NokiaMania - co na ten web říkáte...?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BluePirate 5. 6. 2005 14:05

Podle mého názoru je to ubohost sama, ve srovnání s SiemensManií a SEManií... :?
BluePirate {BJ}
BluePirate
Junior

Odeslat příspěvekod vratu 5. 6. 2005 14:06

Nevím no, tenhle web mě nezaujmul - taky jsem na něm byl tak 2*
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod adamek.jan 5. 6. 2005 14:07

Souhlasim, je to jak web od nejakeho zacatecnika.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AiR 5. 6. 2005 14:45

no aspon se tam dozvim aktualni verze FW
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Luke 5. 6. 2005 15:26

Pravdou je že web má kvalitativně nižší úroveň než spousta podobných projektů, ale na jeho obranu musím říct že až na šéfredaktora ho tvoří velice mladí kluci bez větších zkušeností. A když přihlédnu k tomuto faktu, tak to není zase tak špatné. Počkejte až získají zkušenosti. Jestli jim to vydrží, myslím že to bude pěkný web.....
Luke
Junior

Odeslat příspěvekod Jiří Hübner 5. 6. 2005 15:39

Jak tady psal Luke, tak má pravdu. Web běží teprve od začátku 2005 a od té doby se zlepšil, ale ne tak, aby měl na SEmanii. Na počátku SEmanie stál stejný člověk, Marek Hajn a vidíte, jaký je to teď dobrý server. NM dost lidí pomlouvá a já odpovídám, přijďte se tam kouknou za pár měsíců a uvidíte zlepšení... Vezmu třeba zdejší MM. Víte, jak vypadala, když byla 6 měsíců stará? A to je web, který měl už na začátku jinou úroveň. Možná to tam teď není nejlepší, ale to neznamená, že to tak bude pořád. Plánujeme mnoho další předem jistě úspěšných projektů, které zvednou jak návštěvnost, tak oblíbenost NM...
...I ta nejhorší hodina v životě má jen 60 minut...
Jiří Hübner
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 5. 6. 2005 15:56

[quote="Jiří Hübner"oVíte, jak vypadala, když byla 6 měsíců stará? A to je web, který měl už na začátku jinou úroveň.n/quote]
Vypadala takhle. :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jiří Hübner 5. 6. 2005 15:58

Dost velkej rozdíl, oproti dnešní, že...
...I ta nejhorší hodina v životě má jen 60 minut...
Jiří Hübner
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod party boy 5. 6. 2005 16:20

BluePirate píše:Podle mého názoru je to ubohost samam/quote]

no nemyslím že je ten web ubohý, vždyť jsou na začátku ale články v neděli se nedělá mi přijdou (nechci použít slovo trapné) ne tak vtipné
party boy
Junior

Odeslat příspěvekod Krejča 5. 6. 2005 16:42

Ty články v Neděli se nedělá s těma taky moc nesouhlasím, ale taky jsem tam redaktor a snažím se.
Žádný web nebyl SUPER na začátku, třeba se časem zlepšíme.
Laguna Grandtour 2,2dci dynamique
Krejča
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Hajn 5. 6. 2005 18:40

2BluePirate:
Nebudu tohle nijak výrazně komentovat. Pomlouvat a nadávat umí každý, ale něco předvést to ne. Pokud máte k webu nějaké výhrady, proč to nenapíšete přímo nám? Ubohý je jedině váš styl kritiky.
"Dobrá nálada vaše problémy nevyřeší, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet."
Marek Hajn
Junior

Odeslat příspěvekod Zelik 5. 6. 2005 18:57

Je to tak nadávat,pomlouvat umí každý...zkus udělat lepší web a pak přijd urážet :)
Je sice pravda,že web nemá takových kvalit jako SEmanie,ale viděl jsem spousty horších :wink:
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod M@ngo 5. 6. 2005 19:01

No mě se taky moc nezamlová...Prostě mě neupoutal a to by mělo být přece na jednom z prvních míst ne???
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior

Odeslat příspěvekod romulus 5. 6. 2005 19:16

Marek Hajn píše:2BluePirate:
Nebudu tohle nijak výrazně komentovat. Pomlouvat a nadávat umí každý, ale něco předvést to ne. Pokud máte k webu nějaké výhrady, proč to nenapíšete přímo nám? Ubohý je jedině váš styl kritiky.n/quote]
Čtenáři zde jen vyjádřili svůj názor, tak nebuďte zase dotčený a raději dělejte něco, abyste jejich názor změnil.
K webu, jako takovému, raději žádné výhrady nemám. To bych to zase schytal... 8)
romulus
Junior

Odeslat příspěvekod Driver 5. 6. 2005 19:39

Nic moc stránky, nechodím tam, byl jsem tam párkrát a ničím mě to nenadchlo
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Další stránka