Powerbank

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod beskydy 28. 6. 2018 19:28

Chci si koupit Power bank pro turistiku.Jaký je váš názor. Je lepší koupit se solárním dobíjení nebo vyšší kapacitou?Uvažuji 15000mAh a víc.Jde mi o váhu,rozměr,výdrž.
beskydy
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 6. 2018 06:43

Ty testy v 1. odkazu asi dělali absolventi zvláštních škol, ne? Např. iMyMax Carbon na CZC zrovna nejlepší hodnocení nemá, nehledě na to, že udávaná hmotnost 181 je při téhle kapacitě naprostá pitomost.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beskydy 3. 7. 2018 13:18

Děkuji.Testy znám.Mne zajímá spíš osobní názor na to nač jsem se ptal.
beskydy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod strny88 3. 7. 2018 14:21

Kup Xiaomi, typ si vyber dle toho co potřebuješ. Rychlonabíjení, kapacita, počet výstupů, usb C, atd...
Neřeš plagiáty a nějaké soláry, je to k ničemu. 20 000mAh, ti nabije telefon 5x.
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 7. 2018 14:28

Solární asi ne, větší kapacitu ano, pokud potřebuješ, mi třeba stačila malá lehká Li-Pol powerbanka 5000 mAh, ale je fakt že když mám teď smartfon s 5000 mAh baterií, tak ji nepotřebuji vubec :)
Záleží jakou kapacitu baterie budeš dobíjet a kolikrát
V poměru cena/výkon jsou výborně hodnocené ty od Xiaomi
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 7. 2018 11:57

Mám tuhle → ADATA D16750 16750mAh
a nemůžu si stěžovat! :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aeinei 14. 7. 2018 18:43

Na ty solární bych se vykašlal - pokud to nebude plachta, ale jen minipanel přes tělo powerbanky, tak by se stejně nabíjela úděsně dlouho + přímej sluneční svit udělá i dost tepla a baterka by šla brzo do kopru.

imho pokud bys plánoval bejt bez zásuvky delší dobu, tak spíš něco takového a aby měla integrovanou baterii v přímo v sobě :-)

Obrázek
.
aeinei
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 14. 7. 2018 22:11

I já bych se na solární nabíječku vykašlal. O víkendu jsem byl na výletě s človíčkem, který měl nabíječku viz obrázek výše, jen s dvěma panely. Během slunného dne jí měl rozloženou na batohu, půlka cesty vedla lesem, mohlo to být tak 6 hodin. Přímo připojené k jeho mobilu (starý lowendový Samsung, přesný model nevím). No a hlásil, že mu to dobilo půl baterky. Klasická skladná powerbanka má výrazně menší plochu a dnešní telefony často i větší baterii.

Pokud budu dlouhodobě v krizi mimo civilizaci... ale jinak v tom zásadní přínos nevidím.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků