POUZIVATE WAP?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TomK 9. 1. 2006 14:54

Ano, pouzivam WAP, ale pouze diky tomu, ze jej mam za 6hal/kB. Za normalni cenu je to nepruchodne.

Ma nejpouzivanejsi stranka je Meterorologicky Radar CR: http://www.chmi.cz/meteo/rad/data/aktual.gif .
Koukam na ni pres svuj ucet na http://www.wlist.cz (zmenseny vyrez pomoci sluzby wapkamera).
TomK
Junior

Odeslat příspěvekod Howard 9. 1. 2006 15:01

Wap jsem používal od prosince 2003 - duben 2005 kdy jsem měl Eurotel Data Nonstop. Datové přenosy na wapy byly zároveň v ceně EDN, což bylo velmi fajn.
Od té doby jsem WAP využíval pouze zřídka, ono je to totiž moc drahé. Mobilní operátoří ZABÍJEJÍ WAP cenou za jeho používání. Opravdu nedam 2 Kč za přečtení tv programu a 20 Kč za chvíli icq komunikace přes Cmessenger, atd...

EDIT: S tim cmessengerem jsem se spletl. Slo o icq pres wap (napr. wap88.com atd...)
Naposledy upravil Howard dne 9. 1. 2006 15:10, celkově upraveno 1
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 1. 2006 15:02

Mobilní ICQ nejede přes WAP :wink: . Mně stojí chvíle (tak 5 minut) na Jimmu maximálně dvě korunky (obecně, je to podle dat). To už je ale trochu OT.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Well-being 9. 1. 2006 15:20

Uznávám, že na wapu je mnoho užitečných informací, ale za ty peníze, nechť si to operátoři strčí za klobouk. Užitečné informace lze dostat z jiných zdrojů podstatně levněji.
Well-being
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DJ_RADIO2 9. 1. 2006 16:03

Muj telefon nema sockety, pouzivam icq pres http wap nebo primo wap.tjat.com, neplatim za data.
DJ_RADIO2
Junior

Odeslat příspěvekod genius.t 9. 1. 2006 16:40

wap i web jedine pres operu mini a jen pres APN Internet (7hal/kb).
jinak jsem schopnej za mesic dat i MB dat.
"Jak Vy k My tak My k Vy"
genius.t
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 9. 1. 2006 19:32

Wap nepoužívam...
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod Pickun 9. 1. 2006 20:40

Nepouzivam :arrow: drahe
Pickun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh4dow 9. 1. 2006 21:33

no je to pomerne lacnota u T-Mobile cez GPRS a Data Start za 99,-Sk na mesiac a mozes wapovat skoro kolko chces (10MB na wap je dostatok)
Sh4dow
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 9. 1. 2006 21:44

WAP nepouzivam... :pozor2
fales
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dirk 9. 1. 2006 21:53

WAP pouzivam denne. Za 150 Sk v Orange je nielen 10 MB, ale aj 50 sms a 10 mms, obidvoje na Orange.
Dirk
Junior

Odeslat příspěvekod Já Osobně 9. 1. 2006 23:38

WAP ano, ovšem za cenu GPRS, viva la Opera Mini :wink: iDNES, MM, Wikipedia, Google, IDOS a tak...

Já Osobně 8)
Já Osobně
Pokročilý

Odeslat příspěvekod fury_only 10. 1. 2006 13:41

Používám jej hlavně na stahování mailů skrz soft od seznamu, dále pak na posílání SMS skrz oskárka a hlavně opera mini......No a klasika, televizní program, sportovní výsledky, program kin... 8)
Rulezzz...!!!
fury_only
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bungo 10. 1. 2006 15:12

Ja si taky myslim, ze operatori zabili wap cenou. Jinak by to byla IMHO hojne vyuzivana sluzba.
-----
Ja se taky na wapu mrknu na jizdni rady, MHD, nebo obcas sportovni vysledky. Parkrat jsem pres nej nasel lekarnu, bankomat...
-----
Ale hrat na wapu hry nebo jinak se bavit je jen plytvanim penez :-(

A pritom se mi wap jako sluzba velice zamlouva... Jen ta cena...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
Junior

Odeslat příspěvekod l.i.b.r.a 10. 1. 2006 15:44

na wap nechodim, moc drahe, jinak bych tam chodila a neco si nasla... maximalne zajdu na domovskou stranku ET a nebo icq, v noci z postylky kdyz nemuzu spinkat :twisted:
3310 -> OT 311 -> C62 -> 3410 -> C55 -> 3220 -> mpx200 -> gx29 -> E50 -> KM900 Arena - > ? :-P

š.ť.á.p.i ví :wink:
l.i.b.r.a
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků