/1KB

U tarifu "Eurotel Data Nonstop" je GPRS Instant přes APN "internet" zdarma bez omezení, na WAP platí výše uvedené ceny, každý měsíc je k dispozici bezplatný kredit 500KB.z/quote]

Stejně jak Sentry: hoď sem link, kde to mám najít. Jinak mi pořád vychází, že za data v APN Internet dám 0,20/kB

Ještě doplním odkazy:
http://www.cz.o2.com/bus/cz/tariffs/pri ... Email.html
http://www.cz.o2.com/bus/cz/tariffs/pri ... 1_WAP.html
Nikde jsem nenašel cenu za 1kB pod 0,10Kč. Jde mi o základní tarify, bez žádných nástaveb a zvýhodnění. Prostě něco jako u T-Mobile, kde i u nejlevnějšího hovorového tarifu jsou data u APN Internet 0,06Kč/kB
radegast
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků