PROTOTYPY MOBILU!!!

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod GreenBeret 29. 8. 2005 14:21

jen doplnim - jde o prototypy roku 2006
GreenBeret
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 8. 2005 14:21

Stejně ti nevěřím :) proč my ti je někdo z Asie měl posílat? Sám na tom může něco vydělat tak nevím proč by to umožňoval někomu v malý zemičce v Evropě ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andis15 29. 8. 2005 14:22

prostě někdo chce bejt zajímavej tak si vymejšlí tohle no...! :?
Andis15
Junior

Odeslat příspěvekod GreenBeret 29. 8. 2005 14:24

hot_spot píše:Stejně ti nevěřím :) proč my ti je někdo z Asie měl posílat? Sám na tom může něco vydělat tak nevím proč by to umožňoval někomu v malý zemičce v Evropě ;)"/quote]


No jak jsem psal - neveris, never, tvoje vec :lol: Clovek, od ktereho jsem je dostal by musel byt uplny hlupak, aby je prodaval - sam si ve firme vydela tim, co dela vic, nez my vsichni dohromady a za tohle by to byl jasny vyhazov + sankce - to si snad domyslis sam. A to, ze mi je poslal bylo doslova nahodou a jen jako "by product" naseho online chatu...
GreenBeret
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GreenBeret 29. 8. 2005 14:28

Andis15 píše:prostě někdo chce bejt zajímavej tak si vymejšlí tohle no...! :??/quote]


:lol: Jasne, abych byl zajimavej, tak napisu neco do fora na MM... To je mi te celkem lito, jestli postupujes stejne, chces-li byt zajimavy i ty... Ale i tak diky za nazor :D
GreenBeret
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas26 29. 8. 2005 14:29

jenom mi řekni, proč by někdo kvůli tobě (člověku, kterého zřejmě nezná) podstupoval takové riziko, že bude mít v práci průser?!
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 8. 2005 14:30

Když si seš tak jistej, ukaž nám jeden z těch tvejch "tajnejch" modelů, to tě nezabije ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andis15 29. 8. 2005 14:35

SORRY ale já když sem něco napíšu tak proto že chci třeba pomoct a né jako ty že potřebuju s něčím machrovat! :!: :!:
Andis15
Junior

Odeslat příspěvekod GreenBeret 29. 8. 2005 14:40

lukas26 píše:jenom mi řekni, proč by někdo kvůli tobě (člověku, kterého zřejmě nezná) podstupoval takové riziko, že bude mít v práci průser?!p/quote]


Premyslej trochu - myslis, ze on je JEDINY, kdo ma v tak velke firme pristup k podobnym datum? Ale pokud neco vypusti do sveta PRIMO on, tak je velke riziko, ze konci, to je jasne... Ja sam jeho jednani nechapu (treba ho sere sef :)) a ani se nezajimam - resime uplne jine veci, nez mobily, ale fakt je, ze je to slepici ***** - podobne obrazky jsem od nej dostal uz parkrat, ale vzdy se tak do tydne objevily i jinde na netu. Jedinym dukazem, ktery mam je to, ze na netu mely ty obrazky uz i vodotisky a ja mam originaly jeste bez nich :)
GreenBeret
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 8. 2005 14:41

No tak za tejden se ty modely objeví i s vodotiskem a ty pěkně utřeš :lol:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas26 29. 8. 2005 14:49

hot_spot: :mrgreen:
GreenBeret: tak fakt něco ukaž a pak ti uvěříme...asi tak...
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GreenBeret 29. 8. 2005 14:54

Andis15 píše:SORRY ale já když sem něco napíšu tak proto že chci třeba pomoct a né jako ty že potřebuju s něčím machrovat! :!: :!:


DISKUZNI FORUM je od toho, aby se v nem DISKUTOVALO a ja tady spolu s ostatnima diskutuju o KONKRETNI situaci, ve ktere se nachazim. Nemam jediny duvod machrovat a to i presto, ze mam x dalsich veci, se kteryma bych machrovat opravdu mohl a mobily mezi ne rozhodne nepatri. Tak prizemni nejsem a opet opakuju, ze je mi te lito, pokud ty ano a pokud to tak vidis... Ale priznam se, jsem s podobnymi reakcemi zavistlivcu presne pocital uz pred tim, nez jsem do diskuze prispevek vlozil. :D
GreenBeret
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andis15 29. 8. 2005 14:56

nechcu tě zklamat ale není ti co zavídět...! :lol:
Andis15
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 8. 2005 14:57

GreenBeret píše:Nemam jediny duvod machrovat a to i presto, ze mam x dalsich veci, se kteryma bych machrovat opravdu mohl a mobily mezi ne rozhodne nepatri.


LoL, tomu se říká upřímnost :eh
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GreenBeret 29. 8. 2005 14:59

hot_spot píše:No tak za tejden se ty modely objeví i s vodotiskem a ty pěkně utřeš :lol::/quote]


:lol: Omyl - tyhle obrazky mam uz cca 6 mesicu a od te doby se SKUTECNE NIKDE neobjevily (na rozdil od ostatnich)...
GreenBeret
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků