Zapůjčení telefonu do sítě 3G

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod qwee 6. 6. 2005 20:58

V záři jedu na tři měsíce do Japonska. Jsem student a nemám na to abych si koupil N6630 ne bo 6650. Jestli někdo víte o nějaké půjčovně nebo by jste byli toho srdce a na tri mesici vymenil svůj telefon za SE K700i.. Předem děkuji za jakoukoli radu.
Naposledy upravil qwee dne 6. 6. 2005 21:16, celkově upraveno 1
qwee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MarB 6. 6. 2005 21:05

qwee píše:jedu na tři měsíce do Japonska...nemám na to abych si koupil N66306/quote]

Neco mi tu nehraje...:nenapadne Většinou ti co jezdí do Japonska mají i na 6630. :mrgreen:

Ne, ne, je to zlehčuju ja vím, ale uvažovals třeba o koupi na splátky? To by šlo, ne?

(nevím jestli v téhle zemi najdeš někoho, kdo vymění, natož pak zapujči)
Soubojům se vyhýbej. Není-li vyhnutí, bij se jako lev.
MarB
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 6. 6. 2005 21:08

v japonsku ti 6630 ani 6650 nepomoze. je tam sice WCDMA ale neni to kompatibilne. ale mozno u eurotelu maju pasujuce aparaty na japonsku siet :)
aquila
Junior

Odeslat příspěvekod qwee 6. 6. 2005 21:18

Prave ze N6650 tam prý funguje..cetl sem to tady v jedné diskusi pod clankem. Jeden typek tam vypravel o vyletu do Japonska. Rikal tam jeste, ze 6650 pouzival eurotel k testovani podobny site tady u nas. tusim UMTS, je to tak??
Naposledy upravil qwee dne 6. 6. 2005 21:24, celkově upraveno 1
qwee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qwee 6. 6. 2005 21:23

Ale možná máš pravdu.. Dneska sem se ptal na roaming v T-mobilu a řekli mi že jo...ale že nemaj žádnej telefon kterej by tam fungoval..že prostě nemaj.. Na Go lince mi rekli ze mi staci tri-band..a v T-mobilu mi nabidli Motorolu Razr V3 (Quad band) - prý že možná bude fungovat.
qwee
Kolemjdoucí