Kolik zaplatím za wap u O2 ??

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Tamasha 11. 11. 2006 19:32

Zdravím... Patřím k uživatelům O2 a těm, kteří používají Wap, zvláště Jimma... A zároveň patřím (asi k menšině), která nepochopila O2 ceníky... Proto prosím někoho hodného, kdy by mi tedy mohl říci, kolik platím za wap, pokud:

:arrow: Mám tartif Eurotel SMS Max (čili paušální tarif)
:arrow: Používám GPRS připojení

Díky moc, pokud jsou potřeba vedět ještě nějaké informce, klidně je sem napíšu, ale moc, moc prosím, nechci vytunelovat naší rodinu, čili musím mít tuto informaci... A musím ji hlídat, děkuji! (Cenu mi prosím napište v částce za 1kb, já si to už nějak přepočítám... Nebo mi napište jak dlouho mohu být připojená a kolik kb mohu přijmout, pokud moje wapové výdaje nesmí přesáhnout 150 Kč...) DÍÍÍKY!!

PS: Potřebuji také informace kolik tedy platím za zobrazení O2Active (Pokud je stránka zadarmo, i pokud je u jejího odkazu znak placená stránka)

THANK YOU VERY MUCH!!!
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Junior

Odeslat příspěvekod Majk 11. 11. 2006 19:37

Pokud jedeš přes APN Internet, pak je to 0,24 Kč/kB (přes APN wap je to 0,70Kč/kB).

U O2 je na wap nejlevnější Gočko, tam se plati 0,06Kč/KB a k tomu ještě 0,60Kč/hod, navíc je tam to počítání nějaký divný, ale furt levnější než paušál. U Gočka mě u Jimma přišel 1KB cca na 0,085Kč/kB.

Ale teď na data používám Odepiš.
Nokia 5110 -> Philips Azalis 288 -> Sam X450 -> Moto V360 -> Nokia N70 -> ZTE Blade -> Huawei G600 -> inew V3 -> Ulefone Be Touch 2 -> LG Flex 2 (+ nokia N3109 a Samsung Galaxy Nexus) -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Honor 8X
Majk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 11. 2006 19:38

Pokud se nepletu, tak jak profil wap i internet stoji u O2 0,30 Kc/kB, coz jsou hlavne za internetovy profil nekrestanske penize. U VF a T-M to totiz stoji 0,06 Kc/kB...
jannnn
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod strny88 11. 11. 2006 19:41

Jo to byl hlavní důvod že jsem přešel k vodafonu, nechápu jak můžou mít tak vysoké ceny oproti konkurenci.
strny88
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tamasha 11. 11. 2006 19:48

Ale, takže měli by jste nějaké doporučení? Třeba Jiný operátor, jestli raději Internet, nebo Wap? Nebo jestli se vybodnout na můj tarif (SMS Max je zatím v pořádku, ale je vážně lepší jen na ty SMS... Za 214 aČek - 150 SMS) Ale za 2 roky se budu muset rozhodnout jestli si raděj nechám O2, nebo jestli tu SIMku nechám zrušit... teď Používám Wap na Jimma... A podle toho co jsem napsala tedy platím za Wap 0,30Kč/1kb? Takže to pokud jsem přijala zhruba 100 Kb.. Platím 30 KČ? Nebo... Ne?? Já se v tomto moc nevyznám... Mobil s Jimmem mám nový a nikdy předtím jsem ho ani nepotřebovala, ale ted je to super... A chci ho využívat, bez obav o finanční zátěž mojí (ehm... tedy rodičovské) peněženky! Díky!
Tamasha
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 11. 2006 19:52

No jestli se mas rozhodnout az za dva roky, tak bych to ted vubec neresil :) Mezitim se toho muze zmenit....
jannnn
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tamasha 11. 11. 2006 19:55

Ano, ale jde o to, že teď bych mohla kartu nabídnout mému otci... A vzala bych si jeho T-Mobile, chce ho stejně rušit... Co mi tedy radíte? Mám si nechta O2, nebo přejít k T-M? Díky...
Tamasha
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 11. 11. 2006 19:56

jimma nepouzivas na wap, jimm se pripojuje pres apn internet, u tarifu nizsich nez gold je to 0,24kc a u gold a vyssi 0,03kc. u predplacenky je to 0,06kc. hodinova sazba byla pry zrusena. mozne je zakoupit 20mega za 339korun i s dani, dalsi kilo stoji 0,03.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tamasha 11. 11. 2006 19:58

To tommy:-D: Omlouvám se, neuvědomila jsem si, že jsem si vytvořila na Jimma nový Internet profil, Takže se omlouvám!! Moc a díky za upozornění! Když jsem měla Wap profil, tak mi to vlastně nešlo... Díky!
Tamasha
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 11. 2006 19:59

No tak to si radsi vezmi ten T-mobile, tadle sazba je fakt vyderacska.

edit: + u t-mobilu si pak treba muzes dokoupit doplnek Surf+ a surfovat pres Operu Mini po netu za 119Kc mesicne :)
Naposledy upravil jannnn dne 11. 11. 2006 20:01, celkově upraveno 1
jannnn
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tamasha 11. 11. 2006 20:00

tommy:-D: Takže pokud mám tarif SMS Max, platím kolik? 0,30, nebo 0,06? Platím měsíčně 214 Kč... A v tarifech se nevyznám, takže proto prosím o radu... Díky!
Tamasha
Junior

Odeslat příspěvekod Re4DeR 11. 11. 2006 20:07

jo. je to nejak chaoticky. A popravde podle toho vysvetleni co jste tu npsali jsem to pochopil tak ze zálezi na profilu.

Mám APN "internet"
a pausál "pohoda"

reknete mi nekdo prosím kolik budu platit za kb?
Re4DeR
Junior

Odeslat příspěvekod Tamasha 11. 11. 2006 20:41

Takže pokud to správně chýpu, tak je to tedy takto?!

Obrázek
:?: :?: Díky za odpovědi...
Tamasha
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 11. 11. 2006 20:55

ja jsem vyse napsal uplne jasne jak to je, takze silver a nizsi 0,24 s dph, gold a vyssi 0,03 s dph, pohoda 0,24 s dph, start 0,12 s dph. mozny balicek 20mega za 339 s dph. zadny jiny hacek v tom neni. predplacena karta 0,06kc. cili pokud mate tarif nizsi nez gold a nemate nadstavbovy datovy balicek, jste sebevrazi :-) O2 timhle vydelava na lidech, kteří u nich jsou, neznalých cen:-(
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tamasha 11. 11. 2006 21:01

tommy:-): Ale tarif SMS Max je vyšší než Gold, nebo ne? To je mi záhadou, na webu http://www.cz.o2.com vyplívá, že by mohl být vyšší, ale není to tam naspáno přímo... A navíc ty tvoje ceny jsou za internet, nebo wap? Thx...
Tamasha
Junior

Další stránka