Dočasná (měsíc-2 měsíce) potřeba alternativního internetu

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 27. 7. 2008 17:40

tím si nejsem jist, budou čekat na vyjádření servisu určitě
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Snekac 27. 7. 2008 19:08

JJ, určo by to do servisu jít mělo. Jinak bacha, nesmí se to aktivovat první den zúčtovacího období (například 4.); pak by byl balíček pouze na jeden měsíc.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 28. 7. 2008 08:56

Tak díky moc za všechno, dneska tam pojedu, tak to reklamovat zkusím. Když se to holt nepodaří, je to záděr, ale počkám si, no...
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 15. 9. 2008 20:56

Je mi trapné se tu zase ptát, ale 25. se blíží a už bych to potřeboval zrušit. Nemůžu nikde na stránkách VF (ani Samoobluze) najít, jak ten net zrušit. Tedy pokud to vůbec přes ty stránky jde. Nebo musím kvůli toho na prodejnu? Je třeba to dělat s nějakým velkým předstihem? Abych třeba nepřišel dva dny před vyúčtováním a nedověděl se, že se to vyřizuje týden a další měsíc už si zaplatím. :D Nejbližší prodejna je trochu z ruky, jinak bych tam hned zašel a neptal se tady.

Když už to tu píšu, hned se zeptám ohledně jistiny, co jsem skládal. Není mi jasné, jestli mi ji vrátí po tom, co zruším internet nebo celou SIMku s tarifem Odepiš? Dotazy asi nejsou formulované úplně nejlíp, ale snad chápete, o co mi jde. :)

//EDIT: Už jsem ohledně té jistiny našel "Nezapomeňte, že Volací jistinu vám vrátíme, pokud včas zaplatíte tři po sobě jdoucí Vyúčtování." Shodou okolností jsem se k zaplacení prvního účtu dostal den před koncem data splatnosti, a protože jsem to dal příkazem přes internet banking, peníze jim dost možná přišly o den dva později. Kvůli těm možná mírně zpožděným 10 korunám přece ale nepřijdu o celou tisícovku, ne?
Naposledy upravil ConPower dne 15. 9. 2008 21:05, celkově upraveno 1
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod snowboarder 15. 9. 2008 21:01

Pokud chceš zrušit celé číslo, stačí zavolat alespoň 4 dny předem na Vodafone linku a zrušení oznámit, k účetnímu období (25) už to číslo bude nefunkční. Potom, do 30 dní, ti přijde zpět zaplacená jistina.

Zároveň si, pro jistotu, 24. zruš připojení sám. Simka se pak zruší k půlnoci.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 15. 9. 2008 21:09

Díky, každopádně jak se to připojení teda ruší?
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Snekac 15. 9. 2008 21:11

Změníš typ na připojení na skok třebas ;-)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 15. 9. 2008 21:16

normálně v samoobsluze, datové služby, připojení - deaktivovat :-) ale hlavně nejpozději dvacátého zavolat na infolinku, že chceš zrušit číslo ;)

ne, o jistinu nepřijdeš, samozřejmě, jednak 2 dny jsou v toleranci a jednak pokud to rušíš, tak už se na tebe nevztahujou limity 3 měsíce včas (to je pro aktivní zákazníky), při zrušení je to pak do 30 dní.

No, a taky to nemusíš rušit úplně a pro strýčka Příhodu si to můžeš převést na předplacenou kartu, číslo ti zůstane a nemáš žádné povinnosti paušálu
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod audiobullys 30. 9. 2008 23:12

volac jistina ti automaticky neprijde, takze musis jen furt volat naoperatora do ty doby nez ti to prijde.
holt to prej maj nastaveny na 3 prijmuty platby vcas
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 1. 10. 2008 07:54

Volací jistina přijde automaticky a to následovně:
1) vystaví se poslední poměrná část za paušál
2) za další měsíc se vystaví vyrovnávací faktura na 0Kč, což je vyrovnání zákazníka s Vodafonem a nejpozději na základě této faktury odchází z Vodafonu i volací jistina.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod audiobullys 1. 10. 2008 23:57

proste neodchazi volaci jistina. volaci jistinu vraci system automaticky po 3 vcas zaplacenych fakturach a zadnou podminku pro deaktivovany cisla a ucty nema, takze to tak snadno neprijde, nema proste splnenou podminku, takze si musej zakaznici voto jen akorat zavolat a zazadat aby se jim to vubec mohlo poslat.
lhuta je sice 30 dni vdf a 14dni bankou / 37 dni slozenka postou ,ale treba ani po 3 mesisich to zakaznici nemaj doma ty volaci jistiny. protoze se to musi zaslat rucne do systemu.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků