Přechod z "chytrého" na "hloupý" mobil.

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aress 29. 8. 2005 20:38

To IcemanCZ:Nechapu taky,ale neodsuzuju a zbytecne neresim.Oni ale moc dobre vedi proc to tak maj.
aress
Junior

Odeslat příspěvekod InfernoX 29. 8. 2005 23:51

No jasně tahle diskuze je úplně o hov.ě. Třeba moje babi z mobilu jen volá,tak má 3310.Matka zase chce stylovej mobil tak má Razra, brácha je hračička tak má smarta.Tak nevim co tu pořád řešíte!!! Každej chce od mobilu něco jinýho tak podle toho si taky mobil koupí,tak neodsuzujte když si někdo radši koupí smarta než normální foun nebo když si někdo radši koupí norm foun než smarta.
InfernoX
Junior

Odeslat příspěvekod morki 30. 8. 2005 00:25

aress píše:Vy co mate smartika:Ze se jim na to nevyprdnete.TEn kdo smartphone dokaze vyuzit a je tak trosku hracicka,tak je to pro nej ta nejlepsi volba.Ja si vzdycky s mobilama dost vyhral a chtel sem z nich vymacknout co nejvic,ale neslo to.Ted mam smartphone a sem stastnej jako blecha.Naky kamaradi by ho chteli vsema deseti,a naky ani za zlaty prase.Kazdej mobil ma svyho kupce a kdyz smartika nevyuzijete,tak si ho urcite nekupujte,ale nevyvracejte spokojenym uzivatelum jejich nazor.

Tady nejde o to, ze lidi kteri neumi vyuzit chytrej mobil at si ho nekupujou. ja mel 3 chytry moby a uz me nic nerikaj. Casem te i chytrej mob prestane bavit. A sledovat na tom film je promin ale vysmech.

ja mam NB a razra a sem hapy a kdyz potrebuju vezmu si ho sebou. No hold kazdej si bude porad mlit to sami
City: Praha
morki
Junior

Odeslat příspěvekod oozz 30. 8. 2005 11:22

oneill_sx1 píše:oozz: vidiš a pak jsem tu já kdo potřebuju jak smartphone tak pda ;-) a stále tomu něco chybíc/quote]

A k cemu ti je?
:-)
oozz
Junior

Odeslat příspěvekod R.a.d.e.k. 30. 8. 2005 12:26

Lidi ! Řeknu vám že tu řešíte fakt hov.a , proč by si každej nemohl koupit prostě co se mu líbí a na co má ? Proč když si někdo koupí něco , tak hned do druhýho reje jak je špatnej že to nemá taky .. Tady mi připadá že si tu akorát spousta lidí vylejvá nějaký svý vnitřní komplexy ale to je tak vše .. Když má někdo dobrej pocit z toho že má smarta , tak proč ne ? To samé proč nemít blbafoun , dost lidem ať už jednoduchým nebo složitým stačí ..

Jinak co se týče přechodu ze smarta na obyč. , tak proč ne .. někdo možnosti rozšiřitelnosti nepotřebuje .. Osobně bych to neudělal ..

Nechci tu dělat žádnýho chytráka , je jich tady už dost ... v případě narážek si říkejte co chcete , každej má svůj názor ...
N5110->SE T610->N6610i->NEC e616->N3230
Operátor: Eurotel
R.a.d.e.k.
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 30. 8. 2005 13:15

oozz: stejně tak bych se mohl zeptat ja tebe proc Razr a PDA.
oneill_sx1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oozz 30. 8. 2005 16:24

oneill_sx1 píše:oozz: stejně tak bych se mohl zeptat ja tebe proc Razr a PDA../quote]

PDA = organizace casu, poznamky, schuzky, databaze zakazniku atd...
Razr = stylovka, supr design, ma rychlejsi GPRS nez 6670, BT ma taky, volat umi a psat sms taky, seznam ma na 1000 mist. Vic nepouzivam z telefonu. A chtel sem vyzkouset vecko, protoze sem ho nikdy nemel.

Ja sem tu otazku myslel tak, k cemu vyuzijes aplikace psany v symbianu, kdyz ti pda nabizi mnohem vetsi moznosti nez to co mas na telefonu.
:-)
oozz
Junior

Odeslat příspěvekod mirek6600 15. 9. 2005 17:49

Ahoj lidičky mužete my poradit mám nokii 6600 pred rokem jsem ji kupoval za 12000kc a ted posledni dobou asi ta 2měsíce zjištuju že už vlastně na ten foun používám jen na sms,kalendar,volani a tuatam neco vyfotim.Aplikace uz me omrzeli a hry si radší zahraju na kompu atd.No prostě zjištuju že my symbian je už na prd,dřív jsem by jako vy tady nadšeny furt instaloval naky aplikace a hry,nahraval kvanta obrazku a melodii a ted už mně to nak omrzelo a přemejšlím o přechodu na nokii 6230 ta ma ty funkce co používám akorat mně sere a stim potřebuju poradit ze za moji 6600 nabizi v bazaru 4000 coz se my zda málo a to bych další 4tisice musel doplacet tak bych chtěl vědet jestli se vyplati tendle přechod nebo ne.Co by jste dělali vy na mem mistě. :hm :hm :hm :hm
šli by jste do toho nebo by jste si radši nechaly 6600 a vyprdli na 6230 i kdyz uz 6600 plně nevyužijete jako dřív :roll:
mirek6600
Junior

Odeslat příspěvekod InfernoX 16. 9. 2005 15:22

Já bych si teda nechal tu 6630.Za 6230 bych ji teda nevyměnil,možná tak za 6230i nebo K/D 750i,to by si musel ale připlatit trochu víc.
InfernoX
Junior

Odeslat příspěvekod InfernoX 16. 9. 2005 15:23

Co to píšu 6600
InfernoX
Junior

Odeslat příspěvekod Wir-jin 17. 9. 2005 18:02

Já si myslím že na přestupu z chytrého na hloupý foun nic neni...pokud člověka OS neuchvátí. Hafo lidí co znám si koupilo Smartfouny ale stejně OS vůbec nevyužívají. Takovým lidem přestup udělá jedině radost...Zrychlí se jim tel a pokud si koupí špičkový model tak jim vlastně vůbec nic nechybí.

Technoidi by asi bez OS nevydrželi ale znám pár lidí technicky založených a jsou spíš pro telefony bez OS ... ono je to dost individuální takže bych to ani nějak extra nerozebíral. Pokud je autor tohoto tématu schopný OS opustit tak proč ne a neni to podle mě žádný krok zpět. Pokud ale OS hodně používal může mu být hodně smutno...a může mu chybět ta volnost a možnost cokoli doinstalovat. Každý má své pro a proti...

Já osobně se držím hloupých telefonů protože se mi zatím žádný chytrý nelíbí a taky se trochu bojím závislosti na OS (že by mě to mohlo chytnout a nepustit) ale až se nějaký objeví tak nevím...
One of Djs Affair project
Siemens C35i->ME45->M55->S75->SE W880i->HTC HD2->HTC 8S->Lumia 925
HTC HD2 (Leo) Segal - Těžko ho zabít
Wir-jin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jirka.lee 17. 9. 2005 18:26

mirek6600 píše:Ahoj lidičky mužete my poradit mám nokii 6600 pred rokem jsem ji kupoval za 12000kc a ted posledni dobou asi ta 2měsíce zjištuju že už vlastně na ten foun používám jen na sms,kalendar,volani a tuatam neco vyfotim.Aplikace uz me omrzeli a hry si radší zahraju na kompu atd.No prostě zjištuju že my symbian je už na prd,dřív jsem by jako vy tady nadšeny furt instaloval naky aplikace a hry,nahraval kvanta obrazku a melodii a ted už mně to nak omrzelo a přemejšlím o přechodu na nokii 6230 ta ma ty funkce co používám akorat mně sere a stim potřebuju poradit ze za moji 6600 nabizi v bazaru 4000 coz se my zda málo a to bych další 4tisice musel doplacet tak bych chtěl vědet jestli se vyplati tendle přechod nebo ne.Co by jste dělali vy na mem mistě. :hm :hm :hm :hm
šli by jste do toho nebo by jste si radši nechaly 6600 a vyprdli na 6230 i kdyz uz 6600 plně nevyužijete jako dřív :roll:r/quote]

Ja bych osobne nemenil,nic ti ta 6230 neprida,snat krome radia,ale je to na tobe,kdyz uz bys chtel menit a jeste doplacet uz je lepsi investovat do neceho novejsiho,
jirka.lee
Junior

Odeslat příspěvekod barmi44 8. 11. 2006 14:14

ja bych zmenu podstoupil
barmi44
Junior

Odeslat příspěvekod crashpc 9. 11. 2006 09:23

já to Vario neměl kupovat.... Teď už bych se k hloupýmu nevrátil a mrzí mě to... ještě sice mam K700i ale to je jen taková připravená zbraň :-D a Vario odtahá všechnu těžkou práci...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Junior

Odeslat příspěvekod LaL 9. 11. 2006 12:15

Ja mel do ted jen obycejny telefony a porad mne na nich neco chybelo... Ted pouzivam jak blbfoun :) tak komunikator a su naprosto spokojenej :D A pocitam ze u teto kombinace zustanu.
LaL
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka