Vyčištění displeje - neřešitelný úkol

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gloe 1. 4. 2005 17:25

Petr_Novak píše:Já jsem v Brně jednou ročně - na INVEXu :D Viděl jsem ho, když jsem z něj jel domů... každopádně zkusím Nokia Gallery i jinde... je-li tam./quote]
No ja tam ted 18 budu delat primacky na gimpl, tak se do ty gallery kouknu a dam vedet.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jersey98 1. 4. 2005 21:38

No někde sem kdysi na netu četl, a ted mě berte vážne, vzít trochu zubní pasty a mokrým bavlněným hadříkem to trochu přejet a pak čistym bavl.hadříkem vyčistit zbytky suché pasty.
Fakt sem to četl jako jeden z postupu :idea: :idea:
Jersey98

Odeslat příspěvekod mickaelb 1. 4. 2005 21:40

Tak tohle jsem skousel,ale nic moc to nepomohlo,jeste sem tam udelal uplne mikroskopicke skrabance :(
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gloe 1. 4. 2005 21:43

Asi musis pouzit spravny typ pasty!!! :lol:
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mickaelb 1. 4. 2005 21:46

Vybral sem tu nejjemnjsi, sice mobil vonel :D ,ale byl poskrabany.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gloe 1. 4. 2005 21:49

A jakou teda? Signale, Colgate, ci Perlicku??!! :mrgreen:
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 1. 4. 2005 22:04

Gloe píše:No ja tam ted 18 budu delat primacky na gimpl, tak se do ty gallery kouknu a dam vedet.


OK, díky. Kdyžtak to sem prosím vyvěs, myslím, že na to bylo založeno speciální téma. Jojo, přijímačky... taky si to pamatuju... to byly nervy! Držím palce... :)
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 1. 4. 2005 22:06

Nemuzu si pomoct. Ted jsem vzal pizamo a display jsem jim utrel a uplne v pohode. Na poskrabanej display muzu snad jen doporucit ten vosk na snowboad.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gloe 1. 4. 2005 22:08

2 Petr Novak: Diky moc, to budu potrebovat! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mickaelb 1. 4. 2005 22:08

On sice ze zacatku vypadal vylesteny ale na slunci :( ,nevite nekdo kde sehnat kryty na nokii 3200? Original.
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gloe 1. 4. 2005 22:15

Mam spatnou spravu, ted jsem se jen tak predbezne koukl na nokiagallery.cz a nic o krytu pro N3200 jsem nenasel. Se toho 18. teda jeste zeptam. :(
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 1. 4. 2005 23:35

... a našel kryty na Nokii 3200!

Bohužel nejsou jako originální (celo-transparentní), ale dvou(či více)barevné, ale alespoň něco! :)

Doufám, že uvedení adresy http://www.i-obchod.cz/search.asp není proti pravidlům - našel jsem to pomocí Mobilit... stačí hledat "3200".

Jsou zde kryty černo-transparentní, červeno-transparentní, modro-transparentní, stříbrno-transparentní a ještě pár dalších - včetně potisku...

Kdybych nějak porušil pravidlo, tak se omlouvám a adresu Vám na požádání zašlu SZ nebo mailem
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 1. 4. 2005 23:48

V podstate ta stribrna/transparentni se moc ani od originalu nelisi, akorat ma okraj. http://www.i-obchod.cz/foto/3200stribrna.jpg . Good job Petre Novaku! :wink:
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 2. 4. 2005 10:52

Gloe píše:V podstate ta stribrna/transparentni se moc ani od originalu nelisi, akorat ma okraj. http://www.i-obchod.cz/foto/3200stribrna.jpg . Good job Petre Novaku! :wink:


:lol: ... nemohu si pomoct. Já osobně bych si ty kryty koupil asi jen v krajní nouzi (např. kdyby mi ten současný praskl). Moc se mi líbí, že když se na telefon podívám z boku, vidím "základovku".
Petr_Novak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 2. 4. 2005 10:55

Petr_Novak píše: :lol: ... nemohu si pomoct. Já osobně bych si ty kryty koupil asi jen v krajní nouzi (např. kdyby mi ten současný praskl). Moc se mi líbí, že když se na telefon podívám z boku, vidím "základovku"."/quote]
Jo to jo, ale kdyz ti praskne, tak co mas delat. Trochu me mrzi take pristup Nokie, ktera na tyto kryty "asi" bohuzel zapomnela. :|
Gloe
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků