Výmena vadného displeje-KATASTROFA

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 14. 4. 2019 17:57

V pomerne rozsíreném servisu,který má pobocky po CR jsem si nechal vymenit displej.Oprava byla provedena behem cca 3 hodin to je zatím jediné pozitivum.
Doma jsem dal Sim a pametovku,zapnul jsem ho a zdesil jsem se.Displej celý do cervena,dále fleky a hrozné je vse tmavé i pri nejvyssím jasu.Co se ovládání týce,tam zatím bez problému.
A na kolik me ta sranda vysla cca 2250,telefon je Xiaomi Note 4.Samozrejme písou,ze pouzívají pouze kvalitní originální firemní díly.
Zatím nepísu,jaký je to servis,dokud s nimi neprojednám reklamaci.Ted by to zbytecne vyznelo spatne a pokud se k tomu postaví celem,tak to vyzdvihnu.Pokud ne,tak se samozrejme budu bránit a uplatním svá zákaznická práva.
Jenom nechápu,jak neco takového muzou pustit jako hotovou opravu,to mi hlava nebere.
Chord Hugo ,Mojo+Poly,Fluid Audio FX8,Astell&Kern AK300,AKG Q 701,Beyer DT 990,Senny Amperior,Trinity Delta a Master,Senny HD800S,MDR-1000X, MDR-XB70BT,Shure 535 LTD,Beyerdynamic T5 2g,ProPhile8,Schiit Modi3,Magni3,DragonFly Red.
akburt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kasprik 14. 4. 2019 19:03

Do čínský sracky naseres přes dva litry. To mi hlava nebere.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 4. 2019 19:16

Vzdyt ten telefon stoji novy lehce pres 3tis, co te proboha napadlo vrazit 2200kc za displej u takové čínošlupky? To bylo jednodussi takovy odpad vyhodit a zakoupit jiny. Tohle se ani neopravuje.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 14. 4. 2019 20:50

Nastestí se servis pochlapil a aniz by to videl,tak na základe mého mailu se se mnou spojil a ze to samozrejme znovu vymení.Akorát musí ten správný objednat.
Ad.slupka,nejsem velkej telefonista,a víc to pouzívám jako ovladac pro Mojo-Poly a také tím ovládám internet.radio Hama.
Telefon me vydrzí cca tri dny na nabití,slusná vnitrní pamet,4GB horní pameti.Novej me stál sestku,mám ho rok a půl,tak byla oprava na míste.Predpokládám,ze se uz neprodává,i kdyz jsem si to asi zjistit mel...Ted s tím uz nic nenadelám.
P.S.Na webu ho má pouze Mall a v mé verzi 4GB/64GB stojí 4300,tak asi jo,ale to uz bych sel spís do nového typu.
Chord Hugo ,Mojo+Poly,Fluid Audio FX8,Astell&Kern AK300,AKG Q 701,Beyer DT 990,Senny Amperior,Trinity Delta a Master,Senny HD800S,MDR-1000X, MDR-XB70BT,Shure 535 LTD,Beyerdynamic T5 2g,ProPhile8,Schiit Modi3,Magni3,DragonFly Red.
akburt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 14. 4. 2019 21:20

Da se najit hned v nekolika obchodech za bratru 3300kc, vyhozene penize.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý