Paměťová karta vs. bezpečnostní rámy v obchodech

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod medevil 11. 7. 2007 21:31

Pre niekoho problem apre niekoho zabava vsak LUIGY :D :D :D
Tak ale to je fakt blbost ze pametovka pipat. Chod do obchodu kde ti ju predali a sa im vy-er na pult a povedz ze to je dan zato ze si sa rano najedol :D A nech to beru tak isto ako ti to oni povedali. ("vazne")
medevil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 11. 7. 2007 21:54

Pocul som o pripade ked si niekto kupil v HM puzdro na mobil a nabuduce mu to puzdro zacalo pipat:zabudli ho zablokovat.
2.pripad:vo vrecku mal niekto stoceny medeny drot a tiez pipalo ale to boli male potraviny a asi tam bol iny strazny system
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 12. 7. 2007 07:48

Tu famu s drotom som cital uz davno - fama preto ze vysvetlenie je dolu v prispevku.

Skusal som stocit medeny drot do tvaru slimaka aj do tvaru cievky a pri prechode cez bezpecnostny ram neurobilo nic - teda nespustilo pipanie. Skusal som to v Carrefour a Tesco prevadzkach (Bratislava). Trochu som sa zahral na "mythbusters".
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 12. 7. 2007 16:10

Oba pripady su pravdive. Teda sbs zadrzala chlapka ked to zacalo pistat v tych malych potravinach pred 16 rokmi ked tie zariadenia este neboli dokonale.Nic mu nenasli ale nepacilo sa mi ze sa mu ani neospravedlnili.Ale neviem ci to spravil ten drot alebo cosi ine lebo nic tam netestovali len ho prehladal a kopa ludi pozeralo po nom ako po zlodejovi.Chudak:-( ale dlho sa tam to zariadenie neohrialo
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 12. 7. 2007 20:08

Me to prijde hodne divny, jediny co me napada, pokud sis treba kupoval baterku, jestli na ni nezustala bezpecnostni samolepka, jinak tomu snad ani neverim :D
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kniter 12. 7. 2007 20:43

Ja som tiez toho nazoru.Sestra doniesla nedavno kupila knihu a vnutri mala taku stvorcovu samolepku z takym plosnym spojom v tvare slimaka. V nasom HM maju aj v spulkach zo sackami nalepky,lebo to niekomu stale podavalo ruky
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alexxx 1. 9. 2007 22:16

jo to se mi stalo taky v obchodě že se mi přilepila na botu ta samolepka s tím plošním spojem a já jsem pak pípal jak nějaký zloděj u rámů naštěstí jsem si toho celkem brzy všiml čím to je...
...Vy se mi smějete že jsem jiný???...
...Já se směju vám že jste všichni stejný!!!...
alexxx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mates III 2. 9. 2007 09:36

Tak můžu potvrdit,že Marek.Vytisk měl pravdu. Sestra má nokii 5300 s originální kartou 256MB od nokie co se dodává v balení a vždycky když projde v obchodě přes ty rámy,začne pípat.Když se vyndá karta z telefonu,tak nepípe a když zase vrátí dovnitř karta pípe vesele dál.Ale problém je jen při vchodových rámech,jen při vchodu do obchodu. Odzkoušeno v Tescu.
Nokia 6500 slide
MacBook 2,4 GHz
mates III
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papata 24. 9. 2007 19:57

Mam problmem s MMC kartou (Kingston), minuly rok, ked som ju kupil resp. vlozil do mobilu (Nokia 6230i), aktivoval som ochranu heslom ktore som samozrejme k dnesnemu dnu zabudol.... Kupil som novy mobil (Nokia N70), chcel som ju pouzit, ale samozrejme ma bez hesla nepusti. Existuje nejake riesenie? Dakijem,P.
papata
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 24. 9. 2007 20:03

Problem so zablokovanou pam. kartou sa riesi v inej teme.
Pouzi vyhladavanie.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 9. 2007 20:50

K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků