Smartfóny vs. obyčajné?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Aký mobilpoužívate ako primárny?
Mám iba smatfón 2 %  33%  [ 2 ]
Smartfón a ako druhý mám obyčajný 1 %  16%  [ 1 ]
Mám iba obyčajný 0 %  0%  [ 0 ]
Obyčajný a ako druhý mám smartfón 3 %  50%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 6

Odeslat příspěvekod Thunderdome 16. 11. 2019 18:13

Podľa závislákov na sociálnych sieťach sa bez smartfónu nedá žiť. Mnoho fanúšikov techniky ho využíva na bezkontaktné platenie, ako merač údajov pri behu, ako turistickú navigáciu... To je všetko v poriadku. Ale... Ak tomu všetkému neholdujete a dokážete žiť bez toho aby ste si 8x denne kontrolovali maily, nepotrebejte mať widget s počasím neustále pri sebe, nevyužívate elektronické lístky atď. Tak určite oceníte aj výhody klasického mobilu kde vám na jedno nabitie vydrží niekoľko dní, nemusíte so sebou trepať aj powerbanku ako extra záťaž. Nehrozí že vám bude padať či mrznúť softvér atď. Aj keď jednoduchý mobil nevidím u nikoho, určite sú žiadané ináč by ich nebolo toľko v obchodoch. Na každej predajni vidím širokú ponuku aj jednoduchých mobilov. Niekto ich má ako druhý telefón že potrebuje len tak druhé číslo, alebo naopak že sa spolieha na klasiku a smartfón má len tak doma ako náhradu za PC keďže na smartfóne už viete väčšinu vecí urobiť (mail, internet bank, e-shop, pozrieť program kina, prečítať správy atď). Tak napíšte skúsenosti a názory ako to vidíte vy. Používa ich podľa vás niekto, a majú ešte vôbec miesto medzi mobilmi?
Thunderdome
Kolemjdoucí