Utopili jste někdy mobil ve vodě?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 2. 2. 2006 17:02

Ještě dávno když jsem měl Nokia 5210 utopil jsem ji v bazénu. :cry: Ale pak ji stačilo vysušit fénem a zase fungovala :mrgreen:
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Junior

Odeslat příspěvekod Am!go 2. 2. 2006 17:05

Kámoška nechala u vody mobil, přišla vlna a mobil umřel :mrgreen:
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod enrique15cz 2. 2. 2006 17:33

jj v zachode sem ho utopil!!!
enrique15cz
Junior

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 2. 2. 2006 18:04

no v takovym malym bazenu se mi povedlo utopil 3310, bazen mel asi metr hloubky a on me tak hodil, tak sem si stoupla a kamoska me tam jeste dvakrat zatahla pod vodu... To uz milacek nerozdejchal.... :cry: dodneska toho moooc lituju
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod malej_Ota 2. 2. 2006 18:12

Když jsem měl ještě Erika R320 zkoušel jsem kolik vydrží pod vodou.
Výsledný čas byl asi dvě minuty, poté se vypnul a po vysušení běžel dál....
Měl bych ho dodnes, kdyby mi ho někdo neukradl.... :(
Jinak občas telefon přitopim při dešti....
OI
malej_Ota
Junior

Odeslat příspěvekod simp 2. 2. 2006 18:19

Několikrát. Siemens M50 - funguje dodnes.
simp
Junior

Odeslat příspěvekod wesi 2. 2. 2006 18:40

Utopenim mi bohuzel umrela dvakrat 3310, jedno sla do cca 5 metru hluboky studne( sla ke dnu, cca 9 metru, tak uz ji nikdo ani nevylovoval) a druha mi zajela do kaluze a uz to nerozchodila. V kaluzi jsem taky nedopatrenim utopil Motorolu V600. Za silnyho deste sem netrefil kapsu u kalhot, tak sem ji zkusil chytit na spicku boty (jako hakis) ale v tom svihu sm ji nakop a odletela si to otevrena do nedaleke kaluze, kde zhynula. A este pro zajimavost: Sony Ericsson K700i mi omylem taky vypadl z kapsy kdyz jsem nasedal do auta, no a zadnima kolama sem ho usmrtil.
wesi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lowend 2. 2. 2006 18:48

Já osobně naštěstí ne, ale otcovi v práci nějaká snaživá babka smetla Siemens A50 do barelu s vodou, vytáhla ho a položila zpátky na místo. Když otec zjistil, že je telefon mokrý, tak babka samozřejmě zapírala. Nakonec se vysušil fénem a nic, nejel. Mysleli jsme, že je po něm, ale po 4 dnech začal opět fungovat. A jede dodnes a už to je více než 2 roky...

Jinak, kamarádi: 3310 utopená v polévce, ale přežila, 3330 v čaji nepřežila...
Lowend
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 2. 2. 2006 18:57

wesi píše:Sony Ericsson K700i mi omylem taky vypadl z kapsy kdyz jsem nasedal do auta, no a zadnima kolama sem ho usmrtil.

dobry :D , btw. jak som cital ten cely prispevok tak mas tym pomerne dost skusenosti :mrgreen:

no ja zatial nic, ale fon nesetrim ani v dazdi, ujde sa mu :)
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod groll 29. 1. 2007 09:57

Podařilo se mi utopit svůj telefon B-Q EL71.
Nemáte někdo nějaký osvědčený recept, jak takový telefon co nejlépe zachránit? :oboze
groll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DarkLady 29. 1. 2007 10:18

Od jednoho bývalého technika mám takový recept. Osobně nevím, ale jako technikovi mu věřím. Když se utopí mobil úplně: do záchoda, do kýble, do bazénu, tak vzít sklenici, naplnit jí vodou a telefon tam přehodit a s takto "zakonzervovanym" mobilem co nejdřív do servisu. Prý se ještě nestalo, že by ten telefon nezachránil. Ještě jsem zapomněla, že se musí vyndat baterka...
On ten telefon totiž začíná podlehát oxidaci, až když se z vody vytáhne
+ 23.6.2007
DarkLady
Junior

Odeslat příspěvekod ARS 29. 1. 2007 10:33

Tak tak, kym je vo vode, oxidacia postupuje pomaly, ked zacne schnut, ide to podstatne rychlejsie.
Opravár mobilných telefónov už od roku 2000.
ARS
Servisák

Odeslat příspěvekod Coyotte 29. 1. 2007 11:27

Jednou sem ho nechal venku na lavičce, přišla průtrž a byl plnej vody. Vyndal sem baterku, rozebral, vysušil a fungoval normálně dál. Byla to 3310-ka :tleskani
Samsung Galaxy S4, White + Kingston 8GB

Winner never quit, quitter never win.
Coyotte
Junior

Odeslat příspěvekod skrizak 29. 1. 2007 13:08

:pozor2 nekde jsem cetl, ze pomaha na utopeny mobil nocni koupel v destilovane vode a pak pry by mel bezet... ale nikdy jsem to nezkousel,protoze jsem nikdy mobil netopil:) :pozor2
skrizak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fido+ 29. 1. 2007 13:12

Ja ho jednou utopil v sudu s prevodovym olejem. Nijak zvlast se ho to nedotklo a fungoval. Jen ho bylo potreba trochu vycistit. Ale olej to spis nakonzervoval nez aby tomu uskodil.
Fido+
Expert

Další stránka