Objektiv chráněný krytkou?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dýfí 3. 10. 2005 18:19

Ahoj, co si o téhle věci myslíte? Já si myslim, že je to celkem ubohé přiblížení k dygitálním foťákům, sám ji tam mám a celkem mi vadí, protože nedrží rozhodně tak hezky a pevně jak bych si představoval a trošku mě to štve při držení telefonu, ale zase je fakt, že to vypadá trošku jinak než ta hrozná většina telefonů bez krytky :? Ale jak říkám, v mnoha ohledech mi vadí...
Dýfí
Junior

Odeslat příspěvekod M. 3. 10. 2005 18:20

No u 6681 by to mohlo byt vyreseno lepe...
M.
Expert

Odeslat příspěvekod scorpionCZ 3. 10. 2005 18:21

telefony by se podle mě měli přibližovat k foťákům...
scorpionCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Dýfí 3. 10. 2005 18:23

Ale když přibližovat, tak alespoň aby odpovídala kvalita, cítím u ní v zavřeném stavu dost značnou vůli...
Dýfí
Junior

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 3. 10. 2005 18:29

cim vice pohyblivych mechanickych komponent, tim vetsi sance, ze se neco pose*e : ) Tot muj nazor na krytky, flipy, vysuvne klavesnice, vecka apod. : )
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod TakyPepa 3. 10. 2005 18:37

Opravdu se nechci dotknout ani žádného majitele telefonu s foťákem, ani žádné značky takového telefonu. Ale: protože fotografuji fotoaparátem, který si tento název zaslouží, myslím si, že v případě fotografujícího mobilu je úplně jedno, jestli ta čočka, kterou si netroufám nazvat objektivem, je něčím chráněná, nebo ne...
No a včil do mně!!
Oskar zašel a Vodafone už nechci.
TakyPepa
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 3. 10. 2005 19:05

Nevím co vám na ni vadí, já jsem s tou svojí kromě drobný nestability spokojený... Když je ta čočka chráněná aspoň mám jistotu že ji někde nerozflákám - 2mpix foťák by mi tím pádem byl úplně na prd ;) Rozhodně je to víc uklidňující.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Matěj Pospíchal 3. 10. 2005 19:18

Mě se to zdá jako dobrý nápad, ale musí dobře fungovat a být pevně přidělány.
Matěj Pospíchal
Junior

Odeslat příspěvekod lukas26 3. 10. 2005 19:21

Anarki: tak s tím naprosto souhlasím...
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý