Co si myslíte o přenositelnosti mobilních čísel?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod F430 Spider F1 1. 7. 2005 02:18

Já nepsal, že na tom ušetřím, ale že na tom vydělám - získávání nových zákazníků.
O2 KO
T-Mobile KO
Vodafone KO
LVBC OK
F430 Spider F1
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 1. 7. 2005 11:26

Nemyslim si ze by to byly tak velke presuny
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SPSS 1. 7. 2005 11:47

no ja bych tady moc nezverejnoval svoje cislo :wink:
Impossible is nothing
SPSS
Junior

Odeslat příspěvekod Vilém Jáchym 1. 7. 2005 12:01

Gloe píše:Omlovam se, takze:
Ja osobne si myslim, ze novela tohoto zakonu akorat zajisti neporadek v mobilnich cislech, nebudete vedet, do jake site budete volat (operatori by museli stanovit stejne ceny hovoru a tato moznost mi pripada nerealna), pravdepodobne se zrusi i moznost poslani volne sms z webu. Podle me tuto moznost vyuzije maximalne 5% z nas (podnikatele a jini, kteri chteji prejit k jinemu operatorovi, ale musi si zachovat kontakty). Zde tuto moznost zcela chapu. Jaky je na to vas nazor?

Sic to prinasi par vyhod. :D Napr.: kdyz se vam nejaka nabidka operatora Vodafonu cz, T-mobilu cz a Eurotelu libi a chcete ji na volani,mms,data atd. tak nemusite kupovat sim okolo 500kc. ale podle me to prinasi spis :!: nevyhody nez nejake vyhody.............
Vilém Jáchym
Junior

Odeslat příspěvekod janah09 1. 7. 2005 17:33

[quote="Vilém Jáchym"t

Sic to prinasi par vyhod. :D Napr.: kdyz se vam nejaka nabidka operatora Vodafonu cz, T-mobilu cz a Eurotelu libi a chcete ji na volani,mms,data atd. tak nemusite kupovat sim okolo 500kc. ale podle me to prinasi spis :!: nevyhody nez nejake vyhody.............[/quote]

:shock: - pochopil někdo tento příspěvek???..sorry-nechápu...-vysvětlíš mi to??....i když přejdu ty stylistický-resp.spíš vyjadřovácí chyby-tak mi to pořád nedává smysl...a přijde mi to jako nekonstruktivní příspěvek, v němž jsem si jen našla, že to "přináší spíš nevýhody"..můžeš ještě napstat jaké-podle Tebe???..a tu výhodu-podle TEbe!-vlastně taky moc nechápu(možná si tím myslel, svobodnou volbu-bez finančního omezení-při přechodu k jinému operátorovi...?!) :hm
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior

Odeslat příspěvekod Gerard 3. 7. 2005 10:14

IcemanCZ píše:Ne urcite to nebude tak jednoduche
vsadim se ze tam bude nejaka $ sazba nebo nejaka "smlouva?"
ze musis zustat nejakou dobu nekde..

Pokud vím tak už o tom byl napsaný článek a v něm stálo, že člověk, ktrý bude chtít přejít bude část muset zaplatit a část bude platit oparátor. Souhlasím že na tom Oskar (Vodafone) jen vydělá a taky sdílím ten názor, že mi je UPLNE SUMAK komu volam....Kdyz potrebuju volat tak volám ne? Na co bych jinak měl ten telefon?
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Předchozí stránka