"VYKRADENÍ" mobilu přes BT

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod skoroandel 30. 7. 2005 11:19

otázka do diskuse: dá se "vykrást" mobil přes BT? Máte s tím někdo zkušenosti? Zkuste si někdy zjistit počet mobilů se zapnutým BT ve vašem okolí....zkoušel jsem několikrát v metru a pokaždé mi to našlo nejméně tři lidi! a v místech,kde je hodně lidí jsem pokaždé někoho našel. Dá se to nějak zneužít a jak se proti tomu bránit?
skoroandel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XXTeens 30. 7. 2005 11:22

Obrana je velice jendoduchá, myslím, že jí dokážeš vymyslet sám. "Vykrást" přes BT je možné jen některé typy telefonů a to ještě jen některé softwarové verze..
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tury 30. 7. 2005 11:29

Trochu "out of topic" Nekde jsem cetl ze banda typku chodi po velkejch parkovistich s telefonem a vyhledavaji zapnute BT pristroje. Kdyz se jim nalezena vecicka libi. Auto vykradou.... Berou vsechno. Nekdo tam nechal i notebook....
tury
Junior

Odeslat příspěvekod skoroandel 30. 7. 2005 11:33

no já jsem myslel vykrást mobil, tedy data v něm, než abych někoho okradl-to je svinstvo!
skoroandel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tury 30. 7. 2005 11:37

2skoroandel Ja vim jak jsi to myslel... Proto jsem napsal out of topic :) Jinak si myslim ze lidi co maji v telefonu dulezita data si to sakra pohlidaji a tem druhym, co tam maj par obrazku, hudbu a podobne normali veci je to fuk..... jen nazor....
tury
Junior

Odeslat příspěvekod olas11 30. 7. 2005 11:39

myslim, ze nejaka divka, ktera se vyfoti ve vane, tak té to fuk moc nebude a asi neví, že si může "skrýt" telefon..
olas11
Junior

Odeslat příspěvekod tury 30. 7. 2005 11:50

Svoje nahe fotky bych povazoval za VELMI DULEZITA DATA :)
tury
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr73 30. 7. 2005 12:11

javovou aplikaci blooover se daji z vhodneho telefonu vycucnout sms, tel seznam, ulozit svoje cislo do tel. seznamu, vytocit cislo z ciloveho telefonu, atd.
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 30. 7. 2005 14:03

skoroandel píše:no já jsem myslel vykrást mobil, tedy data v něm, než abych někoho okradl-to je svinstvo!s/quote]

Ukrást mobil je svinstvo, ale vykrást data z něj je v pořádku? No... :roll:
Zdeněk L.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 30. 7. 2005 14:08

Zdeněk L.";[quote="skoroandel píše:no já jsem myslel vykrást mobil, tedy data v něm, než abych někoho okradl-to je svinstvo!s/quote]
Ukrást mobil je svinstvo, ale vykrást data z něj je v pořádku? No... :roll::/quote]

No taky si myslim :pozor2 :pozor2 , stejne mi ten bloover nefunguje :twisted:
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SPSS 30. 7. 2005 17:12

mickaelb píše:
Zdeněk L.";[quote="skoroandel píše:no já jsem myslel vykrást mobil, tedy data v něm, než abych někoho okradl-to je svinstvo!s/quote]
Ukrást mobil je svinstvo, ale vykrást data z něj je v pořádku? No... :roll::/quote]
No taky si myslim :pozor2 :pozor2 , stejne mi ten bloover nefunguje :twisted:
musis mit bluetooth aby ti to fungovalo :wink:
Impossible is nothing
SPSS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ice.dogg 30. 7. 2005 17:21

Bluejacking mam rád!!! - http://www.bluejacking.cz/
a co se tyče vykradeni - tak mě cikan pokoušel ukrast mobil zrovna když jsem v metropoli vyhledaval oběti -
http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=3966
ice.dogg
Junior

Odeslat příspěvekod mickaelb 30. 7. 2005 17:27

to SPSS: mam BT, ale vzdycky to nic nenajde, jo a mam BT zapnuty, kamos stal vedle me se zapnutym BT a vubec ho to nenaslo, jo a byl vyditelny.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M@ngo 30. 7. 2005 18:42

@ mickaelb:Treba jdou jen netere typy mobilu "vykrast pomoci tohoto programu ;-)
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 30. 7. 2005 18:46

Kazdy mobil nejde nabourat. A u nekterych typu telefonu mam tu zkusenost, ze je musim telefonem hledat treba na dvakrat, nez se daji najit.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků