Odolné MT - zkušenosti

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vriskot 23. 7. 2005 11:41

ja jsem mel M65 a vydrzel hodne! hazel sem snim casto o zem nebo o zed, protoze jsem byl vetsinou vztekly kvuli signalu, nebo jsem ho dal treba pod tekouci vodu a zkousel jestli je vode odolny nebo ne... vydrzel vsechen muj natlak :D a bezproblemu jsem ho prodal.
vriskot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marttyn 23. 7. 2005 11:56

Mám ME45i 3,5roku a max spokojenost!!! :tleskani Neznám problém s prachem ani s vodou v mob. Škoda,že se na to už Sim vybodnul. :pozor2 Kdyby si trochu pohráli s velikostí a hmotností tak do toho jdu zas! :lol:
Marttyn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 23. 7. 2005 12:06

Jo klávesnice na ME45 se mi taky ošoupala, hlavně hvězdička a křížek, a trochu ty funkční klávesy. Jinak ale naprosto v pohodě
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMKS 23. 7. 2005 12:38

Mám teď sice M65 a jsem na něj zvědavý, ale určitě nepřekoná moji první Motorolu. Nevím typ, bylo to takové kladivo s vysunovací anténou a baterkou tak na dvě 9V baterie. Měl jsem ji již jako jetou, ale několikrát mě spadla na beton a já si do ní ještě kopnul, pády a podobně jí nic nedělali, vrchol všeho bylo když mě spadla do záchodu. Stačilo vysušit a jela v pohodě.
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod Sepie 23. 7. 2005 12:43

Měl sem Siemense M65 a spadnul mi z 25 metrů na beton. :!: Po dopadu sem zjistil že vubec nefaká.Celou noc sem z toho nemoh spát a ejhle bylo ráno zkouším telefon nahodit a zase klapal v pohodě až na ten pokškrábanej displej a podsvícení klavesnic trošku blblo :lol: Ale v poho sem ho dál prodal !! :mrgreen:
Sepie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ARow 23. 7. 2005 12:45

no tak matce spadnul do zachodu philips diga a ani ho nevypinala a jenom osusila do toaletaku :o) ... bohuzel uz nevydrzel nicivej utok zubu meho psa ;)
ale treba s45i nevydrzi moc padu ... ztratil sem telefon a tak sem si vzal s45 a obcas si s nim hazel a po 14 dnech a prumerne 3 padech za den sem prestal mit signal :-(
>> No Drink 'n' Drive, Just Smoke 'n' Fly <<
-> ARow
ARow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luke 23. 7. 2005 13:19

hot_spot píše: hele že by 3310 vydržela 3 hodiny ve vodě, to je fakt naprostá pitomost... jestli jsi ji neměl ve vodotěsným obalu tak pochybuju že by tam tak dlouho vydržela =)r/quote]


Hele tady te trochu vyvedu z omylu. Zalezi samozrejme i dost na stesti, ale popisu Ti mou zkusenost. Vzal jsem jednu 3310 abych vyzkousel jak rychle se objevi oxidace po vytopeni a v jakem rozsahu. Stridave jsem topil a vyndaval nebohou 3310 z umyvadla a vsiml jsem si zajimve veci. Krome toho ze poradna oxidace se dostavila az po trech dnech, tak po prvnich dvou dnech topeni (cca 10 hodin machani ve vode) mobil stale normalne fungoval. 3310 vydrzi opravdu mnoho a i kdyz nekdy staci zatracene malo k tomu aby mobil chcipl, tak to co jsem popsal se skutecne stalo.
A takhle potom vypadala vysledna oxidace.
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 23. 7. 2005 13:24

daddyy píše: jinak je toto zhola nemozne aby pri hozeni mobilniho telefonu do vody po trech hodinach jeste fungoval jelikoz by muselo dojit hned ze zacatku k urcitemu spaleni nekterych obvodu, A za dalsi pochybuji ze by baterie po trech hodinach ve vode jeste drzela :-)

To co jsem popisoval v predchozim prispevku, se delo samozrejme s baterii a mobil jsem do vody vkladal zapnuty (dokud jel) Chovani bylo nasledujici:
mobil chvili jel normalne i pod vodou. Jakmile doslo ke zkratu, tak zcela zhasl, ale za par vterin se rozsvitilo podsviceni (totalni zkrat) ktere zhaslo az po nekolika minutach. Po vytazeni mobilu a drobnem oschnuti (zadne dusledne schnuti, jan zbaveni se vody) sel mobil opet zapnout, coz jsem uvital, protoze to urychluje proces oxidace.
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Va3ek(smazano) 23. 7. 2005 14:32

taky prihodim svou trosku do mlyna:
Ja sice odolny telefon nikdy nevlastnil, ale spoluzakovi jeho bracha strcil erica r310 do mikrovlnky :D Tohle ten mobil samozrejme neunesl...
Va3ek(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 23. 7. 2005 15:47

Ja mam Ericsson T 39m, ve sve dobe fakt narez telefon a do dnes v pohode funguje. Zazil spoustu padu na beton, jednou i do H2O (asi minutova zalezitost). Mam ho asi 4 roky a v klidu. (hakis jsem s nim nezkousel)
Adam Bernau
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke 23. 7. 2005 16:21

magnéziový rám je dobrá věc :-)
Luke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jvitek 23. 7. 2005 16:43

Me hlasi N7250i se SIM T-Mobile USA "vlozte SIM kartu" kazdou chvili, i bez hazeni na zem :D :?: S TMO CZ to nedelala, tak nevim...
jvitek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rockham 23. 7. 2005 17:01

Měl sem, respektive ještě mam, ale nepoužívam Sie M35i. Padal mi často, koupal se často a vydržel dlouho.. Jenže pak se mi jednou rozsypal. Složil jsem ho a přebytečné součástky (vibrátor atd.) jsem vyházel. Od té doby sou menší problémy s telofonováním.. Třeba, že nikoho neslyším...;-)
peace
rockham
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod porkat 23. 7. 2005 17:20

Mám v šuplíku Erika R310, přežil vše, když byl od bláta, tak jsem ho umyl v umyvadle a vše bylo OK. Potom jsem ho věnoval svý ženě a to byl jeho konec - nepřežil ty sajrajtíky, co si dávají ženský na ksich, když si tam malujou obličej. Úplně mu to rozežralo gumu, která byla všude okolo displeje a tlačítek. Funguje stále, ale už není odolnej :(
porkat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr.kkk 23. 7. 2005 19:15

hot_spot píše:Tak když si někdo koupí odolnej telefon nemůže si hned myslet že s ním může dělat co chce a dělat s ním blbosti... je to určený pro vrcholový sportovce kterým to občas spadne do vody nebo něco takovýho, není na něm nálepka "dělejte si se mnou co chcete, já jsem odolnej a nevadí mi to" ;)t/quote]
A o to právě jde,že občas spadne do vody a je v *****.Takový odolný tel.nepotřebuji.Pokud bych potřeboval tak zajdu do bazaru pro Nokii 6250.
Petr.kkk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků