MP3 nebo mobil?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gromm 16. 3. 2006 11:14

will27: no tak já mám 9 alb a ještě mám 120 MB volných. Mě to stačí. Někomu to stačit nemusí...:)
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson

5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gromm 16. 3. 2006 11:25

ConPower: No právě, když používáš nabíjecí tak je musíš dobíjet, jak u mobilu...:wink:
A to, že můžeš koupit baterku do MPtrosky skoro všude je výhoda...:)

5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standys 16. 3. 2006 12:40

Myslím si že má budoucnost MP3 v mobilech a samotné MP3 přehrávače budou pasééé. Nevím jak kdo, ale mě by se nechtělo tahat po kapsách několik přístrojů. Takže jsem pro MP3, rádio, televizi i pořádný foťáček s optickým zoomem v jednom mobilu. Hezky všechno pohromadě :wink: :idea: :arrow:
standys
Junior

Odeslat příspěvekod will27 16. 3. 2006 13:01

Ten kdo bude chtit kvalitu,si radeji koupi vse zvlast.... To je taky duvod,proc se dnes jeste prodavaji klasicke gramofony( a jsou hooodne drahe)....zadny profik nepouziva CD.... a to je diky te kvalite.... To same plati pro fotaky....Nikdy telefon nebude delat pekne ostre fotky...to je fyzikalne nemozne... to by musel nekdo vymyslet jak osidit optiku... Ani kompakt se nevyrovna zrcadlovce... A navic mit vse pohromade je hezka myslenka,ale kdyz dojde baterka v nevhodnou dobu... :roll: Proste a jednoduse...tel. je na volani...
will27
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kalll 16. 3. 2006 13:12

Nemůžete to přece házet všechno do jednoho pytle. Jsou různé MP3 přehrávače - všechny ty malinkaté flashky s 128MB až 2GB používané na poslech při dojíždění jsou podle mě dneska docela dobře nahraditelné mobilem (dokonce bych řekl, že mobil je i lepší), ale na MP3 player s 60GB diskem, skvělou kvalitou zvuku a spoustou funkcí mobil nemá.
Taky jde o to, že k běžnému mobilu (tím teď nemyslím SE Walkman) dostanete většinou naprosto otřesná sluchátka, která se hodí zase jen na ten občasný poslech při dojíždění...
Takže závěr:
Miniaturní flash MP3 s pamětí 128MB - 2GB vs. mobil > vítězí mobil,
ale pořádný přehrávač s pořádnou pamětí vs. mobil > mobil sucks.
kalll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gromm 16. 3. 2006 13:12

will27: No tak v MPtrosce a fotáku ti taky může dojít baterka v nevhodnou dobu...:)

Gromm
Pokročilý

Odeslat příspěvekod matho83 16. 3. 2006 13:42

standys píše:. Hezky všechno pohromadě :wink: :idea: :arrow:-/quote]

no pokial bude dobra vydrz tak buducnost je jasna :hm , ale inak :roll:

Gromm: ale tak 2veci samostatne ti urcite vydrzia dlhsie ako jedna :hm :mrgreen:
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Am!go 16. 3. 2006 17:35

souhlasim, až budou lepší zdroje energie, všechno do jedný krabičky :twisted:
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pickun 16. 3. 2006 19:13

Me se libi mp3 prehravac v mobilu vic, nez samotenej mp3 player :!:
Pickun
Junior

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 16. 3. 2006 21:28

kalll píše:Nemůžete to přece házet všechno do jednoho pytle. Jsou různé MP3 přehrávače - všechny ty malinkaté flashky s 128MB až 2GB používané na poslech při dojíždění jsou podle mě dneska docela dobře nahraditelné mobilem (dokonce bych řekl, že mobil je i lepší), ale na MP3 player s 60GB diskem, skvělou kvalitou zvuku a spoustou funkcí mobil nemá.
Taky jde o to, že k běžnému mobilu (tím teď nemyslím SE Walkman) dostanete většinou naprosto otřesná sluchátka, která se hodí zase jen na ten občasný poslech při dojíždění...
Takže závěr:
Miniaturní flash MP3 s pamětí 128MB - 2GB vs. mobil > vítězí mobil,
ale pořádný přehrávač s pořádnou pamětí vs. mobil > mobil sucks.
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod spage 17. 3. 2006 22:14

ipod video-je malej, respektive ma malou houbku, takze se pohodlne vejde do kapsy, peknej displej, slusna vydrz, peknej design, super ovladani,(nechci ale dalsi flame war) a k tomu nejakej mobil treba mpx220, 6681 nebo tak, integrovany reseni sux
I'm gonna fight 'em all
A nation army couldn't hold me back
They're gonna rip it off
Taking their time right behind my back
spage
Junior

Odeslat příspěvekod Mike-biker 17. 3. 2006 23:19

jezdím na kole a měl jsem dilema: levný mobil + mp3 přehrávač, nebo W800i. No, :lol: vybral jsem si. Ještě nikdy jsem neposlouchal tak dlouho a netelefonoval tak často, abych mobil vybil. Mám nabíječku ´v autě i v práci a doma. Takže mě to nepálí.
iPhone Xs Max 256GB Space grey.
iPhone 7 32 Silver as reserve.
APPLE MacBook Pro 15". 4 x 2,5 GHz Intel i7 + 256GB SSD.
Mike-biker
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Redswift 19. 3. 2006 13:32

Kdybych nemel prehravac drive jak mobil s MP3, tak bych nejspis tezko uvazoval nad jeho koupi, ale v te dobe jeste nebyli schopne mobily na hudbu.
Alcatel OT Easy, Nokia 3310, Siemens MT50, Siemens M65, SE K750i, SE K800i, Samsung Galaxy S, LG G2, LG G6
Redswift
Junior

Odeslat příspěvekod 14.jirik 19. 3. 2006 13:57

ja uz mobil jedine s mp3 me 512MB staci a kvalita sice neni dokonala ale dost dobra
M600i 1GB M2
14.jirik
Junior

Odeslat příspěvekod -Pampuch 19. 3. 2006 14:01

Já jsem si zezačátku chtěl pořídit nějakej dobrej mobil s mp3, ale koupil jsem si raději normální mp3. (iPod). Nemůžu si ho vynachválit, přece jenom mobily pořád nejsou tak dokonalé se zvukem, prostředím atd...
-Pampuch
Kolemjdoucí

Předchozí stránka