Opravit?Zahodit? SX1

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Baxnop 16. 11. 2005 23:57

Je to chvile co sem znicil displej na sx1,ted kdyz ji zapnu cast displeje se rozsviti a pak telefon celej umre :-( .V siemensu mi vodhadli cenu vopravy na 3500,- coz se nevyplati :-( a kdyz koupim jen dislepj nekde na netu okolo 1000,- tak zas nemam zaruceno ze to bude fachat,tak si tak rikam jestli mam do toho vrazet prachy nebo ne??? Co byste mi poradili???
Baxnop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod huncut 17. 11. 2005 00:07

Pokud bys nekde sehnal samotny displej a ses sikovny, tak jo. Jinak uz se to opravdu nevyplati.
huncut
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirek6600 17. 11. 2005 00:32

Takze jestli jsem to zpravne pochopil tak se neda z toho telefonu zavolat tudiz to neodnes jen display.Nebo je rozbitej jen display a kdyz vytocis cislo a das volat tak se dovolas,pokud jo tak to za opravu ztoji ale jinak ne. :)

A navic tady nebo na symbianforu je navod jak display vymenit jelikoz pokud se nemylim tak to tam prave taky nekdo resil.A na display pres net mas zaruku nebo ne.
mirek6600
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borsuk 17. 11. 2005 00:49

Člověče,neviděl bych to tak tragicky,v tom servise to krapet přehnali,nééé?Koukni sem:

http://www.telel.cz/telel/velko.php?cla ... dily&wey=3

pokud jsi trochu zručný a je to jenom displej,tak si to vyměníš sám,postup rozborky SX1 je tuším na siemensmánii,Ovšem pokud jsi poškodil třeba desku a sám si netroufáš,tak to nemá smysl!! :roll:
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod murco 17. 11. 2005 09:04

Podla mna vymenit ho nemoze byt az tak velky problem...na tvojom mieste by som mobil nemenil sak sx1 je vyborny telefon....
n8110>Trium aria>n3310>alcatel OT 501>n 3510>n7110>siemens S55>C55>n6610i>K750i
murco
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baxnop 17. 11. 2005 21:17

asi mate pravdu,zkusim to vopravit,navic sem nasel na netu displej za 1000,- ,,,,, jiank telefon v pohode nabehne takze to bude snad jen displej :-( tak uz jen na nej musim nasetrit :-D
Baxnop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cream 17. 11. 2005 21:50

skoro vsetky siemensyby mali ist dokosa :!: :twisted:
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 17. 11. 2005 21:55

Proč pak nám tu Svanky VyVoláváš flamewar? :twisted:
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod free 17. 11. 2005 22:33

prodam ti display za 1100 i se zárukou nový komplet :) foto ti pak pošlu. když tak pisni na mejla pepamachacek@seznam.cz
free
Junior

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 17. 11. 2005 22:34

Doporučuju zkusit opravit - já myslim, že víc skazit nemůžeš. Když já si vzpomenu jak jsem si vyhrál s m35i. :-) To je lepší než lego.
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 17. 11. 2005 22:35

"Chcem Siemens CX75 " toto mas Svanky v podpise a pises ze :"skoro vsetky siemensyby mali ist dokosa" nejak mi stoji rozum z toho :D:D
Andrew-DC
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standa_pochcalpadlo 17. 11. 2005 22:52

Tak ho třeba chce právě proto aby ho mohl hodit do koše. Lidi jsou různý... :D
Motorola AMIO (bez fw zásahu) -> Siemens m35i (kompletně fw přizpůsobený) -> Siemens m55 (začátek patchování) -> Siemens m65 (patches rulezzz), Twist -> Slyším Vás -> Odepiš + Twist
standa_pochcalpadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baxnop 18. 11. 2005 15:54

takze sem se defin rozhod,objednam ten displej a zkusim to vymenit,snad to neni nejak slozity! snad se podari....... http://siemensmania.cz/content.php?id=471
Baxnop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 18. 11. 2005 16:18

vyborne Baxnop, skoda takeho mobilika ako je SX1 ;)
Andrew-DC
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků