Škodí displeju (s tekutými kryštalmi) stlačenie prstom?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pade 8. 8. 2006 17:12

Škodí displeju (s tekutými kryštalmi) stlačenie prstom? (ten pripad ked su tam tie farebne kruhy) a čo sa mu môže stať?

//ConPower: Přesunuto do vhodnější sekce.
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 8. 8. 2006 17:18

no řekl bych stejně jako to když k tom u dáš magnet!! Takže pokud to přeženeš tak to ten displej nepřežije. Prostě to sprasíš napořád.
Divný je že já teď mám novej noťas od sony a tam musím hodně zatlačit a stejně je to jenom hodně špatně vidit až když to pustím když na to tlačím tak není nic vidět, když to pustím tak od toho odjede málá vlnka!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pade 8. 8. 2006 17:23

Ozaj, to mi pripomenulo: Ked som bol na vylete, kamoš našiel 2 magnetické guličky, priložil mi ich na displej z oboch stran (mam V3 RAZR) a displej sa tvaril ako vypnuty, a aktivoval sa vonkajší... To mi vysvetluje, ze ked zavrem/otvorim mobil, tak ten displej sa vypne/zapne pomocou magnetu v kĺbe?
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 8. 2006 17:29

Já jsem měl Motorolu T722i a na části s displejem byl zobáček, který zapadal do otvoru chráněného gumou. Asi je tam spínač.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod McZerro 8. 8. 2006 19:23

zhasínat displej magnetem je dost síla :lol: to tam spíš bude spínač, klidně i v kloubu. Jinak jestli rýpeš prstem do displeje má takový účinek jako když ti někdo jebe kladivem do hlavy. Když je to málo tak se vzpamatuješ, když tě ale jebne pořádně tak se ti rozjede hlava. To samé i s displejem :D
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Junior

Odeslat příspěvekod mazo 8. 8. 2006 21:14

pekne prirovnanie xexe ale musim povedat ze vystiznejsie (by) ma nenapadlo..je to tak. Je to nasilny cin a disp bud prezije alebo nie. Takze si uzivaj vlnky...
Voda všetko zaplavuje a zmýva ľudské hriechy...
mazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod danio 8. 8. 2006 23:22

ano ano pekne prirovnanie,len jedno nechapem,preco je tato tema v miestnosti pre motoroly...je to vseobecna otazka pre vsetky mobily nie?
Komu sa nelení,tomu sa čudujem!
danio
Junior

Odeslat příspěvekod jann 8. 8. 2006 23:35

:eh Ja si myslím ze tento topic patrí na Smetište.. Skodí môjmu mobilu voda ? :oboze Asi tak nejak..
> Dobrí umelci kopírujú, najlepší kradnú... <
jann
Junior

Odeslat příspěvekod PepiQ 8. 8. 2006 23:48

Myslim, ze se vsichni shodnem na tom, ze kdo si chce vychutnat jeste nakej cas svuj displej v puvodnim stavu, tak zadny tlaceni prstem na displej praktikovat nebude. :eh Urcite to displeji nijak nepomuze.
PepiQ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-v@n 9. 8. 2006 02:58

Get More From Life
T-Mobile SDA US
e-v@n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pade 9. 8. 2006 07:33

McZerro: Super!
e-v@an: (skoda ze ho nepraskol ten ujo)
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Johny[CZ] 9. 8. 2006 08:06

Tak to je fakt hustý, kdyby to bylo mohle tak bych se víc než bál:-D A on si ještě zahlásí že na něj moc tlačíme:-)
Johny[CZ]
Junior

Odeslat příspěvekod spage 10. 8. 2006 12:25

skodi tvemu oku stlaceni prstem?
spage
Junior

Odeslat příspěvekod AgentSvr 10. 8. 2006 16:01

Záleží pouze na intenzitě a síle tlačení na displej. Když se bude tlačit prstem fakt fest tak to dip. určitě poškodí. Jinak při menší síle se není čeho bát...
AgentSvr
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pade 10. 8. 2006 16:46

ja som to myslel len tak ci nevadi ked sa nahodou ten displej trochu stlaci, a urobi sa tam vlnka... Jasne ze som nechcel furt tlacit na ten displej a ci to vydrzi.
Pade
Mírně pokročilý