Co vydrzel vas mobil?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Terorista al-Katel 5. 5. 2005 23:44

Pět let jsem používal Alcatel OT 303.
Pět let jsem si s ním ve volných chvílích házel - vyhodil tak 10 cm do vzduchu a zase chytil. No, a občas taky nechytil.
A po těch pěti letech mu z nějakého důvodu upadla anténa. Fakt nechápu proč... :hm
Alcatel OneTouch Club db (2001) -=> Alcatel OneTouch 303 (2001) -=> Nokia 3310 (2005) -=> Siemens M65 (2005) -=> Sony Ericsson K800i (2008)
Terorista al-Katel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod plysatko 6. 5. 2005 06:15

Kamarád měl Siemens S10 nebo tak nějak a ztratil ho v lese. Čtyřikrát pršelo a za měsíc tam náhodou šel se psem a ten ho vyhrabal z trávy. Stačilo nabít baterku a mobil jel jako nový! Pak mu přišel účet od Oskara za tři a půl tisíce, tak s telefonem škrábl o zem a bylo po něm. To už nevydržel.
HTC Universal, Pentax Optio 750 Z, Canon i9950 spdi
plysatko
Junior

Odeslat příspěvekod RodneyM 7. 5. 2005 10:08

Měl jsem docela hafo mobilů,ale např.:se Sagemem RC922 jsem si nepřetržitě hrál fotbal bez následků,se Sagemem RC825,který jsem našel venku a šel zapnout,ale hlásil:Sim blokován jsem si kopal asi 500m,než jsem došel do školy,kde jsem do dal do vody a pořád šel.Se Samsungem R210s si zase kámoš neustále hrál hakis a moje přeposlední Motorola T720i skončila v louži.
RodneyM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 7. 5. 2005 10:44

Nejvice toho ai vydrezal N5110 a N3310
Tyto telefony jsem nekolikrat utopil, spadly me z kola za jizdy, na lyzich a nic, teda si 4 jsem odelal display ale to bylo tak jedina o 3310 pak zacal praskat plast kolem
sroubku v horni a dolni casti
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod X-men 7. 5. 2005 10:57

Já pravidelně rozlouskávám skla a displeje na downhill-ovým kole.A jednou mi pes rozkousal SE t105 (nebo jak se jmenoval).
"Nenutim nikoho, aby mi uvěřil,já dukaz nepotřebuji. . ." Bram Stoker
X-men
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@ngo 7. 5. 2005 11:20

Moje sestra dva měsíce po koupi nové 7200 zapla pračku a...hledala mobil asi den.Pak si vzala gatě a tam nějakej promočenej hadřík...Na 2 měsíce ji hodila do opravny a stejně už se nerozchodila.
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior

Odeslat příspěvekod Machi 7. 5. 2005 13:12

Vidíte :) a nikdo, krom jedonoho fotbalového případu, jste nedokázali rozbít odolný mobil. Asi před 8 měsíci jedu na kole, mobil zazvoní, za jízdy pracně vyndám z kapsy a bum, mobil na zemi, bylo to na nějaké polní cestě) jenže za mnou jeli 4 kamarádi a jeden z nich jej samozřejmě přejel :sad: odnesl to displej, křížem krážem prasknul, ale kryt byl až na škrábance ok :shock:
A tím končí tato epizoda.
Machi
Junior

Odeslat příspěvekod Filda 7. 5. 2005 13:15

mýmu se nic nestalo jen občas padá ze stolu a maximálně upadne zadní kryt. (To je prej odolnější než většina normálních mobilů)
Ericsson A1018S, Siemens C35i, Siemens C60, Siemens CX65 ,Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson W580i
Filda
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.white 8. 5. 2005 08:23

Mel sem nokii 3410, mel sem ji rad, mel sem... Prozila se mnou spoustu dobryho, ale spis spatnyho dvakrat si zaplavala v zachode vzdycky to rozchodila, jednou se klouzala po snehu {asi pul sjezdovky} a nakonec se chtela projet po asfaltu kdyz mi vypadla za jizdy z kola. Bohuzel si nevsimla projizdejiciho automobilu a to byl jeji def. konec dodnes ji mam ve skrince jak je na kousicky, zbohem... :D 8)
V jednoduchosti je síla...
Mr.white
Junior

Odeslat příspěvekod Venda 8. 5. 2005 09:03

Moje Siemens S55 vydržela kompletní prací cyklus v kapse kalhot, kupodivu po vysušení fungovala, ale po čase začala vynechávat - servis odmítl s ní něco dělat. Po delší době jsem koupil novou baterii a funguje opět dál. Snad jediná vada na kráse je, že pod krycím sklem displeje je skvrna od vyschlé vody, při podsvícení displeje ale vidět není. Zřejmě cklus máchání nebyl dokonalý :-)
Venda
Venda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alkalin 9. 5. 2005 11:46

Já zase jel někdy v roce 99 na motorce a mel jsem na opasku tehdy bomba mobil SONY Z1. Bunda do pasu přizvedla mobil a on žuch asi v 70km/hod na zem. K tomu jel za mnou autobus kterej ho dokonale rozebral. A výsledek? Kryt od baterky i s baterkou jsem našel, zacvaknul a mobil fungoval bez problémů (a dodnes mýmu taťkovi)!!!
alkalin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vipburgr 9. 5. 2005 12:24

Můj předešlý mobil toho vydržel dost a stále funguje - jsou to různé pády, odrazy od zdí a jízda po koberci.
SE rulezzzzz SE S700i rulezzzzz
vipburgr
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 5. 2005 11:45

Stalo se to asi před rokem z bazáče sem si koupil jetou nokii 3210 byla v poho po týdne jedu s máti k babče bydlí v paneláku .jedem výtahem mě zrovna přijde smska a moje máti se nešikovně otočila a rukou mi vyrazila foun letěl asi ze 4 patra do šachty .sem zastavil a šel sem pro něj byl asi na 8 části v šachtě narazil na nějaký to poháněcí kolo. displej kupodivu nebyl prasklý akorát baterka která ležela opodál připomínala něco jako zvohlý pendrek.. kryt prasklej, sem koupil novou baterku i kryt vše ostatní bylo v poho sice sem vypotřeboval asi celý vteřinový lepidlo ale mobil funguje úplně jako nový. ale jde znát to, že sem použil to lepidlo. :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Murmi 16. 5. 2005 18:18

V jedné z diskusí, už jsem tady psal, že mi bývalá N7250 zůstala v kapse u kalhot a byla vyprána v pračce s ostatním prádlem na 40stupňů. Až po odstředění a sušení jsme ji objevili. Jen tak na zkoušku jsem ji rozdělil na jednotlivé desky, umyl destilovanou vodou od pracího prostředku, který byl patrný všude uvnitř a pak v lihu. Potom se celý den jednotlivé části sušily na radiátoru topení a poté po sestavení zase normálně vše fungovalo, ani paměť se nevymazala a fungoval i foťák. Od té doby mám k Nokii pocit úcty.
Murmi
Junior

Odeslat příspěvekod zamis 17. 5. 2005 19:57

mě se nic takovýhp nestalo, ale kamarádovi na lyžáku vypadl telefon z kapsy N5110 někde na svahu. samozřejmě jsme ji nenašly, ještě za 14 když na ni volal vyzváněla vesele dál.
zamis
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka