Kontroly POLICIE CR - evidence IMEI - Legalni ci Nelegalni?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod VwENA... 25. 8. 2005 13:30

ÁÁÁ, další pravidelný čtenář Blesku a divák Novy... :lol: Škoda slov... :roll:
VwENA...
Junior

Odeslat příspěvekod zdeeck 26. 8. 2005 01:44

:tleskani

Tak na tohle opravdu nemam cas ;-) Pokud druha strana nema argumenty, debata ztraci smysl...
zdeeck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honzat 26. 8. 2005 12:26

Tak jsem si jednoho dopraváka chytnul(spíš on mě :-) ) a zeptal jsem se ho na otázku jestli může policajt kontrolovat IMEI telefonu, odpověděl mi, že pokud si policista myslí, že mobil může být kradený, může si prohlédnoutj eho IMEI jako třeba číslo karoseria u auta a případně toho dotyčného zadržet...
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Junior

Odeslat příspěvekod Fido+ 26. 8. 2005 15:36

VwENA... píše:Apropo, nemyslím, že by to bylo takové zlo, ale tak je vnímána PČR v očích veřejnosti - když mi něco ukradnou, to jsou "dřeváci", že nic nenajdou, ale když něco hledají, případně kontrolují, to je šikana.... :? Kde to žijeme?:/quote]

Prave proto bych jim to klidne ukazal ale rozhodne bych byl proti nejake evidenci.
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod zdeeck 26. 8. 2005 16:10

Honzat píše: policajt kontrolovat IMEI telefonu, odpověděl mi, že pokud si policista myslí, že mobil může být kradený, může si prohlédnout jeho IMEIu/quote]

No prave ze ne. "Myslet" nestaci, musi mit duvodne podezreni, mezi nez se policejni intuice opravdu nepocita ;-)
zdeeck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luke 12. 9. 2005 19:21

Tahle fáma je za 1. stará a za 2. dost trapná.......
Luke
Junior

Odeslat příspěvekod Andilek1 12. 9. 2005 19:47

Ja jim ho klidne ukazu,ale nejake uchovani se mi moc nelibi-ale pokud by k temto cislum mely pristup servisy a lide aby zjistili ci je mobil kradeny nebo ne,tak jsem pro.Stacilo by neco ve smyslu toto IMEI je nahlaseno jako kradene.A ze si to priradi k jmenu?A jak by asi dohledali puvodniho majitele?
Doopravdy mam pocit ze at PCR udela cokoliv,tak je to spatne-teda podle nekterych.
iPhone 4S 32GB iOS 5.1.1 + HTC EVO 3D ICS
MBP 15' - C2D 2,66 - 8GB RAM - 320GB HD (Mid 2009), AirPort Extreem (5th gen), ext WD MyBook Studio 2TB, OS X Lion
Garmin Nüvi 660
Škoda Octavia II 1,9TDi
Andilek1
Junior

Odeslat příspěvekod twrdkosh 13. 9. 2005 04:19

co je na ni tak trapneho, samotna existence pristroje s temito schopnostmi? nebo asociace IMEI / jmeno / SIM / volane-prijate cisla / cokoliv jineho?
twrdkosh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yonderboy 13. 9. 2005 07:31

Pokud se nepletu v ceske republice, jako o v ktere koliv jine vyspele zemi, funkuje presumpce NEVINY - ne viny jak se tady snazite prezentovat. Kdyby byl kazdy potencialni zlodej tak ted vsichni sedime ve vysetrovaci vazbe a cekame :oboze jestli nam nekdo dokaze ze jsme nic neukradli. Typuju te tak na dvanact let ze si vyplodil takovej sh*t :pozor2
yonderboy
Junior

Předchozí stránka