Setkavate se s "mobilnimi lamami"?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mickaelb 15. 7. 2005 12:19

Ja ho snad roztrhnu jak hada :twisted: :twisted: :twisted:
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 15. 7. 2005 12:24

mickaelb píše:Nefunguje jak USBA MASS STORAGE,tak ani se nepropoji pres Nokia PC suite
Sry že se ptám asi blbě, ale není mass storage jenom pro pam. karty?
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod mickaelb 15. 7. 2005 12:26

radekm: Ano je,vzdyt se ma prave ta pam. karta v telefonu zachovat jako flash disk,tedy USB MASS STORAGE.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 15. 7. 2005 12:28

mickaelb píše:radekm: Ano je,vzdyt se ma prave ta pam. karta v telefonu zachovat jako flash disk,tedy USB MASS STORAGE.
Aha, dík žes mi to vysvětlil já mám čtečku karet. :oboze
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod mickaelb 15. 7. 2005 12:31

radekm: Ja ji mam taky,ale kdybych mel porad tel. rozdelavat, tak by mi asi dlouho nevydrzel. A stejnak potrebuju organizovat kontaky a jine veci v pameti telefonu.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nortonek 15. 7. 2005 13:56

Nojo,zlatá SX1 tam nic rozdělávat nemusíš. :wink: Sorry za OT,ale nemoh jsem si pomoct. :lol:
Siemens C35i -> MT50 -> CX65 -> SX1 -> Nokia N70
Nortonek
Junior

Odeslat příspěvekod mickaelb 15. 7. 2005 14:56

Uz to mam vyresene ;) po jeste nekolika mailech mi rekl, ze tam ma origos kabel a ze jestli chci tak si mam dojet a zkusit to. Dojel sem tam, rekl jsem mu, ze mi teda nefunguje ten USB MASS STORAGE, on rikal ze to (tel) nema tuto funkci a ze to konzultoval s vice lidmi. Rekl jsem mu at schvalne zapoji tel do pocitace pres ten orig. kabel. Zapojil to a samozrejmne po potvrzeni v telefonu se pam. karta v telefonu ukazala jako dalsi disk. V uzasu na to ziral a pak rekl: "Hmn mel jste pravdu" :-) a vymenil mi ten neoriginalni za originalni NOKIA, bez doplatku. ;)
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gerard 16. 7. 2005 08:59

janah09 píše:...mě taky nevadí dědeček, co si myslí, že jeho operátorem je motorola(přesně takový znalosti má můj táta.-ale někdy je to výhoda-např. když s ním nechci mluvit a nezvedám tel. -tak mu to potom vysvětlím tak, že když nemám kredit, tak nemůžu hovory ani přijímat..-a to mám paušál :mrgreen: - to jsem hrozná co?..-ale když on tomu fakt nerozumí...)-no a naopak radit mi spíš dělá dobře (např. zákazníkům -tuhle práci fakt miluju)....ale když už se stane, že se člověk dostane do sporu s LAMOU, tak to je hrozný (jeden nedokáže pochopit, že rozlišení displeje je něco jinýho, než foťáku..,takže pořád tvrdí, že má displej 640x480 :mrgreen: ..a celkově se hádá o to, že jeho Cx65 je mnohem lepší než SEK500i...-ale to už mu neberu (jo ještě si pamatuju, jak nedokázal pochopit JAVU..měl email klienta..-já ne..ale řekla jsem mu, že si můžu mail klienta stáhnout v JAVĚ a to nedokázal pochopit a zkousnout... :mrgreen: )...a to je jeden příklad..mě se určitě stává, častěji, než Vám ,že mě nějaká LAMA chce oslňit svými znalostmi(řeknou si pěkná blbá kočička- nebo nevim..ale kolik holek se zajímá o MT??moc ne!)...a většinou to nechám být, ale někdy se dostanu do sporu..a většinou se dost pobavím... :wink:e/quote]

Tak abych přišel i se vojí troškou do mlýna, tak si myslím to co pan Lutonský, Proč by měl být někdo LAMA, jen kvůli tomu že se neorientuje v mobilech? Já taky nepíšu na jazzové fora, protože jazzu nerozumím (jen příklad). Ale psát tady, že jsem ženská, a jak strašně jsem dobrá že rozumím mobilům a hádám se s kamarady kteří tomu nerozumí není podle tebe vychloubání? Studoval jsem tady v Praze dig. telekomunikační techniku takže kamarádek co rozumí mobilům mám docela dost, takže nevím co je na tom tak skvělé???? . Ale PROMINTE založit tady forum a kritizovat lidi, kteří mají jiné koníčky mi nepřipadá až tak moc fér. NEJSOU to lamy, ale jak někdo už tady napsal nejhorší je srážka s blbcem.
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod Zelik 16. 7. 2005 09:11

To Gerard:Asi si splet pana Lutonského se Zdeněk L. ... :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod mickaelb 16. 7. 2005 09:32

Chtel sem tady poukazat na radoby ODBORNIKY, s nimiz kdyz se clovek bavi, zjisti, ze vlastne vi tak maximalne co se dozvi z reklam ;), ne na lidi s jinymi konicky nez jsou mobilni telefony.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod olas11 16. 7. 2005 09:54

Nejvic me stvou kamosi, co tvrdí, že je mobil zbytecnej:-X...Tenhle názor uz je tak trochu mimo... Že mají ICQ a internet haha( u toho nemuzou byt porad..nikdo) potom mi napsal z netu sms ze se potrebuje na necem domluvit a nemel jsem mu kam zavolat a nepřizná si, že potrebuje tečlefon...takovych situaci je samozrejme denne nekolik ale s tim nenadelam, nic:-X
olas11
Junior

Odeslat příspěvekod KubbY 16. 7. 2005 10:09

Jelikoz pro ne pracuji tak kazdy den :lol:
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M@ngo 16. 7. 2005 10:58

To jsou potvory,ty lamy...Ja je radeji necham mluvit a...myslim si sve ;-)
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior

Odeslat příspěvekod KubbY 16. 7. 2005 11:59

M@ngo: jj nechat vykecat a proplout to usima :-D
Ou tů - ken dů
KubbY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod janah09 17. 7. 2005 00:19

KubbY píše:M@ngo: jj nechat vykecat a proplout to usima :-D

jj..taky jsem už zjistila, že je to lepší, než si cuchat nervy (a vysvětlovat někomu něco, co stejně přijmout nechce, protože by si musel- např. přiznat chybu, nebo, že jeho MT není dokonalý -což samo není žádný..-a tím -kdybych se marně pokoušela mu něco objasnit -tak mu vlastně vezmu iluze, a rozlítí ho to (někdy je lepší být spokojený v nevědomosti -i když to už je trochu filozofický téma..sorry :nenapadne )

BTW..jako spravný blíženec :mrgreen: jsem příliš všestranná..-a vlastně umím od všeho trochu, ale pořádně neumím nic (a právě akorát MT jsou výjímkou-můj stálý a dlouhodobý koníček -neříkám, že o nich vím vše..-to ani náhodou -pouze se o ně už hodně dlouho zajímám, baví mě, baví mě je prodávat, radit lidičkám, který to potřebujou atak. a jsem ráda, že mi láska k MT vydržela tak dlouho- a jsem přesvědčená, že ještě dlouho vydrží.. a podceňovaní žen je zakořeněno a asi se to jentak nezmění (a je jedno v jakém oboru působení), takže jsem svým způsobem feministka (i když ortodoxní feminismus nemám ráda)..a to podceňování- s tím se setkávám denně, a co se týče MT (tak buď u výše zmiňovaných machírků, a nebo i u některých prodejců, servisáků, nebo v bazaru -takže mi automaticky nastavují nižší cenu výkupu apod., ale na druhou stranu mám jako žena i výhody- např. nedávno, když jsem si chtěla koupit MT, tak jsem měla -shodou náhod :mrgreen: -kratkou sukýnku -a nečekaně to asi pomohlo (dostala jsem dobrou cenu) :wink:
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka