nejlepší old school mobil

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 5. 5. 2008 20:17

Michal.P: Ja ho kdysi mel a ted lituju ze jsem ho prodal. Ale zrusil jsem takhle celou sbirku protoze uz to nebylo kam davat a clovek to stejne nestihal doplnovat.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 7. 5. 2008 22:52

3310 :potichu
Obešel já polí pět!
mareq0
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 9. 5. 2008 16:08

Podle me 3310 ale z vseobecnyho hlediska rikam 5110 :-)
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwertom 9. 5. 2008 17:11

No již brzy bude mít za sebou prvou pětiletku v mých službách Siemens ME45.. Takže já nominuji bez uzardění na best old school právě tento přístroj. Jediné, co mi na něm odešlo, byla gumová krytlka konektoru nabíjení.. až v posledním půlroce se mírně porušila ochranná folie na některých klávesách a popisky blednou. Jinak je ovšem stále v pěkném stavu - plasty jsou kvalitní a nepodléhají povrchovému odírání, stále mají svou lesklou povrchovou úpravu a jen pár hlubších vrypů po menších pádech nešťastnou náhodou prozrazuje - že léta běží. S ohledem na to, že jde o přístroj se zvýšenou odolností, urgentně pociťuji nutnost sehnat mu novou krytku nabíjení a konektoru pro anténu - pokud o nějakých víte, nenenchávejte si to pro sebe:-)
t
qwertom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kiwi 9. 5. 2008 18:33

vzdy sa mi ten telefon pacil, nemohol by si uploadnut nejake fotky? dik
a inak naj old school mobil je urcite siemens c35i
Kiwi
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 9. 5. 2008 18:47

no ja sem pro legendu a tou je pro me 3310, dyk ten telefon je mezi mnohymi popularni i dnes!!!! :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod qwertom 9. 5. 2008 19:31

Pro kiwiho: mohu se o nějakou old style fotečku pokusit, ale nevím, kterak ji umístit do této diskuse. Zkus mi prosím poradit via SZ či uvedením nějakého odkazu. Ještě jsem neupřesnil že můj B:O:S:M: je ME45- Winter edition***
t
qwertom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 9. 5. 2008 20:18

ME 45 pokladam taky za velmi povedeny mobil.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Azalix 13. 5. 2008 14:01

Motorola V547 aj po 4 rokoch drzi bateriu 4 dni bez problemov. Neznicitelny mt. Mam sice prasknuty predny kryt, ale vsetko inak funguje na 100%
"Je smutné, ak si niekto myslí, že tam, kde je, pre neho neexistuje žiadna príležitos?, ale myslí si, že by sa mu viedlo lepšie inde."
Azalix
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kotrcka 14. 5. 2008 17:40

ericsson a2628s - moj prvy :-) a stale vo vynikajucom (vonkajsom) stave. tlacitka sa kazili (ako na vsetkych a2628-kych), uz su podlepene alobalovym kruzkom namiesto kontaktov - a ide to.
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suah 18. 5. 2008 15:22

U mna jednoznacne 3310 - bol to jeden z mala telefonov, s ktorymi som bol pomerne dlhy cas spokojny. A to ani nestal tak vela, predovsetkym na tu dobu :D Az mi tak bolo luto, ako rychlo siel vyvoj telefonov...ked bol uz zrely na vymenu...
suah
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dali007 18. 5. 2008 16:16

stedy píše:Já pořád vzpomínám na Benefon Twist.
Jaky Twist, snad TWIN ne? :oboze Meli jsme je na firme, ale to zpracovani stalo za h... :oops:
dali007
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků