Volající mě slyší bez přijetí hovoru

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tonyhofr 29. 6. 2020 20:14

Dobrý den. Dnes jsem někam založil mobil, tak mne přítelkyně prozvonila. Můj telefon začal vibrovat, co je ale zajímavé, telefon od přítelkyně nevyzváněl ale ozývala se z něj naše diskuze. Vzal jsem můj stále ještě vyzvánějící telefon a odnesl jsem jej do jiné místnosti, přítelkyně stále slyšela co říkám do mobilu, aniž bych hovor zvedl. Každý máme jiného operátora. Napadá vás, jak toto řešit? Když jsme to pak zkoušeli několikrát znova, už to fungovalo normálně. Automatické přijímání hovoru zapnuté nemám. Mám telefon iPhone SE (ten starší). Může být problém v telefonu, nebo spíše v operátorovi? Ono prozvánění, kdy mě protistrana slyšela se uložilo standardně jako nepřijatý hovor. Děkuji
Tonyhofr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lokomot1 29. 6. 2020 20:42

tak o tomto úkazu už jsem četl pár vláken. Většinou to dělaly ale nějaké staré nokie, nebo starší androidy a nějaký konkrétní operátor. A psalo se o tom hodně málo.

Vyjímečně se to stát může a chyba by měla pravděpodobně být v telefonu.
Protože *údajně*(z toho co jsem četl, nejsem expert přes komunikace), se hovor přenáší vždy už od začátku hovoru, a telefon ho jen má utlumit, než ho uživatel zvedne.

A co s tím dělat? jestli se to stalo jen jednou, tak bych to neřešil. pokud by to dělalo pořád, tak bych to prodal. Vsadím se, že někteří by urvali i ruce, kdyby měli možnost odposlouchávat protistranu než někdo zvedne hovor :D

ale vážně. pokud je to nějaké expert přes komunikace, taky by mě zajímálo víc ohledně takové anomálie ;-)
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Vilem96 29. 6. 2020 21:47

Vilem96
Junior