Zkousel jste uz nekdo tohle?:-))))

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gerard 27. 4. 2005 22:22

Mozna budu UPLNE za blbce (ze uz to znate) ale od me slovenske kamaradky se mi vcera dostala do ruky takova hloupost (teda docela dobra)

Zavolejte na 004969222255621 a zavola vam vlasti cislo okamzite nazpatek, uz jsem to udelal par kamaradum a docela neverili kdyz jim zavolalo nazpatek JEJICH cislo...... :o
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 27. 4. 2005 23:24

stačí jenom prozvonit? abych náhodou neposlal spolkovým sousedům moje korunky :wink:
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod Bic0 28. 4. 2005 00:51

Staci len prezvonit, prave som to skusil.
Bic0
Junior

Odeslat příspěvekod vipburgr 28. 4. 2005 05:32

Tak to je docela huustý!!! Řeknu to kamošům, bude legrace!!
Dík za dobrý tip, já osobně jsem to neznal...
SE rulezzzzz SE S700i rulezzzzz
vipburgr
Junior

Odeslat příspěvekod Fido+ 28. 4. 2005 10:30

To by me zajimalo co to je za sluzbu. Neni to nejaky callback kde po zvednuti prichoziho hovoru muzete volit dalsi cislo?
Fido+
Expert

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 4. 2005 10:35

Na druhý straně se ozval nějakej mužskej hlas, asi automat :) Zpátky když to volalo, tak po zvednutí ženskej hlas mlel něco o PIN kódu, jestli sem dobře rozuměl :D
Každopádně dobrá blbost, těšim se na fakturu :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 28. 4. 2005 11:10

no me to neukazalo nic za provolane penize ale kazdopadne je to desnej mazec ::D to je fakt mazec :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gloe 28. 4. 2005 11:36

Musim mit zaktivovanej roaming, ze? Pac mi to kece, ze nemam opravneni k volbe tohoto smeru. :-(
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom-cz 28. 4. 2005 11:49

Tohle mi ta ženská taky kecala, tak jsem to zkusil z twistu. Nevím ale proč mám blokované hovory do zahraničí (s roamingem by to nemělo mít nic společného?).
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 4. 2005 11:57

Gloe píše:Musim mit zaktivovanej roaming, ze? Pac mi to kece, ze nemam opravneni k volbe tohoto smeru. :-(

Co má roaming společného s voláním do zahraničí? Vždyť ty roamovat nebudeš, tak roaming nepotřebuješ. A odchozí hovor do zahraničí má snad aktivovaná každá SIMka, nebo ne? :shock: :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tom-cz 28. 4. 2005 12:02

Mám taky eurotel, jak jsem psal výše. Eurotel to asi spojuje s tím, že pro volání do zahraničí jsou celkem vysoké sazby (jako u roamingu), tak se ochraňuje tím, že musím mít aktivovaný roaming (a tím i zaplacenou zálohu, která ale pro zákazníky s dobrou platební morálnkou je 0Kč). Toť moje domněnka, studovat někde na webu to nebudu.
tom-cz
Junior

Odeslat příspěvekod Gerard 28. 4. 2005 15:38

No tak jsem RAD ze nejsem za blbce a ze se vám to alespon trochu libi.... :D je to VAZNE sranda...ale jakuz nekdo vyse napsal DOUFAM ze to neni zpoplatnene tarifem nekam na Bali............. :shock:
Budte hodní na rodiče a na zvířata
Gerard
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 4. 2005 15:41

Gerard píše:ale jakuz nekdo vyse napsal DOUFAM ze to neni zpoplatnene tarifem nekam na Bali............. :shock:

Hele vyúčtování mám k 16 v měsíci, tak ti ukážu fakturu :D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod webman 28. 4. 2005 17:01

dejvidek píše:
Gerard píše:ale jakuz nekdo vyse napsal DOUFAM ze to neni zpoplatnene tarifem nekam na Bali............. :shock:

Hele vyúčtování mám k 16 v měsíci, tak ti ukážu fakturu :D
dejv-/quote]

to som zvedavy co taka sranda stoji.
webman
Junior

Odeslat příspěvekod votrelec 28. 4. 2005 17:38

jaaaj nebudte ako male deti. na tomto principe funguju volacie karty. napr globalline Asia no. 1. sa da za dost dobre ceny volat do azie. Vy prezvonite to cislo co je uvedene na tej karte a oni vam zavolaju naspat (tvari sa to ako z vaseho cisla). zadate cislo co ste zotreli na karte a cislo kam chcete zavolat. samozrejme, ze sa vam kredit strhava dvakrat, za oba hovory.
votrelec
Junior

Další stránka