Reklamace "telefonu" zakoupeneho u operatora

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod robuTEKK 2. 2. 2008 20:41

Zdravim. Neni to ani 14 dni, kdy mi dorazila postou 6120c zakoupena pres Vodafone. Poctive jsem si s telefonem hral a kazdej den nabijel, az do vcerejska :) Zapojil jsem nabijecku a zjistil ze se telefon nenabiji.. Nastesti jsem taky zjistil, ze s jinou nabijeckou se nabiji OK, tudiz je rozbita moje nabijecka (proto ty uvozovky v nadpisu ;) ) A chtel bych se vas zeptat, kam je nejlepsi odnest nabijecku na reklamaci. Nekam do prodejny Vodafonu nebo do nejakeho nokia servisu? Premyslel jsem o Cellnetu v Praze.. Myslite, ze mi ji na miste vymeni, nebo to budou chtit nejak posoudit? Budou si tam pripadne nechat i muj telefon na nejakou analyzu?

Dekuji za vase tipy.. To ze se po par dnech rozbije nabijecka jsem teda opravdu necekal. A to jsem ji jeste po kazdym nabiti vyndaval ze zasuvky :roll:
robuTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 2. 2. 2008 20:46

Pred rokmi som kúpil špičkový manažérsky mobil a to isté :shock: Išlo to na reklamáciu a vymenili nabíjačku, ale trvalo to cca 3 týždne. Na počkanie vymenia, podľa obchodníka, do 3 dní od kúpy kus za kus, ak sú ochotní.
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod robuTEKK 2. 2. 2008 20:51

a to ti na tu dobu zabavili i telefon, nebo si tam nechali jen tu nabijecku?
robuTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 2. 2. 2008 20:55

Aj mobil aj nabíjačka, lebo servis "potrebuje" zistiť, kde je chyba :shock:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod M. 2. 2. 2008 20:55

Ja bych to hodil do Vodafone a jelikoz je to ocividne jen nabijeckou, tak jen tu.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod igi 2. 2. 2008 21:03

tiez som riesil podobnu situaciu.. bol som v tmobile a tam mi povedali ze ak kcem reklamovat u nich tak musim doniest kompletne balenie a ze ak to zanesiem priamo do servisu tak ze bude stacit nabijacka. :)
igi
Junior

Odeslat příspěvekod lookazz 3. 2. 2008 22:46

Dve moznosti:
1) Donyst to do Vodafonu. Oni to poslou do servisu. Maji 30 dni aby ti to vratili zpet.
2) Sam si dojit do autorizovanyho servisu, kde ti to vymeni na miste pokud budou mit cas. Zarucaky z VF tam samo berou. V Praze sou celkem 2 autorizovany servisy, jeden v Krci, druhy myslim na Skalce. Info v prodejne nebo u operatora...pokud se teda nechces delat praci s hledanim na netu.
Cowon D2 (2GB, fw 2.51) + 8GB SDHC + Sony EX85...
Nokia E71
Sony PSP Slim&Lite Piano Black (fw. 3.72) + 1GB MS Pro Duo
muc muc...

Šetřete papírem...jako terč používejte zvířata.
lookazz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robuTEKK 3. 2. 2008 22:55

jasny... zejtra mam v planu vyrazit na Skalku do Cellnetu. Dle stranek Vodafonu a Nokie je to autorizovanej servis. Pak podam info jak jsem dopad ;)
robuTEKK
Junior

Odeslat příspěvekod toxic_woxit 4. 2. 2008 08:52

Další servis je Mobilask na Palmovce, nabíječku mi tam vyměnili na počkání.
Upozornenie administrátora: nevkladajte do podpisu linky
###########
Mé upozornění pro milého neznámého pana administrátora: Mýlíte se. Toto nebyl, není a nikdy nebude link: forum.n73.eu.
A proto znova:
Bydlím na forum.n73.eu
toxic_woxit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod robuTEKK 4. 2. 2008 17:29

Tak jsem byl na ty Skalce. Vzali si ode me jen zarucak a tu nabijecku, a ze prej se pro ni mam stavit zejtra...

EDIT: vymeneno za novou (funkcni) :)
robuTEKK
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků