SE T630 opakovane rusi repraky od pocitace, odposlech???

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aloisarnost 29. 8. 2005 15:20

SE t630 mi nekolikrat denne rusi reproduktory od pocitace, jako kdyby mi nekdo volal a tesne pred zvonenim to tipl...
nevite nekdo z jakyho duvodu mobil "vysila"?? Mam i podezreni, ze bych mohl bejt odposlouchavanej fizlama... . Dekuju
aloisarnost
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 29. 8. 2005 15:21

To je jasný že tě Bublan poslouchá!
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 8. 2005 15:23

LOL, ty seš snad terorista? :D nedělá to jenom když přijímá signál tvůj mobil, ale i když se střetne s jiným signálem... klidně někdo zrovna moh psát tvýmu sousedovi ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 29. 8. 2005 15:25

Nebo třeba se tě snaží kontaktovat mimozemšťani ale nemaji kompatibilní a spolehlivou technologii tak to trochu blbne
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 29. 8. 2005 15:26

To je prece normalni komunikace mezi mobilem a BTS, ne?
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 29. 8. 2005 15:27

[quote="aloisarnost"]SE t630 mi nekolikrat denne rusi reproduktory od pocitace, jako kdyby mi nekdo volal a tesne pred zvonenim to tipl...
nevite nekdo z jakyho duvodu mobil "vysila"?? Mam i podezreni, ze bych mohl bejt odposlouchavanej fizlama... . Dekuju[/qu
Tuto je uplne normalni chlape,trochu sem ale i zasmal :D :tleskani
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aloisarnost 29. 8. 2005 15:28

ok diky...terorista nejsem..ale naprosto regulerne odpolsouchavaji kamose, je obvinenej z nejakyho vetsiho podvodu s umenim.
aloisarnost
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod joejog 29. 8. 2005 15:29

to je pěkná blbost , co to je střetne s jiným signálem.
BTSka přece několikrát denně navazuje s telefonem komunikaci aniž by to bylo volání nebo SMS, prostě jen kontrola ze strany sítě jestli je tvůj tel ještě aktivní a v kde se nachází. Od souseda to tak daleko nedošáhne,leda bys ho měl hned za zdí. :lol:
joejog
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 8. 2005 15:31

joejog: Proč blbost? Ten mobil nemusí být přímo u repráků aby jeho signál rušil ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 29. 8. 2005 15:35

nemusi ale zalezi v jakem uhlu
treba u D500 kdyz ho mam u repraku nic a jsem treba 5 metru v urcitem uhlu tak to dela take a 5110 to dela skoro kdekoliv je to zcela normalni u repro,radia,televize
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tokioman 1. 9. 2005 06:16

Jestli odposlouchávají tvýho kámoše a má tě v telefoním seznamu, nebo si voláte - odposlouchávají tě taky. Když někoho napíchnou, odposlouchávají všechny ským komunikuje.... dávej si bacha, co kde řekneš, velký bratr tě vidí :lol:
tokioman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kódlisko 5. 9. 2005 18:57

oneill_sx1 píše:Nebo třeba se tě snaží kontaktovat mimozemšťani ale nemaji kompatibilní a spolehlivou technologii tak to trochu blbneu/quote]
:D

:D :) :lol: :roll:
kódlisko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quido.speedy 5. 9. 2005 19:10

To je úplně normální. Mě to dělala 5510 a SX1 taky. Zajímavý, že bratrovi s jeho 3510 (bez i) to nikdy neudelala.
quido.speedy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 5. 9. 2005 19:20

To delaji vsechny telefony, ani uz me to nevadi, ale sere mne to v kine :grrr:
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků