Doruceni SMS az po prozvoneni ???

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod deriva 26. 8. 2005 12:53

Nemate nekdo stejny problem? Nebo nevite, cim to muze byt? Nestalo se to totiz jen jednou.

Posilam SMSky na mobil (Go od ET)...Dorucenka napise (Odlozeno - Pending)...Posilam dalsi SMS a to same! Zadna SMS na mobil nedojde. Upozornuju, ze ten mobil je zapnuty,ma plny signal a ma prazdnou pamet na SMS. Pak tedy zkusim na ten mobil jen prozvonit, zazvonim a polozim to. A v tu chvili mi prijde treba 5 dorucenek, ze SMSky by prave doruceny! Vsechny najednou.

Doplnuji, ze ja mam TMO Twist a dotycne cislo je ET Go.

Diky za kazdou reakci.
Naposledy upravil deriva dne 26. 8. 2005 13:01, celkově upraveno 1
deriva
Junior

Odeslat příspěvekod Rolf 26. 8. 2005 12:56

Ano, můžu potvrdit, to samé. Známá má Go od Eurotelu a já paušál T-mobile.
Rolf
Junior

Odeslat příspěvekod Ozzakk 26. 8. 2005 12:58

Tak to moc dobře znám,jsem rád, že to tady někdo zmínil, je to celkem často a mohu do toho už i vložit mobilní operátor Oksar, který mám a je to to samé, také by mě zajímali nějaké postřehy na tohle. :wink:
Ozzakk
Junior

Odeslat příspěvekod lukas26 26. 8. 2005 13:18

Taky už se mi to stalo a nejednou...jinak mám T-Mobile...nechápu to...ale myslím, že se mi to stalo i když jsem posílal na číslo T-Mobile, ale nejsem si momentálně jistý.
každopádně je to divné... :hm
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 26. 8. 2005 13:49

Vypadá to jako by síť ten mobil "ztratila z dohledu" a opět si ho vyhledala až při hovoru :hm Ale taky se mi to párkrát stalo...

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod deriva 26. 8. 2005 13:57

[quote="Já Osobně"tVypadá to jako by síť ten mobil "ztratila z dohledu" a opět si ho vyhledala až při hovoru :hm Ale taky se mi to párkrát stalo...s/quote]

Neco podobne v tom bude. Ale je to siti nebo mobilem? Myslim, ze spise siti. Protoze tu zacinate psat, ze se s tim taky setkavate a urcite vsichni nemame mobily stejne znacky,firmwaru,.....

Ale "ztratit z dohledu"? Proc jen pro SMS, proc ho pro hovor najde? Ale mam podezreni na ET Go....na ty jejich ruzne oblokace mobilu kdyz dojde kredit.... Nevim....
deriva
Junior

Odeslat příspěvekod lukas26 26. 8. 2005 14:02

deriva: mně se to stávalo se všema telefonama co jsem kdy měl (teda s 3210 si nejsem jistý, ale tu jsem měl dávno, se zbylíma třema jsi jistý jsem). hmm, že by za to mohl ET a to vypínání? To zní taky zajímavě, ale jak jsem již napsal, myslím, že mi to skutečně dělalo i při psaní na T-Mobile...
je to fakt psychařina, měl by se k tomu vyjádřit nějaký odborník či technik...
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 26. 8. 2005 14:03

No mě se tohle stává jednou za čas když posílám zprávy na zahraniční číslo - občas musím dotyčné číslo prozvonit a až pak zpráva dojde..
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deriva 26. 8. 2005 14:07

lukas26 píše:měl by se k tomu vyjádřit nějaký odborník či technik...h/quote]


Presne tak, ale kde ho najit. Myslim, za na infolinky nema cenu volat, asi tusim jejich odpoved. Snad nejaky technik, ale zase to neni zadnym nastavenim,vlastnostmi,...bude to nejaka souhra nahod, ktere se dost spatne odhaluje.
deriva
Junior

Odeslat příspěvekod lukas26 26. 8. 2005 14:13

To je dost možné, fakt si to jinak nedokážu představit. občas jsem si říkal, proč ten magor co mu píšu má vyplý mobil, zkusím prozvonit a v okamžiku kdy vytáčím číslo slyším, že mi dojde výpis o doručení...jako kdyby prostě se ta zpráva občas nepokoušela ani doručit a až při pokusu navázání hovoru mu dojde, že ten telefon je dostupný, tak to okamžitě pošle...jinak si to asi nedokážu vysvětlit...
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alina 26. 8. 2005 15:29

Ještě by chtělo aby jste všichni napsali jaký máte mobil.Mám SE T630 a taky mi to občas dělá.Ale mám dojem,že už tu o tom kdysi byla řeč,právě na tento mobil.
Alina
Junior

Odeslat příspěvekod Fido+ 26. 8. 2005 15:30

Presne tohle se stavalo u Oskara na jednom konkretnim miste (Dolni Brezany). Nebylo to telefonem, protoze jinde se choval normalne a naopak jiny telefon na teto BTS se choval stejne.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alina 27. 8. 2005 09:44

Jak jsem psala mám SE T630 a Eurotel a právě dneska znovu mi to udělalo znovu,takže Oskarem to nebude.
Alina
Junior

Odeslat příspěvekod paja1(smazano) 27. 8. 2005 16:10

Mně to dělá oSKAR. Když na něj pošlu sms odkudkoliv, nedojde. Dojde třeba až druhý den a tak. Podle mě je to normální. Když chci něco akutního, tak zavopám a je to.
paja1(smazano)
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Majsner 27. 8. 2005 16:58

Vsichni zucastneni, napiste prosim, jaky mate mobil a jaky mobil ma prijemce zpravy.
Majsner
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků