Nokia vs. SE

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Laky 6. 11. 2005 14:59

No ja ked som chodil na strednu tak sme o mobiloch ani nesnivali

A na vyske nam zase mobily netolerovali.... Ani v tichom mode... (nemocnicne prostredie...)
Laky
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 6. 11. 2005 15:03

Umna vzdy bola a je na prvom mieste NOKIA...
Taky SE je umna hracka pre male deti, aby sa mohli bavkat...
Dovod preco kupujem len a len Nokiu je ze ak sa mi vybije bateria ,tak nemam problem ju hocikde v podnikoch (mimo domu) nabit,nemrzne,znacka,kvalita,skvely dizajn, prijatelna cena atd.
A neviem ako to je teraz,ale Nokia si vzdy drzala cenu ked som ju chcel predat co u inych znackach sa to nedalo povedat,takze som neprerobil...
(neviem pretoze som uz vysiel z toho kolotoca a nemenim fon kazdy 2 den)
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 11. 2005 15:06

Jo, můj strejda říkal taky že SE je pro děti... A já nějak nechápu proč, přijde vám dětský to prostředí nebo multimediální funkce? Nějak nepobírám...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laky 6. 11. 2005 15:07

NO hej dostupnost prislusenstva na Nokiu je vzhladom k prakticky unioverzalnym koncovkam (nabijacka, ...) velmi dobra. Ale s tym, minimalne o tom, ze nemrzne by si som si dovolil pochybovat....

Ostatne vzhľadom ku komplikovanosti funkcii uz vsetky telefony v sucasnosti vyzaduju upgrade firmwaru...
Laky
Junior

Odeslat příspěvekod barmi44 8. 11. 2006 14:08

jsou dost vyrovnany, ale Sony Ericsson u me vyhrava
barmi44
Junior

Odeslat příspěvekod kari.laz 8. 11. 2006 16:17

Souhlasím, že SE se spíše zaměřují na lidi, který od telefonu očekávají spíše multimediální fonkce. ty jsou podle mě v telefonu jedna z nejvíce zbytečných věcí. když si budu chtít něco vyfotit, tak si stejně koupím digitání foťák. Nástupem řady W u mě SE hodně klesnul. telefon mi opravdu připadá jako nesmyslná hračka, která není opravdku k ničemu jinému než na muziku. pokud budu chtít telefon, který má využitelné funkce pro běžné použití, zvolím nokii. A to hlavně pro kompatibilitu s ostatními telefony nokia (nabíječky, příslušenství). Navíc pro propojení s počítačem ať na internet nebo na synchronizaci mi připadá nejvhodnější. Naví SE ma nyní jediný smartphone a to P990i, který u mě z cela nepochopitených důvodů postrádá multitaskikn (minimalizace spuštěné aplykace na pozadí).
Měl jsem k500i a dostal jsem k němu jakési ovládání na hraní her. To jsem si mohl koupit Gameboy a ne telefon, když jsem chtěl hrát hry.
SE se poslední dobou opravdu ubírají směrem vytvořit co nějstylovější hračku, která umí telefonovat.

Toť můj názor. Nerad bych někoho urazil, ale takhle to vidím já. A z mých zkušeností to takhle vidím.
kari.laz
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 8. 11. 2006 16:20

kari.laz píše:Naví SE ma nyní jediný smartphone a to P990i9/quote]

Mýlíš se...Co třeba M600i, W950i?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kari.laz 8. 11. 2006 16:30

Omlouvám se. Na M600i jsem zapoměl. To je jeden z mála telefonů od SE, který stojí za to. W 950i je jenom taková vylepšená řada W. Měl jsem skoro všechny telefony SE v ruce a pracoval s nimi. Akorát w950i jsem jsem neměl, tak by jsem ho nerad hodnotil, ale co se týče značky nebu to asi hodně podobné.
Jelikož většinu telefonů (nejenom SE a NK) jsem měl možnost na vlastní kůži odzkoušet. preferuji NK
kari.laz
Junior

Odeslat příspěvekod Vencos 17. 11. 2006 19:13

Mám hloupý telefon od SE a chytrý od Nokie(D750 and 6260). Což prakticky vyjadřuje moje stanovisko k oboum značkám...

S neomezenými financemi by to byla Nokia :twisted: Velmi se mi líbí řada N
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sindooo 17. 11. 2006 20:05

u mna je na 1. mieste Nokia, ale SE je jedina znacka fonu, ktory by pri kupe este prichadzal do uvahy.
Sindooo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 17. 11. 2006 20:08

Možná je to trochu OT, ale nemůžu si pomoct ale najradši mám značky Alcatel(už není>ale vrací se z5) a Siemens... A taky Sagem
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.14 17. 11. 2006 20:41

Pro me je top nokia,mam K750i a N6233,SE maji lepsi fotak,diky tomu,ze sony s tim ma zkusenosti,nokia fotaky nedela,ale 6233 uz ho ma docela v klidu.Nesnasim srovnani-Mel jsem nokii3210 a ted mam K750i a SE je lepsi.Mam uz 4.rokem vzdy manazerskou nokii a nemuzu si vynachvalit,smartphon nepotrebuju a levne tridy me nezajimaji.Takze podle me-SE ma lepsi fotak,ale nokie je jako telefon celkove lepsi.
Mirne pokrocily
J.14
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 11. 2006 21:08

No já mám rád všechno možné ale,

1. Sony Ericsson (jen smartphony)
2. Siemens
3. Nokia
anonymni

Odeslat příspěvekod jzajko 17. 11. 2006 21:25

Ideální by byla Nokia s foťákem SE. Jinak fandím Nokii, SE jsem žádný neměl, občas mám pokušení si ho pořídit, ale stačí mi chvíli si pohrát s telefonem tchýně (SE K700) a jsem vyléčený...
jzajko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stedy 17. 11. 2006 22:09

A o se ti nelíbí na K700?
Můj první barevný tel. byl T610, pak K700, K750. Právě kvůli ovládání a promyšlenému menu jsem SE kupoval. Řekl bych, že Ericsson to Sony kazí. Sony měl vždy super telefony - nadčasové. (J, Z)
Měl jsem Nokie 1610, 5110, 8310 a vždy jsem litoval. Design hrozný, menu pro děti, funkce žádné, dva jsem do měsíce reklamoval. . Předražené šmejdy. Cenu hodnotím jako novinku, nikoli jako výprodej. Nalítl jsem na image značky.
Teď mám N73 a zdá se, že je to první Nokia co se trochu povedla, ale ta cena.
Kdyby měl M600 EDGE a foťák, tak bych neváhal ani minutu.
stedy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků