Jaky je vas nejvetsi trapas s mobilem?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KouzelniCZech 27. 6. 2005 15:39

Asi nebudu prvni ani posledni, kdo si zpusobil mobilem peknej trapas. Vcera se mi povedlo poslat docela rajcovni a lechtivou SMSku pro pritelkyni svemu sefovi. No dneska rano to bylo v praci docela zajimavy...malem jsem se pri pohledu na naseho postarsiho sefa, ktery me cely den pozoroval, propadl studem do prizemi.
KouzelniCZech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vratu 27. 6. 2005 15:50

trapas... to si ani nevzpomínám. Jo vlastně - Byl jsem si vyzvednout telefon z opravy a oni ho ještě zkouseli... tak začali volat aby vyzkoušeli, jestli telefon vibruje a najednou jsem si všimnul divného obličeje prodavače :) já měl nastavený uvítací ton - vrtání u zubaře, a pak to začalo řvát ze sluchátka, prostě řev jako sviňa a on nejdřív nevěděl co to je = ) tak se tvářil dost divně. Já myslel, že se zahrabu, fakt to bylo trapný... jak to z toho sluchátka řvalo a on vykulenej :mrgreen:
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 27. 6. 2005 16:53

Trapas s telefonem? Myslim ze zadny
NIkdy se mi nestalo ze bych neco poslal nekomu co jsem nechtel a do telefonu me nikdo neleze
ale kdybych nahodou poslal sefovi nejakou takovou smsku myslim ze by to pochopil nebo bych se mu omluvil :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SPSS 27. 6. 2005 16:55

No tak to me se teda taky nastesti jeste nic takoveho nestalo
SPSS
Junior

Odeslat příspěvekod Dr. Goblin 27. 6. 2005 18:54

SPSS: Proč sem přispíváš, když se ti žádný trapas nestal? Nadpis zní: Jaký je váš největší trapas s mobilem? a ne: Stal se vám trapas s mobilem?

Mě se stalo něco podobnýho jako Kouzelníkovi. Jednu lechtivou sms jsem chtěl poslat své přítelkyni, ale omylem jsem jí poslal své spolužačce. Následující den mi bylo dost divný, proč se na mě pořád tak divně culí, ale nevěnoval jsem tomu pozornost. Večer mi pak ta spolužačka poslala sms, že se jí ta moje včerejší sms líbila, jestli bych jí zase něco neposlal. Odepsal jsem, že nechápu, načež mi poslala další, že prej ať se nestydím a něco hezkýho jí napíšu. Fakt jsem se zarazil a až po tom, co jsem se kouknul do odeslaných sms, jsem s hrůzou zjistil, že jsem to teda místo přítelkyni poslal spolužačce. Takže jsem jí to vyjasnil, no a druhý den se na mě zase jen mračila... :)
Dr. Goblin
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 27. 6. 2005 19:14

no trapas to byl docela hustej....

mel jsem v praci docela trhlou kolegyni a stejne trhle jsme si obcas i zavolali kdyz uz z firmy odesla. no kdyz jsem si zase chtel obstastnit par minutama tlachani o blbostech a drbech z firmy tak jsem vytocil cislo a... misto ahoj, cau nebo nejakyho pozdravu jsem do telefonu desne ale vazne desne nahlas zarval ... no a pak to vyslo najevo, spletl jsem si posledni dve cisla (prohodil jsem je), takze chudak uplne cizi slecna najednou slabym hlaskem podiva "halooo...?? ". no nedalo mi to abych jen tak zavesil (volam s cislem), takze jsem se ji slusne omluvil ze je to omyl, ze jsem si popletl cislo. no sledna me stacila jeste dorazit lichotkou ze mam velmi prijemny hlas. takze jsem ji podekoval, popral ji hezky den a bylo to.

v zapeti jsem uz volal na spravne cislo te kamosce a spolu jsme se pak asi pul hodiny chichotali nad predstavou co si asi slecna myslela kdyz zvedne telefon a nekdo na ni ze sluchatka jen tak zarve.... no proste trapas jeden z nejvetsich ktery jsem kdy s mobilem mel.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 27. 6. 2005 21:07

Já na trapasy s mobilem moc nejsem. Ale čas od času se mi stane, jelikož jako opravdu telefonní přístroj používám stále ještě Motorolu T180, že mi přijde SMS a já nevím, od koho je, vidím jenom číslo a když si myslím, že to je někdo jinej než to doopravdy je, že taky někdy něco moc pěknýho napíšu. :lol:

No a jinak takovej malinkej trapásek se mi stal, když jsem si před nějakým tím pátkem koupil zbrusu novou Nokii 3310, tenkrát ještě skoro za 4000 Kč a nevěděl jsem, jak je to s vypínáním zvonění a že to má profily, a tak jsem dal jenom ohlášení hovoru na vypnuto a v hodině biologie mi zapípala esemeska :lol: Pan profesor to vzal naštěstí s humorem. Možná proto, že jemu tam ty esemesky na 3310 pípaly taky dost často a kupodivu stejným tónem :)
RedeeMrd
Junior

Odeslat příspěvekod Fido+ 27. 6. 2005 22:16

Mobil mam uz hodne dlouho ale trapas se mi s nim jeste nepodaril. No treba to dozenu. :wink:
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 27. 6. 2005 22:17

Ja bych to i docela rad dohnal :D
je to zajimava zkusenost :D
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SDR 27. 6. 2005 22:55

Asi před půl rokem jsme šli s kámošema oslavovat do hospody sportovní vítězství. Jeden kámoš ale ještě musel pro něco do města a řekl, že tam za náma za hodinu přijde. Uběhly dvě hodiny a on nikde a tak sem vzal mobil a zavolal mu

"Čau, tivole kde seš ? "
"Ee, doma."
"To si děláš *****, vždyť si říkal že za hodinu přijdeš !"
"Já nikam nejdu, co to má znamenat ?"
"Co to meleš ? Hele nedělej fóry vole a ať už seš tady"
"Nerozumím, kam mám jít ?"
"No asi do hospody ne, TIVOLE..."

v tom sem se podíval ke dveřím a viděl toho kámoše jak jde směrem k našemu stolu a už zdálky nás zdraví.

druhej den ve škole jsem se dozvěděl, že třídnímu profesorovi volal a nějaká podezřelá osoba...

:eh
SDR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 27. 6. 2005 22:58

:D u nas ma tridni na vsechny cisla to by asi jen tak neproslo :D
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Storm8 27. 6. 2005 22:59

Na začátku telefoního seznamu mám jméno A s číslem 0. Mám to od té doby, co jsem asi 3x po sobě poslal správci jednoho statku, kam jsem denně jezdil SMSku něco jako "Dobrou noc lásko"... Jeho příjmení začínalo na Ada, takže byl první v seznamu a mě nějak blbla klávesnice a potvzrovací tlačítko jsem prostě zmáčkl vícrkát za sebou, než sem měl (Myslim že na N6210). Moje číslo naštěstí neměl v paměti, takže když mi po těch zprávách volal, tak sem to radši nezvedal. :roll:
Ale moje máma je expret na mobilní trapasy, pravidelně posílá SMSky jinejm lidem, než komu jsou určené, a občas se nestačim divit... Ale bere to s humorem :D
200 v městě. 300 z místa.
Storm8
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 27. 6. 2005 23:20

Ja to porad zamykam :)
sice se me stalo ze jsem jednou prowapoval par korun kvuli tomuto ale jinak nastesti nic :)
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MrazikCZ 28. 6. 2005 02:41

To já dorazil do Prahy na přijímačky. Ráno celej rozespalej jedu metrem do Dejvic a lidí kolem si moc nevšímám. Po ujetí dvou zastávek ale vidím, že lidi si všímají mě. Hlouček nějakej puberťaček se začíná docela nahlas chechtat a ukazovat na mě. Zkusil jsem trapnou situaci řešit tím, že budu "jako" dělat že píšu SMSku - hlavně se neprohlížet. Spásná to myšlenka.

Když ale šahnu do kapsy u kalhot, kam jsem si předtím narval svůj tehdejší mobil nokču 6310i, začnou ty kočky křičet. To už jsem nevydržel a podíval jsem se co že je špatně.

Kombinace upnutých kalhot a tvaru mobilu zpusobily dojem *hádejte čeho* :o) a trapas je na světě.
... toto je můj osobní názor!
Pomozme týraným, zneužívaným, handicapovaným, opuštěným a ohroženým dětem částkou 27,- odesláním dárcovské SMS "DMS NASEDITE" na číslo "87777" !!!
MrazikCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Filda 28. 6. 2005 05:26

Mě se nic nestalo ale fotr až donedávna pořád volal babi, kterou má 1. v seznamu. On totiž na Nokii 3310 volá tím způsobem že mačká potvrzovací tlačítko tak dlouho dokut někomu nevolá.
Ericsson A1018S, Siemens C35i, Siemens C60, Siemens CX65 ,Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson W580i
Filda
Junior

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 28. 6. 2005 06:21

Tohle téma už bylo na starém fóru, tak koukněte sem. :wink: Z.
Naposledy upravil Zero_Cool dne 23. 9. 2005 06:18, celkově upraveno 1
Svět nemůže za to, jaký produkuje svině.
Carpe hominem!
Zero_Cool
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 28. 6. 2005 06:38

jo taky se mi podarilo par sms zaslat uplne jinej osobam..jednou z toho byl rozchod :)..ale jinak nic moc
tOplOaDer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 28. 6. 2005 08:33

Nemas podvadet :D
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 28. 6. 2005 11:28

No, mě se jednou povedlo poslat SMS pro přítelkyni známému. No a on mi odepsal, že mě taky miluje, ale že je bohužel ženatej...:-)))
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Junior

Odeslat příspěvekod Storm8 28. 6. 2005 19:22

Občas se ale hodí poslat někomu úmylsně SMSku jakoby pro někoho jinýho a sledovat jeho reakci... A kdyžtak se vymluvit, že sem to poslal dotyčné osobě omylem... občas to dělám... 8)
Storm8
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 28. 6. 2005 20:02

Storm píše:Občas se ale hodí poslat někomu úmylsně SMSku jakoby pro někoho jinýho a sledovat jeho reakci... A kdyžtak se vymluvit, že sem to poslal dotyčné osobě omylem... občas to dělám... 8) /quote]

neni to trochu uchylny ??
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 28. 6. 2005 23:14

mobilman ne neni kolikrat jsem to take udelal a byl jsem mile prekvapen :)
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Storm8 28. 6. 2005 23:51

Proč ti to přijde úchylný? Občas se to fakt může hodit. :wink:
Storm8
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 29. 6. 2005 12:43

jojo je to dobra vec :)
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kail 24. 9. 2005 08:58

to IcemanCZ : No když tak přemýšlím k čemu je to dobrý,tak mě napadá snad jen že když chceš zbalit nějakou kočku tak jí napíšeš smskou něco lechtivího,no a když odpověď nebude kladná tak se omluvíš že si jí to poslal omylem :-D
..::P900 FOREVER::..
..::BMW FOREVER::..
Kail
Junior

Odeslat příspěvekod Michal P 26. 9. 2005 12:06

Vzpomínám když někdy v roce 1995 jsem v práci dostal služební kufříkový telefon Nokia 720, který jsem nosil v báglu na zádech mi začal na pískovišti řvát, jak se na nás s manželkou lidi dívali jako na exoty.
V tý době jsme na tom nebyli finančně nejlíp, kočárek s bazaru, oblečení od vietnamců a k tomu taková vymoženost jako byl mobilní telefon, ještě k tomu takováhle potvora, která řvala při zvonění dost nahlas. Jelikož jsem byl pohotovostní technik a musel jsem být na přijmu, tak podobných trapasů bylo víc, v tramvaji v obchodech při výprodeji apod.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 26. 9. 2005 12:11

Mně se taky stal slušnej... zrovna jsem měl v mobilu nejsprostější SMSku jakou jsem kdy obdržel a zrovna v tu dobu se mi máti hrabala v mobilu :x To byl potom rachot, ale je neuvěřitelný že nemůžu mít něco soukromýho ani v debilním mobilu :x
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P 26. 9. 2005 13:11

Trapasy s SMS se stávají mojí manželce, občas dorazí v lepším případě mě v horším synovi (10) nějaká lepší pro kamarádku nebo kamaráda :twisted:
To se pak člověk dozví věcí, horší to vysvětlování. :pozor2
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dark_Healt 26. 9. 2005 14:32

No me se docela casto stava, ze se dovolam nekam jinam,kdyz ve spechu zadavam cislo a dovolam se zacnu rvat nadavat a z druhy strany se ozve ,,Haloo...'' docela trapny nebo zpravy posilam pernamentne nekam jinam! :-)
Dark_Healt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wir-jin 27. 9. 2005 16:02

No mě se stal taky takový menší trapas, ještě s mojí C35kou. Byl jsem druhý den ve škole v prváků a dal jsem si ji do lavice (takové ty umělohmotné) Samosebou jsem si aktivoval můj profil takzvaný "ticháček". (všechny zvuky vypnuté). Zrovna si vyslýchám jak se do školy nenosí telefony, a když už tak úplně vyplé...a pak se do absolutního ticha ozval zvuk připomínající kachnu (vibrace v lavici)...po obrovském smíchu ve třídě se ještě třídní zeptal kdo odlétá na jih...pak na mě všichni o přestávce dělali zvuky kachny...ale aspoň jsem se rychle a humorně adaptoval do nové třídy...
One of Djs Affair project
Siemens C35i->ME45->M55->S75->SE W880i->HTC HD2->HTC 8S->Lumia 925
HTC HD2 (Leo) Segal - Těžko ho zabít
Wir-jin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Eva_M 27. 9. 2005 16:45

Následující trapas se nestal mně (naštěstí), ale slyšela jsem jej vyprávět. Kdesi v kanceláři pracovala nějaká vdaná paní a ženatý kolega ... a postupem doby se do sebe zakoukali. Když se občas octli v práci sami, tak toho patřičně využívali :oops: Jednou takhle zase dováděli kdesi na psacím stole a ona nějak zavadila o svůj mobil, jenže v zápalu "hry" si toho nevšimla. Naneštěstí se jí podařilo zmáčknout klávesu tzv. zrychlené volby, takže vytočila telefonní číslo... svého vlastního manžela. Manžel slyšel zvonit telefon, vzal jej... a nestačil se divit svým uším. Slyšel "přímý přenos" celého "přátelského utkání". Manželka o tom neměla ani tušení... až do doby, kdy s výrazem neviňátka přišla navečer domů :x ... a co bylo dál, to si asi dokážete představit :pozor2 :hm
Pravidlo č.1: Netrapte se kvůli maličkostem !
Pravidlo č.2: Všechno jsou maličkosti !
(R.Eliot, kardiolog)
Eva_M
Junior

Odeslat příspěvekod simp 26. 10. 2005 10:06

Následující trapas se nestal mně, ale jednomu kamarádovi. Nepřišel do školy a třídní učitelka mu něco potřebovala. Půjčila si mobil od jeho kamaráda a zavolala mu. On mu doma zazvonil mobil, vidí na něm jméno svého kamaráda a použil pozdrav: "Co chceš, debile! Já mám hroznou sračku!"

Jo a když jsem ve škole viděl, od koho si ten telefon půjčuje, dobře jsem ji sledoval, protože jsem něco podobného čekal. A stálo to za to, ale jinak to vzala úplně v pohodě :mrgreen:
simp
Junior

Odeslat příspěvekod hotspot 26. 10. 2005 10:14

simp: LOL, tak ten je dost dobrej :)) No na Siemensu jsem měl jednou ze srandy jako zvuk upomínky Ruslanu, ale nevěděl jsem že při tichým režimu a následným vypnutím telefonu se zvuk upomínky neutlumí, tak mi to během hodiny hrálo na učitelově stole (zabavil mi ho) asi třikrát :D zrovna ta nejtrapnější melodie :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod simp 26. 10. 2005 10:26

To mě na starších Siemensech štvalo. Že při vypnutí celého telefonu se zvuk upomínek nikdy nevypnul. Musel se aktivovat profil "Letadlo" nebo mít telefon zapnutý s vyplými zvuky.
simp
Junior

Odeslat příspěvekod irca 26. 10. 2005 11:04

Tak také přispěji svým trapasem a kámošky :lol: Tak zhruba před pěti lety jsem měla jít na diskotéku na oslavu a byla jsem domluvená s kámoškou, že ani jedna nebude řídit a budem pěkně pařit. No a odpoledne mi můj přítel volal, že se tam nemá jak dostat a že pro něj musím přijet a pak ho odvézt. Samozřejmě se mě ptal jestli mi to nevadí a tak ...tak jsem říkala že ne, že v pohodě. No a vzápětí píšu sms kamarádce ... doslova ... že mě pěkně sere a že pro něj musím jet ... no a naprala jsem ji jemu. Ale vůbec jsem to nevěděla, načež mi volá ... a říká, tak Tebe to sere? ... a já ne proč .... a v tom se mi rozsvítilo ...tak to bylo dobrý ...ale vzal to v legraci :)
A kámoška zase byla na baru a byl tam bývalý a koketoval s nějakou holkou. Jí to tak rozzuřila, že přesně začala druhé kamarádce popisovat co tam dělá, a jak ta holka hrozně vypadá, jak on je trapný ...atd ... a až při sedmé sms ... si všimla že to posílá přímo jemu ... pak ta holčina odešla tak za ní přišel jestli by mu nemohla poslat další sms, že by si to rád dočetl do konce :lol: Bylo to jak když vás poleje horkou vodou ...chudák nevěděla jestli se smát nebo brečet, načež mi všichni jsme se váleli smíchy :wink: :wink:
Motorola d160, Nokia 3210,Nokia 5110,Siemens C35i,Nokia 6510,Nokia 3510, Motorola V300,Nokia 3100,Nokia 3220 a SE K700i ...a nyní SE W800i
irca
Junior

Odeslat příspěvekod lukas26 26. 10. 2005 11:27

mně se taky párkrát stalo, že jsem poslal sms někomu jinému... nejlepší to ale bylo, když jsem měl ještě svoj starou N3210...psal jsem kámošovi o jedné holce, že nechápu co si to o mě myslí atd. a nevešlo se to do jedné zprávy, takže jsem to rozdělil do dvou... měl jsem je pěkně uložené, ještě jsem si to přečetl a začal jsem posílat...otevřel jsem první zprávu, vybral jsem jméno té holky o které jsem psal a odeslal...počkal jsem až dojde výpis, smazal jsem ho a oevřel jsem druhou zprávu, vybral jsem její jméno a zase jsem to poslal...a v ten moment mi došlo, že to nemělo být pro ni, ale pro kámoše...jsem myslel, že se propadnu... ale vzala to v pohodě :D
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 26. 10. 2005 12:14

To já takhle sedim v klidu na veřejných záchodcích a nějak mi to zrovna nešlo nebo co.. A v tom je slyšet že se někdo s obrovskou vervou hrne do vedlejší kabinky. Klaply dveře a ozvalo se obrovský prdnutí a pak velký žbluňknutí. Tak povídam kolegovi vedle:"Docela vám to závidim, že vám to takhle vyšlo, mně to nějak nejde..." K mému překvapení se mi dostalo této odpovědi:"No nemáte co závidět, to prdnutí bylo do kalhot a žblunknutí byl mobil." :D
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior

Odeslat příspěvekod lukas26 26. 10. 2005 12:18

standa_pochcalpadlo: jo, celkem starý vtip, takže nekecej, že se ti to stalo... ;)
Nokia 3210 -> Nokia 3310 -> Nokia 6610 -> Nokia 6230i -> Nokia N72 -> Nokia N73 -> Nokia N82 + iPhone 8GB
lukas26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hotspot 26. 10. 2005 12:21

Vtip je lepší tenhle: sedí chlap v kabince a z vedlejší kabinky se ozve: "Ahoj". Tak chlap rozpačitě odpoví taky "Ahoj". Potom slyší: "Jak se máš?" Tak odpoví: "Ale jo, je to slušný, ale mohlo bejt líp", a najednou z tý kabinky uslyší: "Hele já musím končit, nějakej idiot mi tu odpovídá :D"
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lexx 26. 10. 2005 12:29

Kámoš mi vyprávěl, jak si vystřelili ze spolužáka. Nastavili mu jako vyzvánění orgasmus (mp3 rulez) a hlasitost naplno. No a o hodině ho pěkně prozvonili, takže docela sranda :lol:
A se SMSkama poslanýma omylem někomu jinému mám taky bohužel zkušenosti, je to obvykle docela blbý :roll:
Lexx
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 26. 10. 2005 12:39

Lexx no me se to snad jeste nestalo me jen chodi smsky od jinych co me nepatri a nekdy to je opravdu hnus
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fany 26. 10. 2005 13:27

Když jsem se bavil se dvěma přítulkama najednou a poplet si čísla pro odeslání smlsky.
N720,N440,N540,N550,N640,N650,N2110,N2116,T10,N3310,T18,C25,N7650,P910i,
fany
Junior