Převod Videa do .3GP

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod daniel78 11. 2. 2007 21:09

Nebude to tym ze 6230i neprehrava zvuk AAC.Neviem ci prehrava ale takyto isty problem som mal na jednom mobile ze viedo islo a zvuk nie.
JA inak pouzivam Xilisoft 3GP Video Converter 3.!!Velmi dobry
daniel78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brabus 27. 2. 2007 17:06

chcem sa spytat, mam xilisoft 3 gp video conventer, nejaku free verziu, ale ta je naprd, lebo mi to skracuje to video. nemam pritrupove meno a heslo, kde sa da toto zaregistrovat. nie som v tom moc zbehly tak mi pls poradte. dik.
brabus
Junior

Odeslat příspěvekod james11 11. 7. 2008 17:26

prosím doporučte mi program na převod videa do 3GP formátu, dodávaný soft k mobilu Samsung D 900 mi neumí převézt video tak aby byl zároveň zvuk s videem /video není zesynchronizované se zvukem/ Díky
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 11. 7. 2008 19:13

Super 2007 (2008) mas tam mnoho nastaveni, pohraj sa a pojde super. navyse je cisto free
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shino017 27. 10. 2008 20:21

mohli by ste mi niekto poslat link na neaku stranku,odkial sa da stiahnut neaky dobry konvertor do 3gp formatu na mail vito999@azet.sk prosim...nemozem nic naist
Shino017
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koubie777 27. 10. 2008 21:04

Shino017 píše:mohli by ste mi niekto poslat link na neaku stranku,odkial sa da stiahnut neaky dobry konvertor do 3gp formatu na mail vito999@azet.sk prosim...nemozem nic naist

tak např. www.stahuj.cz Pak tam napiš do toho vyhledávače 3GP converter.. A pak už si stačí akorát tak vybrat..
Koubie777
Junior

Odeslat příspěvekod audis 27. 10. 2008 21:58

ja jsem používal Mobile Media Converter. na tři kliknutí, výběr ze tří kvalit, konvertuje oboustraně, rychle, pohodlné, jednoduché, spolehlive, freeeware, bez mnohých klikátek pro pokročilé.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků