Reklamace Acer v Electro Word

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Roman325 13. 9. 2005 13:57

V Electro Word Černé Mosty jsem zakoupil notebook ACER TravelMate 4101. Hned po prvním otevření jsem zjistil, že na pantech displeje jsou drobné trhlinky a tak jsem ho vyrazil reklamovat. Výsledek je, že jsem bez notebooku a bez peněz. Na reklamačním oddělení mne tvrdí, že tam nemají vedoucího, který by rozhodl co stím. Máte někdo podobnou zkušenost, a jak jste dopadli?
Roman325
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tom.jurny 13. 9. 2005 14:31

Ja Reklamoval K 750i. Jsem pez peněz a bez telefonu. Electroworld Brno
tom.jurny
Junior

Odeslat příspěvekod Bob&Dave 13. 9. 2005 14:33

//Zdeněk L.: editováno, na MobilFóru mluvíme slušně.
Bob&Dave
Junior

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 13. 9. 2005 14:59

Ja osobne kdyz bych si kupoval zarizeni v v cene nekolik desitek tisic (coz NTB bezesporu je), tak bych si ho treba pred koupi prohledl... Kazdopadne, pokud tu reklamaci neviridi do 30 dnu, tak ti musi vratit penize nebo dat novy notebook.
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Roman325 13. 9. 2005 15:03

Pokud kupuješ nějaký výrobek totožnéého výroobce, je zcela jedno jestli je z krámku ve kterém je fanda prodavač nebo jestli tam prodává nějakej jouda. Ten můj sjel ze stejného pásu jako ten Tvůj. Rozdíl je pouze v ceně. Acer se mne zpočátku zamlouval. Cena, disain, výkon. Avšak po přečtení diskuzí a osobní zkušenostii bych ho nedoporučil nepřítelli. Vada je při zběžné prohlídce neznatelná a vzniká přílišným pnutím pantů. Jedná so o moodel 41xx
Roman325
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luke 13. 9. 2005 15:23

A pro ty co si myslí že malé krámky jsou drahé proto že mají velké marže, tak vás vyvedu z omylu - je to tím Big shopy nakupuji ve větším za nižší ceny a spolu s nižšími náklady na prodavače......už je to jasnější..?
Luke
Junior

Odeslat příspěvekod morki 15. 9. 2005 16:04

Ja mam acer 4151 a je super tak tu pls nepomlouvej tuto firmu ze sis nezkontroloval v jakem je stavu je tvuj problem. osobne bych si nikdy nekoupil nic ze super, hyper marketu ke zbozi se chovaj dost hnusne
City: Praha
morki
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 15. 9. 2005 16:22

morki píše:Ja mam acer 4151 a je super tak tu pls nepomlouvej tuto firmu ze sis nezkontroloval v jakem je stavu je tvuj problem. osobne bych si nikdy nekoupil nic ze super, hyper marketu ke zbozi se chovaj dost hnusne

ke zbozi se tam chovaji stejne jako kdekoli jinde (jako v jakemkoli jinem sklade do ktereho nevidite - v tom zminenem ELW na Cernaku si NB vyzvedavate u vyjdeny ze skladu pokud jste to nevedel).
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 15. 9. 2005 16:43

Roman325 píše:V Electro Word Černé Mosty jsem zakoupil notebook ACER TravelMate 4101. Hned po prvním otevření jsem zjistil, že na pantech displeje jsou drobné trhlinky a tak jsem ho vyrazil reklamovat. Výsledek je, že jsem bez notebooku a bez peněz. Na reklamačním oddělení mne tvrdí, že tam nemají vedoucího, který by rozhodl co stím. Máte někdo podobnou zkušenost, a jak jste dopadli?s/quote]

Takže Romane :) jestli si tam notebook nechali a ty máš vypsaný formulář o přijetí reklamace, tak oni i ty máte právo na 30 dnů vyřízení reklamace ;) (pokud jsi nepodepsal něco jiného) no a jestli to tam maj déle jak měsíc tak sepiš odchod od smlouvy a musí ti vrátit peníze nebo nový výrobek (to si vybereš ty).
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod morki 16. 9. 2005 01:28

kdyz si nekdo neco kupuje ma si to poradne skontrolovat a ne pak brecet ze mu dali spatnej vyrobek tecka
City: Praha
morki
Junior