Co si myslíte o mobilech s logem operátora

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Phate(smazano) 13. 7. 2005 20:05

Co si myslíte o mobilech, které se dají u nás sehnat výhradně prostřednictvím mobilních operátorů? Vadí Vám, že koupě telefonu u operátora a s jeho logem je pouze jediná možnost a snažíte se například logo odstranit?

Nebo jste rádi, že můžete telefon koupit právě u mobilního operátora, protože je to pro Vás jednodušší popřípadě z jiného důvodu?

Nebo je Vám uplně jedno, kde telefon seženete, hlavně že ho máte?

Michal
Phate(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 13. 7. 2005 21:21

Je to hnus, ta loga a customizace. Takový mobil bych nechtěl, ani když je levnější, např. D750 oproti K750. Prostě se mi to hnusí. :pozor2
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zemla 13. 7. 2005 21:33

Já bych se chtěl zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s tím, jak moc je operátorem poznamenaná N6320i, když jí koupím dotovanou u Eurotelu.. A jestli to jde případně nějak odstranit..
Jinak mi to taky vadí.. ale co dělat když nejsou peníze.. :(
Zemla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 13. 7. 2005 21:49

Ja mam rad mobily, ktere si operator prizpusobi podle svych sluzeb.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod YAMATO 13. 7. 2005 21:53

:shock: proč?
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 13. 7. 2005 22:18

pro mě je snažší si koupit dotovaný mobil... Ovšem u Oskara zatím customizace není, tak vpoho... Uvidíme co udělá VF...
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mej_dlo 13. 7. 2005 22:24

Nevim, mě je to docela jedno, abych řek pravdu....a kdyby mě to logo štvalo, koupil bych si novej kryt (např u 6230i)...ale je mi to jedno...kryt si koupim maximálně tehdy až tenhle bude hodně jetej...
Mej_dlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 13. 7. 2005 22:31

Nechtel bych :pozor2 :pozor2 a uz vubec ne, kdybch mel toho operatora, pro ktereho je delan (kdyz mam jineho tak se mi nemuze stat, ze bych za nechtene uklepnuti v menu platil :idea: ). Dnes mi privezli novou 6230i od Oskara a kustomizovana neni,ale mile me prekvapilo, ze uz jsou vsechny nastaveni nastavena, co se tyce MMS,internetu...
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 13. 7. 2005 23:20

nenavidim to.. clovek se dotkne telefonu (T630) a hne je na t-zones.. je to hnusn a takovejch telefon bych nekoupl.. v tomhle jsou operatori ubozí..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod STaTOM 13. 7. 2005 23:26

Kolik vás komu se kustomizovaný telefony nelíbí někdo pod pohrůžkou smrti nutil jejich koupi??? :roll:
Mě když se něco nelíbí tak si to prostě nekoupim. Proč bych měl ale každýho prudit tim, že to co se mi nelíbí je e-e :mrgreen:
STaTOM
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 13. 7. 2005 23:29

kde o provázanost operátora v telefonu. Pokud by mě to jakkoliv omezovalo (rychlý přístup jen na konkrétní služby konkrétního operátora), ruce pryč. Na druhou stranu, pokud by to bylo opravdu jen logo na krytu, případně melodie a schémata á la reklamní znělka či logo toho kterého operátora, beru a nevadí mi. Pokud vím, design některých telefonů je dělán přímo se vsazeným logem, které je tam potom jako "ozdoba". To mě už tuplem nevadí :)
myndel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 14. 7. 2005 06:57

Moc se mi to nelíbí, ale u Siemensu a myslím, že i u SE se to dá odstranit. A to už myslím za to stojí. Taťka teďka dostal možnost vyměnit svoji stařičkou Nokii 6210 za mj. i SE D750i a u něj prý úpravy operátora nejsou "napevno" (prý změním schéma a T-Mobile menu zmizí...). Sice to není SW úprava, ale je to pohodlnější, než se s tím štvát přes počítač.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bilardos 14. 7. 2005 07:00

Mě ty loga teda vadí a takový telefon bych nechtěl :-(
Už jen z pohledu, kdy časem tel budu chtí prodat a pak si ho přece nekoupí někdo, kdo bude mít jiného operátora a tak šance na prodej klesá :-( a tím i cena za kterou se pak dá prodat :-(
Takže BEZ loga :-)
Bilardos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Tleskač 14. 7. 2005 07:09

Z naší zkušenosti - kdo má přímo daného operátora to většinou vítá. Telefon mu připadá připravený přímo pro něj, má už nastavené GPRS a MMS. Kdo má jiného operátora uvítá nižší cenu a barvičky,tapety, animace si přepne. Pokud by customizace někomu moc vadila, jde z většiny telefonů odstranit.
Jan Tleskač
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaspa666 14. 7. 2005 07:46

no, pokial je to len logo,tak mi to nevadí.Ale ked je celé menu prekopané operátorom,je mi z toho zle...pred týždnom som si kúpil u T-mobile SK samsung E720.Ked som vošiel do menu,tak ma skoro trafil šlak :twisted: menu je úplné iné,ako v recenzii-kde bol prezentovaný nedotovaný mobil...vyzerá to ako menu pre deti...samé t-zones...melodia t-mobile,logo t-mobile,tapety t-mobile...no proste týmto telefon pokazili... :cry:
jaspa666
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků