Mobilní internet

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Izibia 31. 3. 2020 18:37

xtonda píše:Izibia, na to sem koukal, UPC internet mám doma ale těch 599 je za 1 SIM pokud vezmu 3, při 1 SIM je to 799.

Ano, vodafone chce, aby zákazníci dělali vodafonu dealery :-|
Izibia
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 16. 5. 2020 12:15

xtonda píše:Potřebuju na nějakých 7-8 měsíců internet na chalupu řekněme tak 90GB+ a stačí mi taková ta polomobilní varianta kdy to můžu používat stacionárně na více místech, ale nesmí se to používat klasicky mobilně. Nechci nic se závazkem ani s pevnou instalací antény zvenku na zeď a nutností kupovat další modem, už mám Huawei B310.

Minulé dvě sezony sem používal Vodafone Připojení bez kabelu Naplno bez závazku za 550 Kč 8/4 Mbit s limitem 60 GB, ale občas ten limit byl na hraně a musel sem se krotit. U jednoho lokálního ISP sem našel tohle http://rtyne.net/internet.php?page=lte& ... ctive2=lte což je za stejné peníze stejná rychlost, ale bez limitu. T-Mobile Pevný Internet do zásuvky mi na té adrese nedají.

Měl by někdo nějaký tip na další služby co tohle splní, tedy 90 GB+ do 600 Kč, rychlost co nejvyšší?

Jdu se podělit s výsledkem pátrání, jeden člověk se mě ptal přes sz, tak to napíšu veřejně. Polomobilní internet s lepší cenou nebo lepším limitem než mají operátoři v cenících sem nesehnal, takže sem šel po pevném přes LTE. Vodafone mi v dané lokalitě nabízí pouze 10/2, ale trvá na nákupu extra modemu s venkovní anténou. T-Mobile patrně z důvodu kapacity sítě mi tu nedá nic, O2 mi přes ověření dostupnosti nabídlo Internet HD Bronzový 20/2, po kontaktu operátorem mi bylo umožněno jak použití mého modemu tak uzavření smlouvy bez závazku, za 400 Kč, prvních 6 měsíců za 200, takže sem to vzal. Aktivace proběhla včera ráno, jedu na 6,5 km vzdálený vysílač, ty bližší sou za kopcem a mám horší příjem, modem Huawei B310 uvnitř domu, rychlost je cca 12/2 Mbit, patrně to jede přes LTE800.
xtonda
Junior

Předchozí stránka