Přechod z "chytrého" na "hloupý" mobil.

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Apophis.k 29. 8. 2005 17:26

tak až bude nokia nejkvalitnější tak ti dám vědět... zatím tomu tak není!!!
Apophis.k
Nemám nic, jsem studý chudent...
Apophis.k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 29. 8. 2005 17:37

Proboha, je to tady snad bitva o to kterej mobil je nejlepší? Svý názory si nechte a nenadávejte ostatním když maj jiný... já si v žádným případě nemyslím že je Nokia lepší než Siemens a taky to sem necpu ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 29. 8. 2005 17:43

hot_spot: vítej ve válce o nejlepší mobil, smartphony včele s 3310 zatim vedou ;-)
oneill_sx1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Apophis.k 29. 8. 2005 17:49

heh
Apophis.k
Apophis.k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod YAMATO 29. 8. 2005 18:07

Majitelé "chytrých" telefonů, proboha! proč ta povýšenost? Proč ty nesmyslné urážky majitelů "hloupých" telefonů? Copak to nejde v klidu?
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ron.jeremy 29. 8. 2005 18:10

Apophis.k píše:to ron.jeremy: njn, ty seš hold strašně chtrej!! vy machři asi nechápete že lidi tyhle věci jako OGG a předpověď počasí na display nepotřebujou!! někomu prostě stačí to co v mobilu má!!
hold když budu používat hloupej mobil, tak se budu řídit heslem: Co nemám nepotřebuju!!!C/quote]

Lidi nepotřebujou ani MMS, vícepoložkový seznam, skupiny, profily, emailovýho klienta, WWW/WAP browser, Javu, GPRS/EDGE. Spousta lidí je tak "jednoduchá", že sotva dokáže najít někoho v seznamu a telefonovat, pro mnohé je napsání SMS nadlidským výkonem.
Znamená to ale, že nikdo nepotřebuje nic víc, než Nokii 3310 a Siemens A55?
Ale ano, takoví lidé existují, a chtějí něco víc. Ty třeba taková K750i většinou uspokojí.
A pak jsou takoví, kterým nestačí ani to. Chtějí, aby když už je telefon vlastně počítač, aby jím doopravdy byl. Pro ty je Smartphone.
A pak jsou ti, kteří kapesní počítač staví nad telefon, a pro ty jsou tu komunikátory.
Průšvih je, když se telefon dostane do rukou, do kterých nepatří...

Dlužíš mi vysvětlení, jak zprovoznit ICQ na pozadí na telefonu pouze s Javou. Myslel jsem to vážně, pokud máš řešení, potěšil bys dost lidí...
ron.jeremy
Junior

Odeslat příspěvekod Apophis.k 29. 8. 2005 18:29

Jimm
Apophis.k
Apophis.k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Crempa 29. 8. 2005 18:35

No treba u tebou zminovane k750i je mozne javovou aplikaci "minimalizovat" takze ti pak jede Jimm a muzes klidne psat sms (osobne jsem to ale nezkousel takze be zaruky)
Crempa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oozz 29. 8. 2005 18:53

Presel sem z 6670 na Motorolu Razr V3. Duvod? Koupil jsem si PDA, kde jsou moznosti operacniho systemu mnohem vetsi, takze chytry telefon jiz dale nevyuziju.

Nemyslim si ze prechod je tak drasticka zalezitost. Je sice nezvyk ze nemuzu aplikace minimalizovat, ale telefon na volani, psani SMS, BT kvuli pristupu na net z PDA a tim to hasne. kalendar, poznamky v telefonu nepouzivam (nemam duvod), mp3 posloucham z pdam kde je kvalita mnohem lepsi nez byl vystup z 6670, na filmy jsem nekoukal ani na telefonu a nekoukam ani na pda.

Takze kdyz to shrnu. Symbian je skvela hracka, ale zalezi co od telefonu ocekavate. Me vsechny funkce nahradilo a velmi rozsirilo pda takze je pro me symbian na nic.
:-)
oozz
Junior

Odeslat příspěvekod Apophis.k 29. 8. 2005 18:57

Crempa píše:No treba u tebou zminovane k750i je mozne javovou aplikaci "minimalizovat" takze ti pak jede Jimm a muzes klidne psat sms (osobne jsem to ale nezkousel takze be zaruky)

jj přesně tak to je...;-)
Apophis.k
Apophis.k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 29. 8. 2005 19:23

oozz: vidiš a pak jsem tu já kdo potřebuju jak smartphone tak pda ;-) a stále tomu něco chybí
oneill_sx1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 29. 8. 2005 19:51

Apophis.K to neni telefonem ale tim ze polsedni dve verze jimmu jdou minimalizovat

proto mam ntb a jsem spokojen :-)
smart a pda bych asi sebou porad nenosil nema to imho smysl
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aress 29. 8. 2005 20:13

Vy co mate smartika:Ze se jim na to nevyprdnete.TEn kdo smartphone dokaze vyuzit a je tak trosku hracicka,tak je to pro nej ta nejlepsi volba.Ja si vzdycky s mobilama dost vyhral a chtel sem z nich vymacknout co nejvic,ale neslo to.Ted mam smartphone a sem stastnej jako blecha.Naky kamaradi by ho chteli vsema deseti,a naky ani za zlaty prase.Kazdej mobil ma svyho kupce a kdyz smartika nevyuzijete,tak si ho urcite nekupujte,ale nevyvracejte spokojenym uzivatelum jejich nazor.
Naposledy upravil aress dne 29. 8. 2005 20:36, celkově upraveno 1
aress
Junior

Odeslat příspěvekod M. 29. 8. 2005 20:18

Presne moje rec! :tleskani
M.
Expert

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 29. 8. 2005 20:23

ja nic nevyvracim ja jen nechapu jak nekdo muze mit pda a smartika dohromady :D
nikdy nejsem tak dlouho bez pc nebo notebooku /internetu abych tohle musel mit :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka