Displey(sklicko) poskodeny od spreja

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod maciakba 6. 12. 2006 13:20

Ahojte podarilo sa mi nejakym sposobom poskodit sklicko na kryte(ide o vlastne o mp3 ale je to to iste ako u mobilu) pravdepodobne je postriekane nejakym sprejom ktory na nom zanechal kvapocky a nejdu vobec zotriet coby ste mi na to poradili?
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod jzajko 6. 12. 2006 13:39

Myslím že technický benzín (v malé dávce, na hadříku) by sklíčku nic neměl udělat a mohl pomoct.
jzajko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maciakba 6. 12. 2006 16:24

pardon zle som sa vyjadril ono to je umela hmota (tvrdena) nie sklo myslim ze tej umelej hmote by to moc dobre neurobilo :( inak hmatom to nie je ani citit a skusal som to nechtom zoskrabat ale nic sa s tym nestalo :-/
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod cert 6. 12. 2006 16:41

Denaturovany lieh si skusil? Mne sa dost osvedcil na zazratu spinu(aj na plastoch, bez poskodenia povrchu). Ak nepomoze lieh, skus benzin. Ak nepomoze ani benzin skus toluen(opatrne!! a len v minimalnych davkach!).

Pozor! lieh a ine agresivnejsie cistidla, mozu zmazat vytlacene texty
na elektronike.
IN DUST WE TRUST
cert
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jetel 6. 12. 2006 17:08

maciakba píše:Ahojte podarilo sa mi nejakym sposobom poskodit sklicko na kryte(ide o vlastne o mp3 ale je to to iste ako u mobilu) pravdepodobne je postriekane nejakym sprejom ktory na nom zanechal kvapocky a nejdu vobec zotriet coby ste mi na to poradili?


aaa koukam nakej sprayer :mrgreen:
didaktik gama + videoterminál meteor
jetel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 6. 12. 2006 19:10

klasicky postup. postupne vyzkouset:

lih>benzin>redidlo>perchlor :)

ale vzdycky jen opatrne a presvedcit se ze to nedela s tim vlastnim sklickem nic :)
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maciakba 6. 12. 2006 20:49

jetel píše:aaa koukam nakej sprayer :mrgreen:
ex ne to bol sprayej vonavy :mrgreen: som narychlo rozstrekoval po izbe a schytal to ten pristroj :-/
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod maciakba 6. 12. 2006 23:44

No tak som pouzil staru dobru Alpu a trebalo riadne tlacit co ma stvalo :-/ teraz to je sice trosku doskrkane ale lepsie ako bodky
maciakba
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků