Jak využíváte víkendové sms zdarma od Vodafonu.

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 1. 2007 21:52

Napadlo mě se zeptat jak využíváte vy co máte Vodafone sms o víkendu zdarma,
Já jsem nevyužil ani jednu přišlo mi 3 od lidí jež mi běžně nepíší, všichni mají VF.

\\ Majkl vP.: Přesunuto ze sekce Smetiště
Naposledy upravil Michal P dne 8. 1. 2007 11:59, celkově upraveno 1
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tommy:-) 7. 1. 2007 21:57

Eh. A já hlupák se rozčiloval celý víkend, že se neaktualizuje chytrý přehled. A on vlastně nemá co připisovat, když se píše zdarma. :-) úplně mi to vypadlo.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 1. 2007 22:14

Mně se to netýká, ale jedna má spolubydlící se díky této akci stala obětí spamu formou všelijakých řetězových zpráv bez výpovědní hodnoty od jedné osoby - šlo čistě o zneužití této možnosti, nic víc. To už je ovšem negativní stránka věci.

Odeslat příspěvekod Michal P 7. 1. 2007 22:17

Mladej taky dostává spamový zprávy teď večer se to nějak rozjíždí, problém je že on má to číslo přenesené k T-M, takže je ti dotyční pěkně zacálují :)
Na moje VF číslo žádný spam nedorazil.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mc-icy 7. 1. 2007 23:00

to já sem během víkendu poslal kolem 300 sms :lol: ... ovšem spamy to byli zřídka kdy...
Panasonic EB-GD67 -> Siemens CX65 -> Motorola MPx220 -> MDA Compact + 1GB
Chelsea, Chelsea no one can stop us now
nemam rád Nokie a Symbian
Kdo pije umře, kdo nepije umře ještě dřív, protože ho přejede ten kdo pije :lol:
mc-icy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kodl 8. 1. 2007 00:55

K tomu bych chtěl podoknout: Kdo mi ještě pošle nějakou zprávu !pošli 50 lidem," tak mu rozbiju hubu :-/
Prvním třem co mi to poslali, jsem to poslal 50x zpátky. Na Variu to jde rychle :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 8. 1. 2007 07:24

Já poslal během víkendu z VF do VF jednu SMS (rozdělenou do pěti částí) a ani nedošla celá...
Tyhle spam zprávy mě taky slušně řečeno se*ou, naštěstí toho nebylo až tak moc.
Jestli se to ale bude opakovat, tak přejdu do aktivního protiútoku. :twisted:

Kodl: Jak na N73 zapnu IrDA? :mrgreen:
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod standys 8. 1. 2007 08:03

Tak ten spam je šílený. Pořád mi to chodilo i od čísel, které neznám. Konečně pondělí...
standys
Junior

Odeslat příspěvekod mihals 8. 1. 2007 09:33

kodl píše:K tomu bych chtěl podoknout: Kdo mi ještě pošle nějakou zprávu !pošli 50 lidem," tak mu rozbiju hubu :-/
Prvním třem co mi to poslali, jsem to poslal 50x zpátky. Na Variu to jde rychle :-)-/quote]

hehe, dobry navod :mrgreen:
www.mihals.eu
mihals
Junior

Odeslat příspěvekod esquire 8. 1. 2007 09:55

Taky jsem v sobotu poslal pár spamů. :D Vím, že se to nedělá, ale nevyužijte to, když je to zadarmo. :lol:
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ostrava.777 8. 1. 2007 10:03

Já jsem využil této možnosti a moh jsem s přítelkyní smskovat do aleluja :) Ty spamy pošli x lidem nesnáším a hlavně jak je tam napsané když nepošleš něco se stane :x

Jinak u VF mám celkem 3 lidi. Takže moc to nevyužiju. Ale zas ušetřím smsky u Bav Se.
ostrava.777
Junior

Odeslat příspěvekod mihals 8. 1. 2007 10:20

ja sem tem retezovym smskam odeslal zpravu:
Vazeny zakazniku, z duvodu zvyseneho prijmu nesmyslnych zprav a tim padem zneuzivani sms zdarma, Vam blokujeme Vase odchozi sms. S pranim hezkeho dne, Vas Vodafone 8)
www.mihals.eu
mihals
Junior

Odeslat příspěvekod Fido+ 8. 1. 2007 11:54

Ja za vikend poslal jednu smsku a tu bych poslal i kdyby to bylo placene a nastesti mi zadne ani nechodily.
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod Michal P 8. 1. 2007 11:58

Oni se někteří budou divit až jem některý sms naúčtují, lidi zapomínaj na přenositelnost čísel tak že ne každá 608... či 77... je vodafon.
To jsem zvědav kolik lidí to pak bude reklamovat.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 8. 1. 2007 13:55

Nejhorší je na tom to, že ty stupidní řetězové SMS nastartovali Vodafoňáci, ale dneska mi přišla jedna už i od kámošky z O2. :roll:
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Mírně pokročilý

Další stránka