Je škodlivé mít přes noc mobil u postele?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fales 12. 1. 2006 17:14

Podle me to skodlivy vubec neni.

Jinak ja si davam mobil na noc do Offline profilu... :mrgreen:
fales
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Action.man 12. 1. 2006 17:47

Možná to trošku přeženu, ale mít mobil v kapse gatí, je pro pány to samé, jako by jste si u svého skvostu nosili celý den mikrovlnku... a to moc zdravé není ... takže se spaním je to neco podobneho .. podle me ..
Action.man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Am!go 12. 1. 2006 19:55

M. píše:Jakekoliv elektomagneticke vlneni muze skodit, odbornici ani nedopurucuji si poustet na noc hudbu nebo spat vedle radiobudiku. Mluvim tedka o spanku, ze to muze mit vliv.
Vypnuty pristroj snad uz ne, takze to bych neresil...

Už asi 7 let spim s radiobudíkem nad hlavou a usínám pouze se zapnutym rádiem (fce sleep) a nutno podotknout, že zatim nemagořim a nemam to ani v plánu :pozor2
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sh4dow 12. 1. 2006 20:37

ja mam mobil zapnuty 24h denne ked spim mam ho asi 50cm od hlavy a doteraz som nezaznamenal ziadne vedlajsie ucinky :). Podla toho co zistili vedci mobil moze velmi malo ovplivnovat ludske telo resp. mozgove centra len v pripade ze ho drzite u hlavy a TELEFONUJETE kedze vtedy je zvysena intenzita signalu (ziarenia) okolo mobilu inac je mobil uplne neskodny...
Sh4dow
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 13. 1. 2006 00:48

Action.man píše:Možná to trošku přeženu, ale mít mobil v kapse gatí, je pro pány to samé, jako by jste si u svého skvostu nosili celý den mikrovlnku... a to moc zdravé není ... takže se spaním je to neco podobneho .. podle me .. /quote]
Tak na to se můžeš vymlouvat partnerce, ale nás neukecáš :lol:

to Howard: Manželku asi nepřesvědčíš, jedině že by si přečetla o blahodárném účinku mobilu na spánek v nějakém ženském časopise :)

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Riddick 13. 1. 2006 05:42

Už pár let chrápu se zapnutým mobilem u hlavy a poslední dobou dokonce se dvěma mobilama a můžu říct, že úroveň mé blbosti se mění jen v závislosti na počtu piv. :hm Taky si myslím, že u mobilů je nastavenej limit pro vyzařování SAR tak aby nebyli zdraví škodlivý. No a i kdyby se dokázalo, že po pár letech používání mobilu budu blbej jak tágo, tak volám a píšu vesele dál, protože jsem na něm už pár let závislej. :lol:
"I tučňák je jenom člověk"
Riddick
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coyotte 13. 1. 2006 07:30

Težko říct jestli je škodlivější to, když ho máš v noci u postele a netelefonuješ nebo to když za den uděláš třeba 50 hovorů. Každopádně je fakt, že ta věcička asi něco vyzařuje a že by to klidně možná po několika letech mohlo být znát na zdraví některých méně odolných jedinců Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že když ti práce a nebo cokoliv jinýho nedovolí si ten mobil na noc vypnout tak je to stejně tak nějak jedno. Já sem třeba zrovna jeden z těch co ho maj zapnutej 24 hodin denně.
Samsung Galaxy S4, White + Kingston 8GB


Winner never quit, quitter never win.
Coyotte
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 1. 2006 07:32

Mikrovlnku u gatí? :lol:
Větší kravinu jsem ještě neslyšel...
Můžu jen říct, že pitomé Kefírové mlíko vyzařuje mnohem víc (ikdyž jde o trochu jinou energii, ale stejně nebezpečnou) než nějaká mikrovlnka, nebo dokonce mobil.
A když někdo tvrdí, nedávat telefon do kapsy u kalhot, to si ho máme dávat do náprsní kapsy - tak to good luck, z bláta do louže.
Dneska vzduchem líta tolik elektromagnetického smogu, že jeden telefon poblíž hlavy nemůže ublížit.
Anonymni

Odeslat příspěvekod Howard 13. 1. 2006 08:42

Jedině tehdy mi začne bolet ze spaní s mobilem hlava, pokud mi bude někdo furt vsugerovávat, že je to škodlivé. Že? :)
Howard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 13. 1. 2006 09:38

myslim, ze spat se zapnutym mobilem nicemu nevadi. ale na druhou stranu je pravda, ze prehnane moc telefonovani cloveku zrovna taky neprospeje. mobil opravdu funguje podobne jako mikrovlna trouda, tudiz rozkmytava a tim zahriva molekuly vody. a jelikoz mozek je skoro sama voda... udajne hovor o delce cca 45min, cloveku ohreje mozek az o nekolik desetin stupne. jednorazove to samozrejme nebezpecny neni, ale kdyz to nekdo udela nekolikrat denne po dobu deseti let.... kdo vi
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 13. 1. 2006 09:59

Skodlivy to na takovou vzdalenost nebude.. Jinak ja mobil jsem driv vypinal (jenom kvuli delsi vydrzi baterky), ale ted uz to nedelam..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stripped 13. 1. 2006 10:36

Mobil nevypínám ani na noc (charakter práce) a asi 2 roky ho používám i jako budík ale mám ho položený vedle postele na koberci.
Stripped
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 1. 2006 10:37

Tak to musíš při vstávání dávát bacha, aby jsi na něj nešlápl. :lol:
Anonymni

Odeslat příspěvekod davidtichy 13. 1. 2006 11:40

Tak nechávej v jiném pokoji manželku :-D Někde jsem slyšel že je to škodlivé, když je ve stejném pokoji celou noc :-D
David T. [Alcatel OTC -> Ericsson T10 -> Alcatel 501 -> Samsung T100 -> Motorola V300 -> Motorola MPX200 -> Motorola MPX220]
davidtichy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 13. 1. 2006 11:41

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To by nešlo.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků