SX1 se sam resetoval...!!! aneb. znovu od nuly...

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fila01 17. 6. 2005 18:41

Beru telefon do ruky, zapinam, a objevuje se mi zakladni plocha a vsechny popisky jsou anglicky... Prave jsem zjistil, ze se muj telefon Siemens SX1 sam od sebe resetoval a smazal si celou pamet (krome MMC karty, nastesti ;) ) A posledni zalohu mam asi mesic starou :( Taky se vam uz neco podobneho stalo? myslite, ze se mi data mohou nejak vratit, nebo ze ho muzu reklamovat?

Tohle uz je vrchol... pekne me zklamal...
nic neni tak hroznyho...
fila01
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 17. 6. 2005 19:09

Reklamuj, nenech si 5rat na hlavu, ja reklamoval 4x a slo to 8)
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fila01 17. 6. 2005 19:55

stalo se ti to samy?
nic neni tak hroznyho...
fila01
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wikis (novy) 17. 6. 2005 20:06

Já teda nevím čoveče... Mám SX1 od listopadu a až na pár restartů no problemo. Akorát jednou jsem byl v servisu si nechat nahrát novej soft. Ale teď jsi mně fakt vyděsil, okamžitě jdu zálohovat... :D
Wikis (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NeoPlex 17. 6. 2005 22:35

no hele rekni ti to jednoduse na 99% mas nakopnutej fw. to je vec ktera se da lehce odstranit.. zadnej velkej problem.. v servisu ti maximalne udelaj to same co muzes ty sam a to prehrat si fw... urcite to neni nejaka technicka zavada! Jakej v nem ted mas FW? Rozhodne se tak nerozciluj neni to nic velkeho a prehrani noveho fw vetsinou znamena konec vsem problemum.. btw. prehrani fw tak 20 min takze no problem :wink:
NeoPlex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bukowskit 18. 6. 2005 07:38

To je jedna z věcí, kvůli kterým jsem se tohoto telefonu zbavil, jeho nespolehlivost...Ovsem nekteri lide na foru ti budou do nekonecna opakovat, ze jsi "lama" a ze si za to můžeš sám, protože ten telefon je prostě nej.
bukowskit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J-o-U 18. 6. 2005 07:46

bukowskit píše:To je jedna z věcí, kvůli kterým jsem se tohoto telefonu zbavil, jeho nespolehlivost...Ovsem nekteri lide na foru ti budou do nekonecna opakovat, ze jsi "lama" a ze si za to můžeš sám, protože ten telefon je prostě nej.o/quote]
Presne tak, jsem tehoz nazoru :wink: I ja se ho musel zbavit, nechci delat nejaky flame, ale tenhle telefon ma pro me hodnotu tak 1000,- a to jen jako nejaka nedotazena betaverze. Jeste ted, po x mesicich, posledni FW neresi vsechny bugy. Je to proste vysmech od Siemensu, a proto Siemense nikdy vice :!:
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wikis (novy) 18. 6. 2005 09:44

J-o-U píše:
bukowskit píše:To je jedna z věcí, kvůli kterým jsem se tohoto telefonu zbavil, jeho nespolehlivost...Ovsem nekteri lide na foru ti budou do nekonecna opakovat, ze jsi "lama" a ze si za to můžeš sám, protože ten telefon je prostě nej.o/quote] Presne tak, jsem tehoz nazoru :wink: I ja se ho musel zbavit, nechci delat nejaky flame, ale tenhle telefon ma pro me hodnotu tak 1000,- a to jen jako nejaka nedotazena betaverze. Jeste ted, po x mesicich, posledni FW neresi vsechny bugy. Je to proste vysmech od Siemensu, a proto Siemense nikdy vice :!:

Pánové, melete z hladu. :wink: Před SX1 jsem měl N7650 a i N6600 a obě tyto Nokie se vůbec Siemensu nemohou rovnat (chybějící datový konektor, nemožnost poslechu MP3 - myšleno ve stereu - atd. atd.). Prostě kdo SX1 má a správně ho používá (kdo instaluje nedůvěryhodné programy nemůže se divit chybám softwaru :roll: ) tak je s ním spokojen. A to neříkám proto, že bych ho jakkoliv vychvaloval nad jiné telefony, mám i dva jiné telefony jiných značek, ale z pohledu uživatele, kterému SX1 naprosto vyhovuje a je s ním i přes drobné mouchy zcela spokojen. :)
Wikis (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 18. 6. 2005 09:57

No a je to tady :D :D Pred chvili jsem snidal, takze z hladu to nebude, je to jen ze zkusenosti. Pokud se mi po kazde prehrane MP3ky skladba pauzne, to je chyba neduveryhodneho programu, to mas pravdu, a je to original player od Siemensu. To je normalni, ma to tak byt? Takhle si MP3 player nepredstavuju, je to o nervy. Dale jsem pouzival casto Agille, jenze kazdou chvilku se telefon restartoval. Tedy dalsi duvod pro telefon vyhodit 8) Krom toho se telefon sekal i sam od sebe, a to jsem ho par dni pouzival uplne default resetovanej. Ty bugy, to se ti taky zda normalni?
Pokud bych mel srovnavat, s nynejsi Motorolou MPX220, tak to je jako nebe a dudy, nikdy jsem nebyl spokojenejsi jako ted :idea: :wink:
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Venda 18. 6. 2005 10:11

Mám SX1 od ledna loňského roku, dělal seky s původní FW, ale po přehrání už se chová normálně. Ještě jsem neviděl mobil, který by občas nestávkoval, ale to co popisuje fila01 to už bude něco vážnějšího a nebo jis neměl umyté ruce :-)
Venda
Venda
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wikis (novy) 18. 6. 2005 10:12

To co popisuješ se skutečně dělo. Občasné sekání MP3 skladeb mně taky štvalo, ale nemáš pravdu, že to dělalo po každé písničce. :wink: Ale ty restarty byly nepříjemný. Stávalo se mi to tak 1x za 14 dní. :) Jenomže všechno to, cos napsal přestalo dělat hned po nahrání novýho softu. Já osobně jsem s tím byl v servisu 2x. Poprvé když jsem měl telefon chvíli a chtěl jsem tam novější soft. Ten ale nevyřešil ty hlavní chyby, ten MP3 přehrávač atd. No a podruhé jsem tam byl nedávno, mám tam posledné soft a od té doby naprostá pohoda. MP3 bez zasekávání a ještě se ani jednou nestalo že by se foun sekl (a to jede nonstop, na noc nevypínám). Jo a to jak píšeš s tím Agile tak to je hovadina. Mám to puštěný na pozadí skoro furt když nejsu doma a v životě mi to nespadlo ani při psaní, prostě vůbec. Jak už jsem psal, nemá cenu někoho o něčem přesvědčovat. Kdo ho nechce, ať ho nepoužívá ale ať tady o něm nepíše fámy (spousta jich je sice založených na pravdě, ale jsou tak nafouknutý že mám někdy strach že SX1 vezme kladivo a umlátí mně ve spaní, jak je chybovej :lol: :lol: ). Pro mně prostě klady převládají nad zápory. :)
Wikis (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 18. 6. 2005 10:23

FW 15 byl az v dobe co jsem ho vyreklamoval a dostal zpet penize, cehoz nelituju, jsem rad ze jsem poznal WM, a nehodlam menit. Navic jsem nemel kabel, byl to telefon pro TM a kabel se nedaval.
Dobra, nebylo to po uplne kazde pisnicce, ale bylo to casto, a nebavilo me proad telefon vytahovat, odemykat, posunovat skladbu a pak zase a zase, to je proste kravina, na telefon co je na trhu tak dlouho. Agille se mi sekal, stejne jako i jine pouzivani GPRS, ale presvedcovat te nebudu, ver si cemu chces. To kladivo jsem mel vzit na sebe, pri koupi, usetril bych si zbytecny vydaje za cestu a hlavne spostu nervu :?
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Wikis (novy) 18. 6. 2005 10:27

Nevím co myslíš tím věř si čemu chceš... :) Nemusím ničemu věřit, já ten telefon používám 3/4 roku. :) Ale jinak... :tleskani Mimochodem máš pěkný pages, ale chtělo by to častěji aktualizovat. :eh :nenapadne :lol:
Wikis (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J-o-U 18. 6. 2005 10:33

Ja myslim ze dulezity je, ze jsme oba spokojeni, neni duvod k hadkam. Proto je taky na trhu tolik telefonu :D Diky za pochvalu, bohuzel na to nemam VUBEC cas, stejne jako na spoustu dalsich veci :?
J-o-U
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 18. 6. 2005 11:03

tohle by bylo neco pro radekm :D
by mam ukazal :))
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků