Jaké sluchátka koupit?? a kde!

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sevcik25 18. 7. 2006 21:36

Poraďte please jaké si mám koupit sluchátka k mobilu Nokia 3250!!!
zkoušel jsem od brachy ze SEw550i a ty hrály luksusně.
A tak se chci zeptat jestli znáte lepší jako třeba iPod nebo něco takeho
(hlavně na bassy a aby to umělo pořádně zařvat)

Předem dík za odpovědi.
sevcik25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rockstargames 18. 7. 2006 21:45

Poradim ti,kup si redukci na 3,5mm jacl a k tomu z ebaye sluchátka koss the plug,tam tě vyjdou i s dopravou na 16euro...Tady na alze stojej cca 900Kč,mám je z toho ebaye a max. spokojenost,predtim jsem mel problemy v metru kvůli tomu,že přehlušovalo dost zvuk,mel jsem ty od emgetonu cult e5ky,ted úplná pohodicka...snad jsem ti trochu hilfl :)
rockstargames
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sevcik25 18. 7. 2006 21:47

redukci mám a ze zahraničními obchody nemám zkušenosti.
sevcik25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sevcik25 18. 7. 2006 22:09

tak jsem si koupil ty sluchátka koss the plug našel jsem o nich spoustu good recenzí.
sevcik25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 18. 7. 2006 22:11

Ak chces basy a kvalitny zvuk, tak kup Sony MDR-EX71SL, alebo Sennheiser CX-300, ci Creative EP-630. Koss The Plug (alebo Spark Plug) maju asi najlepsie basy, no take vysky a stredy moc dobre nezahraju. Ja by som bral urcite tie Sony (dodavaju sa k telefonom SE pod oznacenim HPM-70) pretoze hraju fakt dobre a v priemere su aj lepsie hodnotene ako tie Creative ci Sennheiser (Sony tento druh sluchatok inak aj vymysleli). Potom ti este mozem poradit klasiku Porta Pro, ci ine fajnove modely od Sennheiser.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 18. 7. 2006 22:28

sevcik25 píše:tak jsem si koupil ty sluchátka koss the plug našel jsem o nich spoustu good recenzí.
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Martinez 19. 7. 2006 07:51

Makaveli2Pac píše:...

Slabý vejšky je imho obecná vlastnost všech Kossů - popravdě pořádný sluchátka stojej asi tolik co novej telefon střední třídy (samozřejmě pecky už to nejsou ani náhodou) takže já taky používám Kossy - KSC-11 :) .
In the beginning there was nothing. And the Lord said 'Let There Be Light!' And still there was nothing, but at least now you could see it.
Martinez
Junior

Odeslat příspěvekod Fipo79 19. 7. 2006 08:29

koss sporta pro+redukce nokia AD-46+nokia N70=maximální spokojenost
Fipo79
Kolemjdoucí