Co vám na mobilu chybí k dokonalosti?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mickaelb 24. 6. 2005 13:48

2 Joan: Ted sem to testoval na moji 3200,takze kdyz nekdo vola, tak na leve funkcni klavese se objevi volby a v nich nejake moznosti (prijmout,odmitnout....)...na prave TICHO-prestane nahlas zvonit...takze zvednou to jde jen zelenym telefonkem( a taky v tech volbach, ale to nebude problem co ty resis, protoze to by jsi musel zmackout aspon dvakrat rychle za sebou).
mickaelb
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zaty 24. 6. 2005 14:51

Jeste stale mi chybi redukce na 3.5mm jack abych mohl pripojit kvalitni sluchatka, ale za chvili to bude vyreseno :)
zaty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janah09 25. 6. 2005 10:51

..moment.mi k dokonalosti(skromný dokonalosti, protože "nikdo není dokonalý..)- U K500i..to, že fotí hůř (v horších světelných podmínkách, umělém světle apod.-fotka zešumí-světlý tečky...??!!)než bývalý founy..což k vzteku, protože předchozí Sagem X-6 fotil úžasně(skvělá barevnost)..SIE c65ka oproti K500i fotila o mnoho líp(i při pas.displeji, a nižším rozlišením...parametry asi nejsou všechno..)-C65ka právě v horších sv.podmínkách fotila snad líp...dělalo to krásný fotky v polostínu-přitom krásně vykreslené...
Tohle mě žere.... :twisted:
omlouvám se,ale už tu vůbec není prostor, abych s váma mohla sdílet něco jinýho, než parametry..ale proto, že spoustu z vás mám fakt ráda, tak budu doufat, že se potkáme i někde jinde...nebo to občas zkusím-jestli tu už není lepší vzduch;o))
janah09
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPSS 25. 6. 2005 10:53

no ja si budu kupovat N91 takze me k dokonalosti nebude chybet nic
SPSS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 27. 6. 2005 10:47

Vlastně snad ani nic. Kdyby měl můj telefon všechny ty funkce, co teď letí, tak bych se určitě nezlobil, ale jinak je vybavený vším, co potřebuju. Na muziku můžu použít specializované zařízení a je to lepší, na focení taktéž. Tak o co jde?
RedeeMrd
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků